Top 10 BMW E91 Zubehör – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YOSH

#ad

Ulepszony, magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy, YOSH Uchwyt na telefon komórkowy, 2024, uniwersalny uchwyt samochodowy 360° do, trójkątny stojak z 2 metalowymi płytkami, wentylacja samochodowa

#ad
YOSH #ad - ️. Uwaga: nie nadaje się do nietypowych otworów wentylacyjnych oraz do dużych łopatek i wbudowanych otworów wentylacyjnych. Nadaje się do większości pionowych, a nawet okrągłych otworów wentylacyjnych dostępnych na rynku. 14 iphone'ów 12, 3 mm, aby mocno trzymać telefon. Miękkie silikonowe podkładki antypoślizgowe nie uszkadzają otworów wentylacyjnych i zapewniają dodatkową ochronę dla Twojego samochodu.

360° i obsługa jedną ręką jedyna w swoim rodzaju uniwersalna konstrukcja głowicy kulowej umożliwia obrót telefonu o 360°, odbierać połączenia telefoniczne, wyjmować i odkładać telefon, można wybrać najwygodniejszy kąt; jedną ręką można ustawić poziomy i pionowy ekran, aby cieszyć się wygodniejszą i bezpieczniejszą jazdą. Nie jest kompatybilny z magsafe. Stabilne metalowe haki i wytrzymały trójkątny uchwyt mogą skutecznie zmniejszyć ruchy boczne i ustabilizować użytkowanie na wyboistych drogach.

Nadaje się do 99% otworów wentylacyjnych ulepszona wersja z przedłużonymi i wzmocnionymi metalowymi haczykami, poziomych, które bez problemu trzymają liście o szerokości 10-35 mm. Zawartość pakietu: 1 x uchwyt magnetyczny, trójkątny hak do wylotu powietrza x 1, metalowa płyta x 2, przezroczysta naklejka x 2.0 pro mate 3 0 mate 20 oppo oneplus Wiko HTC Nexus LG Motorola Nokia itp. Proszę przymocować metalową płytkę z tyłu telefonu lub torby, w tym telefonów iPhone 15/14/13/12.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH114
ModelCH114
Gwarancja6 Month Warranty Against Manufacturer Defects

2. FLOVEME

#ad

FLOVEME Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, 4 metalowe płytki, magnetyczny wentylacja, kompatybilny z iPhone Samsung Huawei, srebrny, akcesoria samochodowe z 5 silnymi magnesami

#ad
FLOVEME #ad - Oprócz tego uchwyt na telefon komórkowy zajmuje minimalną ilość miejsca w samochodzie lub nie utrudnia widoczności i jazdy. Stabilne i mocne mocowaniedzięki 5 wbudowanym magnesom twój telefon będzie stabilny i mocno utrzymywany podczas jazdy, nawet przy wałku podłogowym. To sprawia, a nie w bałaganie.

Kompleksowa kompatybilnośćuniwersalny uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną do smartfonów, samsung galaxy s9/s9 plus/s8/s8 plus/s7/s6/s5/j3/j6/a5/a6/a7/a3, s3, takich jak iphone 12 mini Pro Max/11 Pro/xs/xr/x/8/7/7 Plus/6/6plus/6s, oneplus 6, S3. Kable znajdują się zazwyczaj w stanie chaotycznym lub są splątane ze sobą w samochodzie. 4 / s4 active / i9500 / s2 i9505 / s3 mini / s3 / s4 mini / i9300, huawei p20 pro/p8 lite 2017, S3, LG, MOTO itp. Obracanie o 360 stopni obrotowa głowica kulowa uchwytu do smartfona zapewnia obrót o 360 stopni, dzięki czemu można ustawić swój telefon pod optymalnym kątem widzenia i łatwiej i wygodniej korzystać z nawigacji.

Wykopaliśmy dwa otwory w bokach uchwytów na telefon komórkowy do samochodu, że Twój samochód jest czysty i uporządkowany, dzięki czemu można przeciągnąć kable przez otwory. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy klamra kablowa, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo. Naklejkę można najpierw przykleić na tylnej stronie telefonu, że nie zalecamy mocowania magnetycznego, a następnie przykleić metalową płytkę do przezroczystej naklejki, aby uniknąć śladów. Należy pamiętać, jeśli zazwyczaj używasz bezprzewodowego ładowania.
MarkaFLOVEME #ad
ProducentFLOVEME #ad
Wysokość2.05
Długość1.38
Waga0.07
Szerokość1.38
Numer części135400_2
Model5864270922

3. Holdersafe

#ad

Do iPhone 15/14/13/12 Pro Max, Samsung, Huawei,, obracany o 360°, Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, uchwyt samochodowy: uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, zwolnienie jednego przycisku

#ad
Holdersafe #ad - Jest kompatybilna zarówno z poziomymi, jak i pionowymi otworami wentylacyjnymi i tym samym jest idealnym wyborem do zastosowania w samochodzie. Sam uchwyt jest wykonany z materiałów pc + abs, które mają lepszą odporność na wysoką temperaturę i mogą wytrzymać ekstremalne temperatury od -20°C do 120°C. Ekspercki uchwyt samochodowy na telefon komórkowyuchwyt na telefon komórkowy Holdersafe jest wyposażony w ruchome szyny i regulowaną podstawę o 360°, która nigdy nie blokuje klimatyzacji.

Kompatybilny z grubymi pokrowcaminasz samochodowy uchwyt na telefon komórkowy wykorzystuje ulepszony uchwyt z gumową wkładką, aby chronić Twój telefon przed zarysowaniami. Uchwyt może utrzymać telefon komórkowy o grubości 2, 6 cm i jest idealnie kompatybilny z grubymi etui, portfelami i etui na baterie. Wysokiej jakości samochodowy uchwyt na telefon komórkowypanel uchwytu na telefon komórkowy holdersafe jest wykonany z miękkiego materiału silikonowego, który zapewnia doskonałą ochronę tylnej strony telefonu. Powierzchnia styku między podstawą a otworem wentylacyjnym jest wyposażona w gumę, aby chronić szczelinę wentylacyjną przed uszkodzeniami.

Obsługa jedną ręką 2023 samochodowy uchwyt na telefon komórkowy holdersafe zaprojektowany specjalnie do iPhone'a i innych telefonów komórkowych ma innowacyjną strukturę, która umożliwia łatwą obsługę jedną ręką i szybką instalację. Chroni wentylację samochoduten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest wyposażony w hak ze stali nierdzewnej, który ma maksymalne rozszerzenie 35 mm. Dzięki temu telefon komórkowy zapewnia lepszą stabilność i ochronę. Dzięki temu możesz uzyskać najbardziej odpowiedni kąt widzenia dla Twojego telefonu.
MarkaHoldersafe #ad
ProducentHoldersafe #ad
Wysokość3.15
Długość5.71
Waga0.42
Szerokość5.43

4. YRU

#ad

4 w 1, Najlepszy 2024Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy Najmocniejsza przyssawka i klipUniwersalny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu na deskę rozdzielczą, wentylację, szybę, uchwyt

#ad
YRU #ad - Zestaw zawiera 1 x przyssawkę, 1 x uchwyt na telefon komórkowy, strukturyzowane lub wygięte deski rozdzielcze nie nadają się do wszystkich przyssawek. Duże/ciężkie telefony komórkowe i grube etui, galaxy s23/s22/21/20/10, huawei, takich jak iphone 11/12/13/14 pro / pro max/15, xiaomi, lg yru itd. Uchwyt na telefon komórkowy nigdy nie blokuje widoczności podczas jazdy.

Ekskluzywna powiększona konstrukcja przycisków, łatwe uruchamianie, aby uniknąć kłopotliwej sytuacji, szybkie zaciski yru powiększył przycisk uchwytu po dziesiątkach tysięcy opinii klientów, w której przycisk zostanie zablokowany przez telefon i nie można go nacisnąć. Można łatwo uruchomić przycisk i szybko sięgnąć po uchwyt telefonu. Nieskończony kąt widzenia, nigdy nie blokuje widoczności samochodowy uchwyt na telefon komórkowy yru jest wyposażony w elastyczny przegub kulowy obracany o 360°. 2 silikon poduszek powietrznych w zaciskach chroni telefon komórkowy.

Zamiast tego należy użyć uchwytu na przedniej szybie lub kratce wentylacyjnej. 3 50-krotnie wytrzymały i stalowy klips wentylacyjny, który zawsze utrzymuje i chroni lamele wentylacyjne. Najnowszy zacisk kablowy, aby utrzymać samochód z dala od bałaganu i upewnić się, porządny i bezpieczny słuchajmy głosu wielu klientów, YRU wprowadził na rynek zacisk kablowy, że kabel pozostaje połączony i wolny od chaosu. Zaleca się ochronę przyssawki przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Lepkie przyssawki i klipsy wentylacyjne ze stalowym rdzeniem do otworów wentylacyjnych / desek rozdzielczych/szyb przednich.
MarkaYRU #ad
ProducentYRU #ad
Waga0.68
Gwarancja60 miesięcy

5. Beeasy

#ad

Beeasy Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy na deskę rozdzielczą, uchwyt na telefon komórkowy do samochodu iPhone 14/13/12/11 Pro Max, Samsung Huawei OnePlus Xiaomi LG telefon urządzenia GPS

#ad
Beeasy #ad - Szeroka kompatybilność: samochodowy uchwyt na telefon komórkowy beeasy nadaje się do większości telefonów komórkowych lub urządzeń gps o grubości od 6 do 12 mm. Możesz zmienić miejsce, w którym chcesz używać tego przenośnego stojaka samochodowego, bez obaw o utratę przyczepności. Stabilny i antypoślizgowy: możesz polegać na miękkiej, wysokiej jakości silikonowej podstawie i samoprzylepnych podkładkach na telefon Beeasy Auto na telefon komórkowy, zadrapaniami lub muchami, które chronią telefon przed uderzeniami, jeśli dojdzie do hamowania, nagłego zatrzymania i ostrego zakrętu.

Wystarczy spłukać wodą i wysuszyć, będzie taki sam jak nowy. Xiaomi redmi mi huawei Sony OnePlus LG i inne smartfony. Atwa instalacja: wystarczy oczyścić powierzchnię płyty, przenośny uchwyt samochodowy na szczelinę CD, usunąć folię samoprzylepną i przykleić ją w wybranym miejscu w ogóle nie uszkodzi płyty.

Swobodny i optymalny kąt widzenia podczas jazdy zapobiega rozpraszaniu oczu od ulicy, dzięki czemu możesz widzieć nawigację bez konieczności patrzenia w dół i z dala od drogi. Kompatybilny z iphone 14/13/12/11 pro max/xs max/xs/xr/8, samsung galaxy s22 ultra/s21/s20 fe/note 20 Ultra/Note 10+/S10/S9/A53/A53/A53/A52s/A52s. 12. Bezpieczna jazda: dzięki uchwytowi samochodowemu beeasy możesz jeździć bez obaw. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy Beeasy jest łatwiejszy w obsłudze niż uchwyt wentylacyjny, przyssawka na przednią szybę i przyssawka.
MarkaBeeasy #ad
ProducentBeeasy #ad
Wysokość1.5
Długość4.92
Waga0.44
Szerokość4.92
Numer częściEU_B1052001
ModelEU_B1052001
Gwarancja2 year manufacturer

6. LISEN

#ad

Obrotowych, metalowy zacisk, 2022, wentylacja, uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, uchwyt na telefon komórkowy, LISEN Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, do samochodów osobowych, ulepszony

#ad
LISEN #ad - Hollow clamp, które po zaciśnięciu telefonu dociska się do wewnątrz o 30° o 50% + lepsze owijanie telefonu i siła zaciskania do 22, 100% mocno nawiń swój telefon: ekskluzywnie zaprojektowany, unikalny pusty silikonowy wkład, 7 kg telefon przed ześlizgiwaniem się i wyskakiwanie.

Jeśli uchwyt na telefon dotrze, nie pasuje do wentylacji/telefonu lub ulegnie uszkodzeniu w ciągu 365 dni, w każdej chwili zaproponujemy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wszystkie te ulepszenia zapewniają lepszą stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. Wyposaż dłuższy hak w obrotowy pierścień, że 100% nigdy nie spadnie. Metalowe haki zapewniają, 7 kg. Uchwyt przeszedł ponad 50 000 testów wstrząsowych, bez przesuwania się lub przesuwania. Może być kompatybilny z 99% poziomymi i pionowymi otworami wentylacyjnymi.

Jedyny w swoim rodzaju pusty silikonowy telefon komórkowy lepszy i siła zaciskania do 22, że nie ma już problemów z pęknięciem. Jest zablokowany, aby dopasować go do wentylacji. Otrzymasz więcej niż chcesz ️: co otrzymasz: 1 x samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, 1 x klips na haczyk 3. 0, 1 x podręcznik użytkownika może nie być dostępny w języku polskim. 3 punkty chwytania zapewniają, który jest kompatybilny z 99% poziomą i pionową wentylacją.
MarkaLISEN #ad
ProducentLISEN #ad
Wysokość4.08
Długość4.44
Szerokość3.24
Numer częściH730-B
ModelH730

7. Miracase

#ad

Uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy, Miracase Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z otworem na jeden przycisk, podwójny stabilny klips haczykowy, obrót o 360°, kompatybilny z iPhone 14 13 Pro

#ad
Miracase #ad - Ramię zaciskowe i nóżki uchwytu na telefon komórkowy mają grubą warstwę silikonu. Utrzymuje telefon stabilnie również na zakrętach, nierównościami prędkości i wyboistymi drogami. Doskonała kompatybilność - uchwyt samochodowy na telefon komórkowy miracase pasuje do wszystkich telefonów komórkowych o przekątnej ekranu 4, 0" i grubych etui, 0-7, kompatybilny z iphone 14/14 pro max / 13 Mini / 12 Mini / 12 / SE/11 Pro Max / 12 Pro Max / XS Max / 11 Pro / 13 / 12 Pro Max / 13 Pro Max / XS XR/X/8/8/X7/Samsung Galaxy S20/S21/S21+/S20+/S20 Ultra/S10+/ Sony/ LG/ Google Pixel i większości urządzeń GPS.

Można go łatwo ustawić jedną ręką. Bardzo stabilny uchwyt na telefon komórkowy z wentylacją uwalnia ręce bez blokowania linii widzenia. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo i ulepszony klips wentylacyjny - dzięki opiniom ponad 100 000 klientów znacznie ulepszyliśmy nasze uchwyty na telefony. Niezależnie od tego, zapewnia bezpieczną jazdę. Znacznie ulepszyliśmy również strukturę, aby uchwyt był mocniejszy i bezpieczniejszy oraz był kompatybilny z większością samochodów.

Wystarczy włożyć metalowy hak do otworu wentylacyjnego, dokręcić go mocno i zablokować bez wielokrotnego dopasowania! Pręty szybkiego zamykania i regulowane automatyczne ramię zaciskowe sprawiają, że bardzo łatwo włożyć smartfon jedną ręką. Obracana o 360° i bezpieczna jazdadzięki elastycznej, czy mówisz, słuchasz muzyki czy ładujesz, nawigujesz, obrotowej głowicy kulowej o 360° można łatwo przełączać pomiędzy poziomą i pionową dla wyraźnego widoku ekranu. Obsługa jedną ręką i łatwa instalacja: uchwyt na telefon komórkowy z konstrukcją opartą na pełnym uwzględnieniu instalacji i demontażu, można w kilka sekund.
MarkaMiracase #ad
ProducentMiracase #ad
Wysokość2.56
Długość4.72
Waga0.36
Szerokość2.76
Numer częściMiracase Soporte Móvil Coche 04054
ModelMiracase Soporte Móvil Coche 04054
GwarancjaGwarancja producenta na 365 dni od daty zakupu

8. SWIDDIYA

#ad

Uchwyt na telefon komórkowy do Opel Corsa/Seat Ibiza Leon, 3 w 1, wentylacja i przyssawka, Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do iPhone 12/13 14 Pro Max/14 Plus/SE 2020 2022/11 XR XS Huawei P20 P30 P40 Lite P Smart, uchwyt na telefon komórkowy do samochodu typu 3 w 1

#ad
SWIDDIYA #ad - Szeroka kompatybilność: uchwyt samochodowy do smartfona swiddiya jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami o przekątnej ekranu 12 – 7 cali, takimi jak iphone 12 / P30 Pro / 12 pro max /12 mini /se /11 /11 pro /xS Max /XR /X, również z grubą obudową, Huawei P40 Lite / P40 / mate 20 pro / P20 Lite / P30 Pro / P30 0 Lite/ Mate 20 / P20 Pro itd.

Obróć uchwyt samochodowy jedną ręką i wywołać tryb poziomy. Tylko jedna ręka do włożenia telefonu, zamykania uchwytu samochodowego lub zwolnienia telefonu za pomocą jednego przycisku. Atwo spłukać wodą, aby przywrócić pierwotną silną siłę ssącą. Widoczność nie jest rozproszona podczas jazdy. Doskonała moc ssania: uchwyt samochodowy na telefon komórkowy marki swiddiya ze wzmocnioną przyssawką można łatwo zamocować na szybie lub na desce rozdzielczej, trzyma się bardzo mocno i niezawodnie. Swobodny widok i kąt widzenia 360° – uchwyt samochodowy na telefon komórkowy swiddiya zamyka się za pomocą przegubu kulowego z klipsem wentylacyjnym lub ramieniem teleskopowym, można go dowolnie regulować w zakresie 360°.

Oszczędzasz dodatkowe urządzenie nawigacyjne, ponieważ możesz bez problemu używać swojego telefonu komórkowego z uchwytem. Utrzymuje telefon komórkowy stabilnie i sprawia, hamowania lub jazdy po wyboistej drodze. Uchwyt na telefon komórkowy może być używany we wszystkich następujących pojazdach: Opel Insignia Adam Corsa D E C/Astra K H/Zafira/Seat Ibiza 6J Leon 5F Alhambra/FIAT 500 Panda Ducato i tak dalej. Wielofunkcyjny samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 3 w 1: wentylacja i przyssawka – uchwyt na telefon komórkowy SWIDDIYA wyposażony w stabilną przyssawkę i super mocny metalowy klips wentylacyjny z haczykiem.
MarkaSWIDDIYA #ad
ProducentHNGLPOW #ad

9. Brodit

#ad

Brodit ProClip do BMW 318 – 330/E90/E91 05 – 10 Czarny

#ad
Brodit #ad - Nie pozostawia żadnych śladów w dniu, w pojeździe. Instrukcją obsługi. Zakres dostawy: brodit proclip do bmw 318 – 330/e90 e91 05 – 10 ze śrubami montażowymi; instrukcja montażu. Zakres dostawy: brodit proclip do bmw 318 – 330/e90 e91 05 – 10 ze śrubami montażowymi. Wysokiej jakości wykonanie i materiał. Trwały i niezawodny. Urządzeniu ryby uformowane i dopasowania.
MarkaBrodit #ad
ProducentBrodit #ad
Wysokość1.97
Długość5.91
Waga0.08
Szerokość3.94
Numer części853594
Model853594

10. ENZPEARL

#ad

ENZPEARL® Uchwyt na telefon komórkowy do szyby samochodowej i deski rozdzielczej – do wszystkich typów pojazdów i smartfonów – z bardzo mocną przyssawką i ochraniaczami chroniącymi przed zadrapaniami

#ad
ENZPEARL #ad - Naszym najwyższym priorytetem: uchwyty na telefony komórkowe, które wytrzymują ekstremalne obciążenia! Obsługa jedną ręką – dzięki praktycznemu mechanizmowi grawitacyjnemu możesz włożyć telefon jedną ręką i bez problemu wyjąć.

Jeśli smartfon jest prawidłowo i prawidłowo używany, nasz uchwyt zapewnia bezpieczne trzymanie! Przemyślane wzornictwo – samochodowy uchwyt na telefon ENZPEARL zapewnia idealne połączenie eleganckiego wzornictwa i kompleksowej ochrony. Odporne na bomby – poczuj doskonałą stabilność podczas jazdy, również na wyboistych drogach. Silikonowe podkładki chronią twoje urządzenie przed zadrapaniami i uderzeniami na nierównych drogach! Wysoka markowa jakość – enzpearl to młoda firma z południowych niemiec, skupiająca się na trwałych uchwytach.

Elastyczny kąt widzenia – dzięki naszej głowicy kulowej telefon jest zawsze pod idealnym kątem! Dzięki bardzo mocnej przyssawce uchwyt można zamontować zarówno na desce rozdzielczej, jak i na przedniej szybie. Automatyczne odblokowywanie i blokowanie dzięki ciężarowi własnemu.
MarkaENZPEARL #ad
ProducentDominik Hooper, ENZPERT #ad
Wysokość4.21
Długość9.25
Waga0.33
Szerokość3.66
ModelEZ-SH1022