Top 10 Fussball Geschenke Jungen – Gry karciane ze specjalnymi kartami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Magilano

#ad

Od Magilano, Zabawna gra karciana dla młodszych i starszych. Idealny prezent na zabawne i zabawne wieczory gier w grze przyjaciół i rodziny., SKYJO

#ad
Magilano #ad - Skyjo to zabawna gra karciana, która sprawi dzieciom i dużym przyjaciołom gier dorosłych. Dlatego uważaj, poprzez wykrywanie, wymianę i zbieranie kart do gry, jak to możliwe. Hulajnoga do zabawy: dla 2 do 8 graczy. Duża zabawa dla przyjaciół i rodziny.

Piszenie: niemiecki, hiszpański, włoski. Wiek: od 8 lat. Atwa do zrozumienia zasada gry. Gra jest oparta na okrągło i może być odtwarzana elastycznie. Materiał: 150 kart do gry, angielski, 1 blok do gry, francuski, 1 instrukcja gry. Taka sytuacja jest jednak tylko wtedy, że gra i współgracze są dokładnie w oku! Zabawne nauczanie: liczenie - do 100 dwucyfrowych cyfr. Krótka instrukcja gry z obrazami. Wyprodukowano w Niemczech.

Gra karciana bardzo dobrze nadaje się do krótkich gier w międzyczasie i jest również wzbogaceniem w towarzyski i piękny wieczór z grą. Twój cel: spróbuj zgromadzić kilka gier tak szybko, jak to możliwe, gdy współgracz nie odkrył wszystkich swoich kart, ponieważ w przeciwnym razie kończy się runda gry. Idealny do krótkiej gry w międzyczasie oraz jako gra podstawowa dla zabawnych i ekscytujących wieczorów gry. Szybka zabawa.
MarkaMagilano #ad
ProducentMagilano #ad
Wysokość1.38
Długość7.64
Waga0.02
Szerokość3.98
Numer częściMA300715
ModelSKYJO
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. Zygomatic

#ad

Asmodee | Zygomatic | Dobble Waterproof | gra rodzinna | gra karciana | 2-8 graczy | od 6+ lat | 15+ minut | niemiecki

#ad
Zygomatic #ad - W tej wersji gry rodzinnej masz wodoodporne karty i dzięki temu można grać nawet w wodzie. 2 – 8 graczy, od 6 lat | do 15 + minut gry na każdą partię | gra w języku niemieckim.

Dobble to szybka i zabawna gra karciana dla dużych i małych. Dobble to gra obserwacyjna i reagująca dla całej rodziny, w której gracze mogą bawić się jednocześnie. Zdecyduj się na tę grę imprezową na 1 z 5 różnych wariantów gry i zacznij działać. W dobble waterproof musisz znaleźć i nazywać jedyny symbol przedstawiony na dwóch kartach szybciej niż Twoi współgracze. Rozrywa karty i szybko zobacz, który symbol jest taki sam na 2 kartach.
MarkaZygomatic #ad
ProducentZygomatic #ad
Wysokość5.16
Długość5.16
Waga0.4
Szerokość2.78
Numer częściASMD0034
ModelASMD0034
GwarancjaKeine Garantie

3. Mattel Games

#ad

Mattel Spiele FMW18 UNO Junior Strażak Sam

#ad
Mattel Games #ad - Dla dwóch lub więcej graczy od 3 lat. Teraz dostępna jest młodsza wersja uno, w której można jednocześnie bawić się ze strażakiem Samem i jego przyjaciółmi. Wygrał gracz, który jako pierwszy złożył wszystkie karty. Dzieci będą się dobrze bawić tymi jaskrawymi kolorowymi kartami do gry w odpowiednim dla dzieci rozmiarze, na których przedstawiono strażaka Sama i jego przyjaciół. Podczas gry w strażaka sama uno dzieci uczą się rozpoznawać kolory i cyfry, gdy odkładają karty zgodnie z kolorami, cyframi lub przedstawioną osobą.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość5.12
Długość0.79
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściFMW18
ModelFMW18

4. Schmidt Spiele

#ad

Schmidt Spiele 01201, Ligretto zielony, gra karciana

#ad
Schmidt Spiele #ad - Ligretto, szybka gra karciana, której nie może zabraknąć w żadnej kolekcji gier. Od 8 lat. Szybkość, dobre połączenie i szybka reakcja są tutaj potrzebne. Czas odtwarzania około 10 minut. Dla 2 do 4 graczy.
MarkaSchmidt Spiele #ad
ProducentSchmidt Spiele #ad
Wysokość3.94
Długość11.81
Waga0.66
Szerokość5.91
Numer części1201
Model1201
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. DENKRIESEN

#ad

A3 | gra imprezowa | gra rodzinna | miasto wiejska rzeka | blok do gry | pomysł na prezent, wiedza jest mocą, City Land VOLLPFOSTEN®, DENKRIESEN, edycja ekspercka

#ad
DENKRIESEN #ad - Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowym stroju i prawdziwych bestsellerowych gier o kultowym charakterze. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, jakość jest najważniejsza. Wreszcie każdy zna i kto by pomyślał, że ten znany od dawna klasyk gier można tak pięknie "zapakować".

43 różne kategorie, 50 arkuszy zapewnia wyjątkowo długie wrażenia z gry! Oryginalny produkt denkriesen – wysokiej jakości gra markowa o fajnym wzornictwie z kultowego wydawnictwa gier w północno-niemieckim wydaniu gier. Wszechstronność i nowoczesność – *prawdopodobnie najbardziej wszechstronna rzeka miasta-wsi wszech czasów*. Pola specjalne i nowa listwa abc – podobnie jak w przypadku wszystkich bloków city land full-Fopsten dostępne są specjalne pola z podwójnym wynikiem oraz innowacyjna listwa ABC do identyfikacji liter, dzięki czemu nie ma już szans dla oszustów.

Oficjalne rozszerzenie gry "city land vollfopsten" "Edycja Ekspertów - wiedza jest mocą" – druga edycja XXL kultowego miasta i krajów rzeki z wieloma nowymi i dowcipnymi kategoriami. 40 nowych kategorii zaczaruje Twój wieczór gier i wyczaruje uśmiech na twarzy Ciebie i Twoich przyjaciół. Kultowy pomysł na prezent – ten blok z pełnym postem z pewnością wywoła uśmiech podczas obdarowywania i jest idealnym, dowcipnym pomysłem na prezent na urodziny, Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Po rozpakowaniu można od razu rozpocząć zabawę.
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDenkriesen UG #ad
Wysokość11.46
Długość16.22
Szerokość0.28
Numer części30062934
ModelDEN40809
GwarancjaBrak gwarancji

6. Mattel Games

#ad

UNO Minecraft Edition, gra karciana z postaciami z Minecraft i specjalną kartą Creeper, dla całej rodziny i fanów Minecraft od 7 lat, FPD61

#ad
Mattel Games #ad - Bardzo ważne: kto ma tylko jedną kartę na ręce, musi zadzwonić do UNO". Pierwszy zawodnik/pierwszy zawodnik lub pierwsza drużyna z 5 punktami wygrywa. Gra karciana odpowiada podstawowej wersji uno, jest jednak zaprojektowana z postaciami z Minecraft i zawiera specjalną kartę Creeper. Jeśli ta karta zostanie wyciągnięta, pozostali gracze muszą wyciągnąć trzy kolejne karty. Fani minecraft mogą teraz grać w wyjątkową wersję UNO. Wygrał gracz, który jako pierwszy złożył wszystkie karty.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość0.79
Długość5.71
Szerokość3.62
Numer częściFPD61
ModelFPD61
GwarancjaBrak gwarancji

7. Mattel Games

#ad

Mattel Games GKD75, UNO Edition do filmu Minionki: The Rise of Gru firmy Illumination, dla dzieci od 7 lat, gra karciana dla dzieci i rodzin, z 112 kartami

#ad
Mattel Games #ad - Każda karta tej wspaniałej edycji UNO pokazuje zdjęcia ulubionych postaci z długo oczekiwanej kontynuacji Minionków. Ta ekskluzywna talia kart zawiera specjalną regułę opartą na minionkach i kartę promocyjną. Zawiera 112 kart i zasady gry. Znana gra karciana z nowym wzorem do filmu Minions The Rise of Gru. Podobnie jak w przypadku klasycznego UNO, karty muszą zostać tak szybko jak to możliwe, aby dopasować je do koloru lub liczby. Edycja uno do filmu minions the rise of gru firmy Illumination to wspaniały prezent dla dzieci od 7 lat.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.67
Długość0.79
Waga0.39
Szerokość3.66
Numer częściGKD75
ModelGKD75

8. Asmodee

#ad

Dobble gra karciana – język angielski

#ad
Asmodee #ad - Otrzymany towar może być dostarczany w oryginalnym opakowaniu lub w wersji ekologicznej, rdzeń gry pozostaje taki sam. 5 minigier: "fill the well", "the towering Inferno", "hot potato", "Catch Them All" i "The Poisoned Gift". Chodzi o znalezienie odpowiedniego obrazu na 2 kartach. Każda karta jest inna i ma tylko jeden obraz razem z inną kartą w stosie. Obrazy mogą mieć różne rozmiary i być umieszczone w dowolnym miejscu na mapie, co utrudnia ich rozpoznanie. Gra prędkości, obserwacji i refleksów.
MarkaAsmodee #ad
ProducentAsmodee #ad
Wysokość1.21
Długość2.11
Waga0.31
Szerokość2.05
Numer częściASMDOBB01EN
ModelASMDOBB01EN

9. DENKRIESEN

#ad

City Land VOLLPFOSTEN® Classic Edition, A4 | gra imprezowa | gra rodzinna | miasto wiejska rzeka | blok do gry | pomysł na prezent, "Intelligenz ist relativ", DENKRIESEN

#ad
DENKRIESEN #ad - Pola specjalne i nowa listwa abc – podobnie jak w przypadku wszystkich bloków city land full-Fopsten dostępne są specjalne pola z podwójnym wynikiem oraz innowacyjna listwa ABC do identyfikacji liter, dzięki czemu nie ma już szans dla oszustów. Wszechstronność i nowoczesność – *prawdopodobnie najbardziej wszechstronna rzeka miasta-wsi wszech czasów*.

Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowym stroju i prawdziwych bestsellerowych gier o kultowym charakterze. Kultowy pomysł na prezent – ten blok z pełnym postem z pewnością wywoła uśmiech podczas obdarowywania i jest idealnym, dowcipnym pomysłem na prezent na urodziny, Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Wreszcie każdy zna i kto by pomyślał, że ten znany od dawna klasyk gier można tak pięknie "zapakować". Po rozpakowaniu można od razu rozpocząć zabawę. Miasto kraj pełny – klasyk teraz w formacie din a4 – *Często kopiowany, ale nigdy nie osiągnął* to innowacyjne nowe wydanie klasycznego gry miasto land fluss.

23 różne kategorie, 50 arkuszy zapewnia wyjątkowo długie wrażenia z gry! Oryginalny produkt denkriesen – wysokiej jakości gra markowa o fajnym wzornictwie z kultowego wydawnictwa gier w północno-niemieckim wydaniu gier. 23 różne kategorie oczarują twój wieczór gier i wyczarują uśmiech na twarzy Ciebie i Twoich przyjaciół. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, jakość jest najważniejsza.
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDenkriesen UG #ad
Wysokość11.69
Długość8.31
Szerokość0.28

10. DENKRIESEN

#ad

Edycja klasyczna | prezent dla rodziny miasta rzeka | prezent urodzinowy | gra podróżna, DENKRIESEN, Miasto Land VOLLPFOsten, Gra karciana

#ad
DENKRIESEN #ad - Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowych szacunkach i prawdziwych bestsellerowych gier z kultowym aktorem. Kultowy pomysł na prezent – ta gra karciana z motywem miasta vollpfosten z pewnością wywoła uśmiech podczas podarowania i jest idealnym zabawnym pomysłem na prezent na urodziny, Wielkanoc lub na Boże Narodzenie.

200 różnych kategorii, które sprawią każdemu myślicielowi hobbystycznemu pocenie się. W końcu każdy zna miasto i kto myślił, że ten znany klasyk gier można "zapakować" tak pięknie. Po rozpakowaniu można od razu grać i rozpocząć zabawę. Cechy oryginału – wysokiej jakości gra markowa o ciekawym wzornictwie z północnoniemieckiego wydawnictwa kultowego. Oficjalna gra karciana firmy stadt LAND VolLPFOSTEN z 120 kartami do gry. Tak jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, tutaj jakość jest wymagana.
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDENKRIESEN #ad
Wysokość5
Długość4.65
Waga0.5
Szerokość1.77
Numer częściSL3001
ModelSL3001
GwarancjaKeine Garantie