Top 10 Fussballtor Garten Stabil – Bramki do piłki nożnej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Franklin Sports

#ad

Franklin Multi-Sport-TOR, One Size, biały

#ad
Franklin Sports #ad - Multi sport tor, 127 cm szerokości. Idealny do stosowania na zewnątrz. Siatka z wytrzymałego, odpowiedni do fussbaelle, małe hokejowe i piłek. Do fussball, strassenhockey, feldhockey i lacrosse treningu.
MarkaFranklin Sports #ad
ProducentFRAPD|#Franklin #ad
Wysokość42.13
Długość50
Waga5.07
Szerokość25.98
Numer części19362
Model19362

2. EXIT TOYS

#ad

Dla dzieci, na zewnątrz, w zestawie ściana bramki i siatka, EXIT | Coppa stalowa bramka piłkarska, 220 x 170 cm

#ad
EXIT TOYS #ad - Bardzo wysoka jakoŚĆ: produkty exit są produkowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu pozostają one na swoim miejscu i mają długą żywotność. Ciana bramki i siatka: zawarta w zakresie dostawy ścianka treningowa zapewnia więcej wyzwań i koncentrację podczas gry w piłkę nożną.

System mocowania: ten produkt jest wyposażony w stabilny i wysokiej jakości system mocowania. Idealny na gorący i sportowy letni dzień! Wymiary: ta bramka do piłki nożnej wykonana z czarnej stali ma wymiary 220 x 170 cm. Bramka do piłki nożnej: masz ochotę kickać z rodziną? Ta wysokiej jakości bramka do piłki nożnej to idealna możliwość spędzenia więcej czasu z dziećmi. Wystarczająco duży do ekscytującego meczu piłki nożnej! W zakres dostawy wchodzi zestaw kotwic z kotwami i rurami kotwiącymi oraz siatka treningowa.
MarkaEXIT TOYS #ad
ProducentEXIT TOYS #ad
Wysokość12.99
Długość45.67
Waga37.48
Szerokość5.31
Numer części41.05.10.00
Model240 x 160 cm
Gwarancja2 Jahre

3. EXIT TOYS

#ad

Koniec Maestro Goal 41.03.10.00/Maestro bramka do piłki nożnej w zestawieściana bramki/wymiary: 180 cm x 120 cm x 60 cm/waga: 17 kg.

#ad
EXIT TOYS #ad - Wymiary opakowania produktu: 93 x 30 Czarna rama galwanizowana + powlekana proszkowo, czarna siatka z drobnymi oczkami. Pokazana na zdjęciu piłka nie wchodzi w zakres dostawy. Wymiary bramki do piłki nożnej: 180 x 120 x 60 cm. Waga: 17 kg, kolor: czarny. Maestro bramka do piłki nożnej w zestawieze ścianą bramki z 2 otworami do strzelania goli + w zestawie system mocowania. Stylowe wzornictwo i wysoka jakość.
MarkaEXIT TOYS #ad
ProducentEXIT TOYS #ad
Wysokość5.51
Długość36.61
Waga37.48
Szerokość11.81
Numer części41.03.10.00
Model41.03.10.00

4. Quick Play

#ad

Wielokolorowa, Quick Play Sport bramka do piłki nożnej, wielokolorowa, przenośna

#ad
Quick Play #ad - Atwy montaż – wszystkie pręty są połączone z jednym taśma gumowa – dokładnie tak, jak w przypadku namiot. Szybko – montaż w ciągu zaledwie 2 minut, instrukcja obsługi nie jest wymagana. Stabilna i lekka konstrukcja. Rozmiar: 1, 44 m x 1, 83 m x 1, 21 m i rozmiar: 2, 52 m.
MarkaQuick Play #ad
ProducentQuick Play Sport #ad
Wysokość47.24
Długość70.87
Waga7.72
Szerokość27.56
Numer częściK6x4
ModelK6

5. bayinbulak

#ad

Przenośna siatka do piłki nożnej do treningu na podwórku 5'x3.6', 1 opakowanie

#ad
bayinbulak #ad - Ustaw bramę w swoim ogrodzie i natychmiast przekształć ją w plac zabaw i pole treningowe. Trwała trwałość – przenośna bramka, wytrzymałą ramę z włókna szklanego o średnicy 10 mm i mocną wewnętrzną gumową linkę, która została zbudowana, aby wytrzymać silne uderzenia.

Można go złożyć do rozmiaru 118 cm x 130 cm. Lekka / przenośna / łatwa do przenoszenia – bramka ma wymiary 15 x 9 cm z żółtą i zieloną ramą z żółtą siatką. Waga wynosi tylko 1, 75 kg. Cel treningowy na podwórku – pomóż zacząć zabawę i trening. Można je łatwo przenosić. Wyposażona w odporną na zużycie tkaninę, która wytrzymuje niezliczone rozciąganie i fałdy. Idealne rozwiązanie na plac, trawnik i trawę, ćwiczeń oraz do opanowania techniki przechodzenia i strzału.

3 minuty montażu i demontażu – siatka została zaprojektowana tak, do gier pickup wewnątrz i na zewnątrz, na polu lub w ogrodzie, aby można ją było łatwo rozłożyć i zdemontować w mniej niż 3 minuty. Zestaw zawiera – 1 x składana bramka do piłki nożnej 1, 5 m, 1 x ilustrowana instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 4 x szpikulec do wbijania w ziemię z ocynkowanej stali, 4 x elastyczna lin.
Markabayinbulak #ad
ProducentBAYINBULAK #ad
Wysokość43.31
Długość43.31
Szerokość59.84
Numer częściA220736BY1
ModelA220736BY1
Gwarancja1

6. Quick Play

#ad

QUICKPLAY Kickster Academy bramka do piłki nożnej 3 x 2 m – ultra przenośna bramka do piłki nożnej zawiera siatkę do piłki nożnej i torbę do noszenia pojedynczy cel

#ad
Quick Play #ad - Wytrzymała i lekka konstrukcja. Atwy montaż: wszystkie słupki są połączone ze sobą elastycznym sznurkiem, jak namiot. Szybki montaż w zaledwie 2 min, nie wymaga instrukcji. Rozmiary: 1, 6 m x 1, 83 m x 1, 2, 52 m lub 3, 21 m, 44 m x 1, 8 m.
MarkaQuick Play #ad
ProducentQuick Play Sport #ad
Wysokość78.74
Długość118.11
Waga14.77
Szerokość39.37
Numer częściW9-A021-GIT2
ModelKG

7. Net World Sports

#ad

1,8 x 1,2 m, Forza bramka do piłki nożnej, odporna na warunki pogodowe; możliwość zamówienia również z odpinanym tyłem Net Word Sports

#ad
Net World Sports #ad - Do zamówienia z dodatkową ścianką, wystarczy nałożyć i ponownie zdjąć. Bramki do piłki nożnej marki forza to jedyne bramki, które mogą pozostać przez cały rok na zewnątrz i być używane również w domu.

Rozmiar w metrach = 1, 2 wysokość x 0, 8 szerokość x 1, 9 m głębokość dolna brak głębokości górnej. Siatka wykonana z wytrzymałego nylonu, z nieodzownym systemem na klik i systemem blokującym, 2 mm średnicy, rama wykonana z odpornej na uderzenia rury PVC o grubości 68 mm, sprawiającym, że bramka jest stabilna i bezpieczna. Forza – bramka do piłki nożnej, 2 m, 8 x 1, 1, bez górnej głębokości, odporna na warunki pogodowe -.
MarkaNet World Sports #ad
ProducentNet World Sports #ad

8. Kapler

#ad

Zestaw 2 szt. – idealne do treningu i gier, dla dzieci, Kapler Pop-Up bramka do piłki nożnej w niemieckich kolorach narodowych: szerokość 100 cm – bramki do piłki nożnej do ogrodu

#ad
Kapler #ad - Szybki montaż: dzięki konstrukcji typu pop-up bramkę można rozłożyć i zdemontować w ciągu kilku sekund. Optymalny rozmiar do ogrodu: bramka do piłki nożnej ma szerokość 100 cm, idealna do intensywnych treningów lub luźnych gier w ogrodzie.

Kompletny zestaw do natychmiastowej przyjemności: oferta obejmuje 2-częściowy zestaw bramek do piłki nożnej. Trwałe i stabilne: wyprodukowane z wytrzymałych materiałów, nasze minitory zapewniają trwałość i niezawodność. Wystarczy ustawić i rozpocząć grę! Zestaw 2 bramek do piłki nożnej dla dzieci jest gotowy do akcji! Niemieckie kolory narodowe: brama zaprojektowana w kolorze czarnym, czerwonym i złotym z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich i pokaże dumę narodową.
MarkaKapler #ad
ProducentKapler #ad
Wysokość29.53
Długość29.53
Waga3.53
Szerokość39.37
Numer częściFußballtore 100cm
ModelFußballtore 100cm
Gwarancja1

9. Bentson

#ad

BENTSON Rebounder dla dzieci i profesjonalistów, również do piłki ręcznej, ściana odbicia, 100, ściana odbicia, wytrzymała rama, siatkówki i koszykówki, kolor matowo-czarny, w zestawie siatka zapasowa

#ad
Bentson #ad - Dla każdego wieku – nasza piłka ręczna rebounder jest idealna dla dzieci i dorosłych. Wytrzymała i trwała konstrukcja zapewnia wyjątkowo długą trwałość. Idealnie nadaje się również jako odbijacz bramy.

Stabilna konstrukcja – piłka nożna rebounder z bardzo stabilną i grubą ramą Ø średnica ramy: 32 mm. Regulowany kąt nachylenia – regulowany kąt nachylenia umożliwia optymalne dopasowanie treningu i trenowanie obok Volleys również krótkich podań lub podjęć piłek. Idealnie nadaje się do optymalnego zestawu treningowego piłki nożnej. Trenuj swoje odczucia piłki – nasza ściana odbicia piłki nożnej została zaprojektowana specjalnie do treningu strzałów, paszportów i akceptacji piłki i poprawia wyczucie piłki.

Został specjalnie zaprojektowany dla piłkarzy w każdym wieku. Przenośna i łatwa do przechowywania – dzięki składanej konstrukcji piłka jest wyjątkowo łatwa do przenoszenia i można ją zabrać ze sobą na trening, do parku lub na boisko.
MarkaBentson #ad
ProducentBentson #ad
Wysokość39.37
Długość19.69
Szerokość39.37
ModelMat-Zwart

10. EXIT TOYS

#ad

EXIT Toys Kickback Multisport Rebounder L – 124 x 124 cm – trenuj swoją technikę piłki – do piłki nożnej, piłki ręcznej i hokeja – regulowany w 10+ pozycjach – łatwy do przenoszenia –, siatkówki

#ad
EXIT TOYS #ad - Ten wysokiej jakości rebounder pasuje do każdego ogrodu. Trenuj swoją technikę piłki z rebounderem. Ocynkowana i malowana proszkowo rama ma długą żywotność. Możliwe jest więcej niż 10 pozycji.

Nasz dział obsługi klienta jest gotowy do osobistej porady. Idealny do piłki nożnej, piłki ręcznej i piłki wodnej. Atwy montaż. Musisz wymienić część? chętnie pomożemy, abyś mógł od razu zamówić odpowiednią część. Sam zdecyduj, siatkówki, pod jakim kątem ustawisz rebounder. Daje mocne odbicie i wyraźny, czarny design.

Kickback multisport rebounder został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez renomowany i uznany instytut badawczy TÜV. Produkty exit spełniają najsurowsze standardy bezpieczeństwa. Z zestawem kotwicznym do stabilnego mocowania rebounder do podłoża: odbijacz zawsze pozostaje na swoim miejscu. Serwis jest na pierwszym miejscu w exit toys.
MarkaEXIT TOYS #ad
ProducentEXIT #ad
Wysokość4.33
Długość50.79
Waga2.2
Szerokość29.13
Numer części43.03.10.00
Model43.03.10.00