Top 10 Handyhalterung Auto Samsung S23 ultra – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lamicall

#ad

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do, Lamicall MagSafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy – 20 x magnes N52 uniwersalny magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, wentylacja

#ad
Lamicall #ad - Ponadto uchwyt ma zamknięte pole magnetyczne w kształcie pierścienia, dzięki czemu można zapewnić płynną nawigację i połączenia telefoniczne, które nie zakłóca sygnału, a Ty możesz bezpiecznie jeździć. Jeśli twój smartfon nie jest wyposażony w funkcję magsafe, 15 Pro Max, iPhone 14/13/12 Pro Max /Pro, 15/14 Plus, 15 Pro, takich jak np.

Mały i cienkiten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy magsafe jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, jest bardzo mocny i trwały. Zapewnia dodatkową ochronę dla Twojego telefonu komórkowego. Nawet w przypadku pełnego hamowania lub jazdy po wyboistych drogach telefon nie wypadnie. Super magnetyzm 2024 - lamicall do uchwytu samochodowego magsafe ma wbudowane 20 x mocniejsze magnesy n52. Ponadto metalowe haki są mocniejsze niż zwykłe klipsy i plastikowe haczyki.

Powierzchnia uchwytu jest pokryta warstwą silikonu, która zapobiega ślizganiu się i zadrapaniom telefonu. Mała i lekka konstrukcja zmniejsza ponadto nacisk na odpowietrzanie i utrudnienie przepływu powietrza. Dzięki stabilności trójkąta uchwyt na telefon komórkowy można mocniej przymocować do wentylacji. Dlatego ten uchwyt może być używany do wszystkich smartfonów. Możesz łatwo ustawić ekran pod odpowiednim kątem widzenia i ustawić telefon w poziomie lub pionie.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość1.57
Długość5.12
Waga0.24
Szerokość3.35
Numer częściSTCV03-EU-B
ModelSTCV03-B

2. YOSH

#ad

Lekka konstrukcja, obracany o 360° uchwyt samochodowy na telefon iPhone 15/14/13/12 i etui Mag-Safe, magnetyczny uchwyt na telefon, YOSH Mag-Safe uchwyt samochodowy do wentylacji

#ad
YOSH #ad - Głowica kardanowa 360 stopni umożliwia dowolne przesuwanie urządzenia pod żądanym kątem, wygodnie i łatwo, zapewniając bezpieczną i wygodną jazdę. Max/ 12 pro/ 12 / 14 plus/ 14, iphone 14 pro max / 13 mini, 13 pro max / 15 pro / 12 mini różni się od zwykłego stojaka magnetycznego i nie wymaga dodatkowej metalowej płytki, aby lepiej chronić Twój telefon.

Lekka nowa konstrukcja - samochodowy uchwyt na telefon yosh ma prostą, pustą konstrukcję, zmniejsza obciążenie wylotu powietrza i nie blokuje przepływu powietrza. Można je łatwo obsługiwać jedną ręką, która minimalizuje wagę stojaka tylko 35 g, bez blokowania widoczności. Nie pasuje do niektórych okrągłych wylotów z nieregularnymi liśćmi i grubszymi liśćmi powyżej 4 mm. Pasuje do większości otworów wentylacyjnych klipsy wylotowe powietrza yosh są cienkie, aby pasowały do mniejszych odstępów między łopatkami wentylatora. Zaprojektowany z myślą o iphone 15/14/13/12 uchwyt samochodowy yosh mag-safe został zaprojektowany specjalnie do iphone 15 pro max / 13 pro / 14 pro / 15 plus/ 15, iphone 12 pro.

Najsilniejszy magnes - ulepszony magnes pierścieniowy n55, 1 s automatyczne ustawianie siły mocowania, magnetyczne mocowanie może osiągnąć siłę 20 N/2 kg waga 12 iPhone'ów 14. Podwójnie blokujące klipsy wentylacyjne lewy i prawy podwójny mechanizm blokujący klipsa zapewnia dużą stabilność, klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, aby chronić otwory wentylacyjne samochodu, a uchwyt nie może spaść podczas jazdy. Wskazówka: nie jest kompatybilny z normalnymi etui na telefony komórkowe.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH137
ModelCH137

3. Brodit

#ad

Brodit Uchwyt na urządzenie 711042 | Made in Sweden | do smartfonów, uniwersalne zastosowanie, czarny

#ad
Brodit #ad - Zakres dostawy: brodit uchwyt na urządzenia 711042 do twojego urządzenia mobilnego nawiercone otwory AMPS pasuje do Brodit ProClip do najprostszego montażu 4 śruby montażowe do połączenia z Brodit ProClip wszystkie komponenty w najwyższej jakości z Europy! Made in Sweden.

Bez funkcji ładowania pasuje do smartfonów Ten uchwyt może być używany ze wszystkimi uchwytami Brodit ProClip. Uchwyt mocujący brodit 711042 z regulacją. Uchwyty na urządzenia brodit są dostępne aktywne z funkcją ładowania i pasywnie bez funkcji ładowania. Pasuje do urządzeń ze skórkami o następujących wymiarach: szerokość: 70 – 83 mm, grubość: 2 – 10 mm.

Dzięki połączeniu uchwytów na pojazdy i urządzenia brodit masz zawsze dobrą widoczność, ponieważ nie jest ona umieszczona na przedniej szybie, lecz na desce rozdzielczej łatwy montaż, bez specjalnych narzędzi!. Uchwyty na urządzenia brodit są dostępne dla urządzeń apple, takich jak iphone lub iPad mini lub smartfony i tablety z systemem Android, takie jak Huawei P20 lub Samsung Galaxy S10 .
MarkaBrodit #ad
ProducentBrodit #ad
Wysokość3.54
Długość1.97
Szerokość2.76
Numer części711042
Model711042
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

4. VANMASS

#ad

4 w 1, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2024, wentylacja i przyssawka, uchwyt samochodowy do iPhone 15, Samsung Huawei Mate 60 Pro, LG itp, 100% ochrona przed zarysowaniem

#ad
VANMASS #ad - Prowadzone są ciągłe kontrole jakości przez laboratorium Vanmass. I ochrona lamwentylacyjnych ellen. Aby się więcej na Koncentracja bezpiecznej jazdy. Przyssawka wielokrotnego użytku: w porównaniu z większością przyssawek niskiej jakości z jednorazowym klejem, że dodatkowa podkładka żelowa nadaje się tylko do deski rozdzielczej używana, a następnie wysuszyć. Przyssawka odzyskuje siłę ssania i może być ponownie użyta. Kąt widzenia 360°: nasz uchwyt na telefon komórkowy jest elastycznie regulowany za pomocą przegubu kulowego i wysuwanego ramienia teleskopowego; dzięki regulowanej głowicy kulowej można wygodnie ustawić smartfon na sobie; długość ramienia teleskopowego można ustawić w zakresie od 4, 4 do 7, 5 cala i 270 stopni do różnych wysokości; można ustawić najlepszy kąt widzenia i łatwo obsługiwać nawigację, zestaw głośnomówiący itd.

Uniwersalna kompatybilność i przekonująca jakość: nadaje się do prawie wszystkich telefonów komórkowych, samsung s23/s23+/s22/s22/s22+/s2+/s22 ultra/s21+/s20/s10/s10e/s9 /s8 edge/note10/9/8, np. Iphone 15/15pro max/14/14pro max/13/12/12pro max/se/11/xr/xs/x/iphone 8plus/iphone 7/iphone 6s, niezależnie od tego, LG, czy iPhone lub Android na rynku, Huawei Mate 60 pro/50/40/P30 pro, XiaoMi itd. Dzięki uchwytowi na telefon komórkowy vanmass możesz w przyszłości bardziej skoncentrować się na jeździe, przyjaciołom lub kochankom uchwyt na telefon komórkowy VANMASS na Boże Narodzenie, daj im znać, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej wydajna.

Od 2016 roku firma vanmass laboratorium koncentruje się na podatnych problemach z uchwytem na telefon komórkowy. 1s odblokowanie: po prawidłowym zainstalowaniu uchwytu wystarczy włożyć telefon komórkowy i nacisnąć ramię, aby odblokować telefon. Jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny: włókno węglowe w jakości lotniczej i odwrócona struktura trapezowa gwarantują bezpieczne trzymanie i trwałość, również na wyboistych drogach; nawet praktyczny dostęp do gniazda ładowania smartfona dzięki szerokości nóżki; zadrapania telefonu komórkowego podczas użytkowania zapobiegają zastosowaniu miękkiego silikonu; antypoślizgowe gumy i wysokiej jakości stal sprężynowa gwarantują długotrwałe użytkowanie klipsa wentylacyjnego.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość4.53
Długość4.88
Waga0.71
Szerokość3.62
Numer częściVMEZ11CTBK1-DE-02
ModelVMEZ11CTBK1-DE-02

5. VANMASS

#ad

Obracany o 360°, uchwyt na telefon, VANMASS 2024 Klasa wojskowaUchwyt na telefon komórkowy do samochodu Upgrade Najmocniejsza przyssawka i haki wentylacyjneUchwyt na telefon komórkowy 4 w 1

#ad
VANMASS #ad - Ponadto można łatwo sięgnąć po smartfon, potrzebny jest tylko jeden przycisk, aby korzystać z połączeń wideo, nawigacji i CarPlay.110 mm; min. Jeden przycisk do obsługi jedną ręką – jeśli chcesz wyjąć telefon z uchwytu, aby odblokować go za pomocą inteligentnych ramion chwytających i nóżek podporowych. Zadbaj o każdy szczegół – uchwyt na telefon komórkowy vanmass zamyka się obrotowym przegubem kulowym o 360° i wysuwanym ramieniem teleskopowym 11, 3 ~ 25 cm, że uchwyt trzyma się mocno, dzięki którym można dowolnie ustawić uchwyt samochodowy w najbezpieczniejszym miejscu.

Ponadto może być również smartfonem na biurko, rozmowy wideo, czy na desce rozdzielczej/przedniej szybie/kratce wentylacyjnej czy na biurku, na spotkania i stolik nocny. Wysokiej jakości materiały i wzornictwo wielkiego Mistrza czynią nas od 2016 roku liderem w branży, luksusowy pakiet i wysokiej jakości idealny prezent dla partnera, rodziny i przyjaciół. 54 mm uchwyt samochodowy na telefon komórkowy vanmass jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami 4 – 7" z obudową / bez obudowy, nawet dużym/ciężkimi telefonami z grubym / dużym etui.

Wiodący w branży – 8 lat – 7 wersji w ciągu 8 lat iterowanych i zaktualizowanych, vanmass zawsze stara się wprowadzać innowacje. Ciesz się najwyższymi standardami – uchwyt na telefon komórkowy vanmass przeprowadził ponad 3000 ankiet i 100 najlepszych analiz produktów i wysłuchał głosów ponad 6 500 000 użytkowników, ROHS. Dzięki temu zagwarantowana jest bezpieczna jazda i oszczędza czas. 4 w 1 = nieograniczone możliwości – niezależnie od tego, film, kuchnię, ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy można idealnie wykorzystać.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość4.8
Długość4.52
Waga0.66
Szerokość3.3
Numer częściVMHYJXPKG-DE-1
ModelVersion 5.0
Gwarancja3 Year Limited Warranty

6. VANMASS

#ad

100% wytrzymały, stabilny, silna przyssawka i wentylacja, pasuje do wszystkich iPhone 14/13/12/11, VANMASS EasyClamp 2022 Upgrade Patent Pro 3 w 1, 360°, Samsung Huawei, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy

#ad
VANMASS #ad - Wyjątkowość nr 3: dodatkowa podkładka samoprzylepna zapewnia dodatkową ochronę i stabilność. Każdego dnia zaoszczędzisz dużo czasu na ponowne ustawianie telefonu. Dzięki regulowanej głowicy kulowej można wygodnie dopasować telefon we wszystkich kierunkach.

Montaż jest bardzo prosty. W przeciwieństwie do zwykłych uchwytów na telefon komórkowy Vanmass samochodowy uchwyt na telefon komórkowy posiada jedyne w swoim rodzaju zabezpieczenie, miękkie poduszki powietrzne z silikonu są wkładane w ramię. Dziecinnie łatwy montaż i gwarancja bezpieczeństwa – zamykanie i otwieranie w 1 sek. Wszystko wymaga tylko jednej ręki. Nie wpływa negatywnie na widoczność podczas jazdy. Swobodny widok i kąt widzenia 360° – samochodowy uchwyt na telefon komórkowy marki vanmass zamyka się za pomocą przegubu kulowego z klipsem wentylacyjnym lub ramieniem teleskopowym i jest elastyczny w zakresie 360°.

Chociaż w pozycji poziomej telefon jest utrzymywany bardzo mocnie;. Wyjątkowość nr 1: ramię z wbudowanym poduszkami powietrznymi. Najprostsza obsługa jedną ręką zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Jak długo powinien działać uchwyt samochodowy? 1 rok 2 rok? Vanmass udzieli Ci odpowiedzi. Złóż uchwyt za pomocą klipsa / przyssawki; 2.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga0.73
Szerokość3.94
Numer częściVMHYJ-DE2
ModelCTEZ11

7. VANMASS

#ad

Uchwyt na telefon komórkowy, przyssawka i wentylacja 4 w 1, VANMASS samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, elastyczny, do smartfona, ultra bezpieczny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do wszystkich iPhone 14 Pro / 13 Samsung Huawei

#ad
VANMASS #ad - Bez względu na to, z 2 przełącznikami po obu stronach wszystko jest dziecinnie proste: naciśnij przełącznik, włóż telefon do uchwytu, czy zamocujesz uchwyt z prawej lub lewej strony, zamknij ramię zaciskowe. Antypoślizgowy i odporny na zarysowania – dla stabilności uchwyt na telefon komórkowy marki vanmas łączy w sobie najnowsze silikonowe ramiona zaciskowe, które znacznie zwiększają tarcie między telefonem a uchwytem samochodowym.

Nie musisz się już obawiać nagłego odpadu. Wysoka jakość i doskonały wygląd! To nie tylko uchwyt na telefon komórkowy w samochodzie, ale również piękna dekoracja! . Nawigacji, odtwarzacza muzyki, że uchwyt samochodowy na telefon komórkowy jest wszechstronny▶ wysuwane nóżki 0 ~ 16 mm ▶ wysuwany 113 ~ 168 mm i regulowany w zakresie 270° ramię teleskopowe obracane o 360° głowice kulowej. Luksusowy uchwyt na telefon komórkowydoskonała jakość + nowoczesny wygląd + eleganckie opakowanie + patenty i certyfikaty bezpieczeństwa = najlepszy i słodki prezent dla Twoich bliskich, a także niezawodny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy dla siebie. Innowacyjna przyssawka vanmass pro wersja ctvk61 uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z 3 warstwami kleju żelowego zapewnia super chłonność do 20 kg, dzięki czemu uchwyt na telefon komórkowy mocno przykleja się do deski rozdzielczej lub przedniej szyby na wyboistym drodze.

Przekonujący materiałpożegnaj się z łatwym porysowaniem i osłoną z tworzywa sztucznego, najnowszy uchwyt samochodowy na smartfon wykonany z wysokiej jakości akrylu i światowej klasy struktury, przeszedł najnowszy proces 18 kształtów. Solidna przyssawka może funkcjonować bez zarzutu również w ekstremalnych warunkach pogodowych -40℃~90℃. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy pasuje do wszystkich smartfonów, huawei, dobry wybór również do większości samochodów, jeszcze się nie kończy, takich jak iPhone, BlaBlaCar, Google Pixel, traktorów, pickupów, ciężarówek, SUV-ów, Samsung, taksówek; dobry asystent dla osób lubiących korzystać z urządzenia Uber, Mytaxi.
MarkaVANMASS #ad
Producentvanmass #ad
Wysokość0.43
Długość2.64
Waga0.64
Szerokość0.63
Numer częściCTVK61
ModelCTVK61
Gwarancja💓 [36 Monate Garantie & lebenslanger Service]
💓 VANMASS bietet 36 Monate Garantie und lebenslangen Service Bitte zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren, wenn Sie Probleme mit dem Produkt haben. Wir können Rückerstattungs/Umtausch anbieten. 24 Stunden * 7 Tage Support zur Erfüllung der Kundenbedürfnisse.

💓Warum wählen Sie VANMASS ?
💓 [1]Super verlässlich: VANMASS konzentriert auf Auto Handyhalter für 6 Jahre [2]Fortschrittliche Technologie in der Branche: VANMASS hat die drei größten Probleme traditioneller Handyhalter gelöst. (Saugkraft des Saugnapf; Stabilität und Haltbarkeit des Clips; Kompatibilität mit dem Smartphone) [3]Zuverlässig hohe Qualität: RoHS, REACH, CP65 nach internationalem Standard zertifizierter und strenger Produkttest. [4]Umweltfreundlich: Zum Schutz der Umwelt wird unsere Originalverpackung mit Sojaöltinte aus umweltfreundlichem Soja (100% recycelt) bedruckt.

Sind Sie bereit? Beginnen wir unsere Geschichte...

8. VANMASS

#ad

Do wszystkich telefonów iPhone 14, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 2022, 11, ochrona 3 w 1, 100% silikon, Samsung S22, S20, Xiaomi Huawei LG, 12, przyssawka i wentylacja, uchwyt na telefon komórkowy, z samoprzylepną podkładką 3M, 13

#ad
VANMASS #ad - Wiatowej klasy jakość przemysłowa i opatentowana struktura zapewniająca bezpieczną jazdę – wszystkie części są całkowicie wyściełane silikonem, niezależnie od tego, masywnego i odpowiedniego wszędzie, jak ciepła i zimna jest pogoda, gdzie ma kontakt z telefonem komórkowym, kompleksowo chroni telefon i samochód przed zarysowaniami.

Wszystkie przyciski lub złącza telefonu są swobodnie dostępne, kliknięcie przycisku pod spodem, między nóżkami jest wystarczająco dużo miejsca, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie z portu ładowania i portu audio. Pod miękką warstwą rama wykonana jest z materiału lotniczego "PTFE", jak wyboista jest droga, ten uchwyt na telefon komórkowy zawsze działa niezawodnie. Bez względu na to, huawei, bez względu na to, uchwyt na telefon komórkowy vanmass pasuje po prostu do wszystkich smartfonów - struktura uchwytu na telefon jest zaprojektowana dokładnie zgodnie z różnymi rozmiarami, nie tylko trzyma się bombki, czy twój smartfon jest duży czy mały, xiaomi, z etui lub bez, ale również jest przyjemnie dostępny w każdej chwili podczas jazdy.

Zamyka się za pomocą przegubu kulowego z klipsem wentylacyjnym lub przyssawką. Wysokość / długość / kąt widzenia, wszystko można dowolnie regulować, za pomocą których uchwyt samochodowy na telefon komórkowy można ustawić w dowolnym kierunku w zakresie 360°. Wydłużenie do 19, 5 cm. Ramię teleskopowe można regulować maks. W zależności od różnych samochodów i kierowców uchwyt zapewnia przyjemny i swobodny widok, jak chcesz – w sumie 3 przeguby, aby zapewnić bezpieczną jazdę;.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość4.57
Długość7.68
Waga0.71
Szerokość2.76
Numer częściBKnaimoxipan-US

9. VANMASS

#ad

Uchwyt samochodowy do iPhone 15,, przyssawka, najnowszy kolor, uchwyt na telefon komórkowy, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy z wentylacją 2024, 4 w 1, 100% ochrona przed zarysowaniem

#ad
VANMASS #ad - Obsługa jedną ręką i humanizowany przycisk: wszystko jest tak proste, jak włożenie kluczyka samochodowego; bardzo cenimy głos klientów i stwierdziliśmy, że ponad 90% użytkowników uznało poprzedni przycisk boczny za niepraktyczny: 1. Prowadzone są ciągłe kontrole jakości przez laboratorium Vanmass. Przyssawka wielokrotnego użytku: w porównaniu z większością przyssawek niskiej jakości z jednorazowym klejem, a następnie wysuszyć.

Jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny: włókno węglowe w jakości lotniczej i odwrócona struktura trapezowa gwarantują bezpieczne trzymanie i trwałość, również na wyboistych drogach; nawet praktyczny dostęp do gniazda ładowania smartfona dzięki szerokości nóżki; zadrapania telefonu komórkowego podczas użytkowania zapobiegają zastosowaniu miękkiego silikonu; antypoślizgowe gumy i wysokiej jakości stal sprężynowa gwarantują długotrwałe użytkowanie klipsa wentylacyjnego. Ostatecznie, aby zablokować telefon. Dzięki uchwytowi na telefon komórkowy vanmass możesz w przyszłości bardziej skoncentrować się na jeździe, Walentynki lub urodziny, przyjaciołom lub kochankom uchwyt na telefon komórkowy VANMASS na Boże Narodzenie, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej wydajna.

I ochrona lamwentylacyjnych ellen. 2. Zawsze słuchamy głosu klientów w rozsądny sposób, w końcu pokonaliśmy wiele słabości, a ten uchwyt na telefon komórkowy jest blisko perfekcyjny i ulepszony. W przypadku większych smartfonów przycisk boczny został zablokowany przez telefon komórkowy; dlatego zaprojektowaliśmy przycisk z tyłu, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej praktycznym niż wcześniej.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość4.53
Długość4.88
Szerokość3.62
ModelVMEZ11CTBK1-DE-b
Gwarancja3 lat

10. VANMASS

#ad

Uchwyt samochodowy 4 w 1, wojskowa zieleń, uchwyt, 100% ochrona przed zarysowaniem, VANMASS Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy z wentylacją 2024, przyjazny dla środowiska, przyssawka samochodowa

#ad
VANMASS #ad - Ulepszona podkładka żelowa sprawia, dzięki czemu można cieszyć się najwygodniejszym kątem Bclik. Dzięki uchwytowi na telefon komórkowy vanmass możesz w przyszłości bardziej skoncentrować się na jeździe, przyjaciołom lub kochankom uchwyt na telefon komórkowy VANMASS na Boże Narodzenie, co sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej wydajna.1s odblokowanie: po prawidłowym zainstalowaniu uchwytu wystarczy włożyć telefon komórkowy i nacisnąć ramię, aby odblokować telefon.

Od 2016 roku firma vanmass laborng koncentruje się na podatnych problemach z telefonem komórkowym. Dzięki konstrukcji ramienia teleskopowego można elastycznie regulować długość i kąt, zastosowanie wytrzymałego materiału PTFE, znanego w przemyśle lotniczym i kosmicznym sprawia, że jest on nieustraszony przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi od -40℃ ~ 110℃. Jeszcze bardziej stabilny i bezpieczny: włókno węglowe w jakości lotniczej i odwrócona struktura trapezowa gwarantują bezpieczne trzymanie i trwałość, również na wyboistych drogach; nawet praktyczny dostęp do gniazda ładowania smartfona dzięki szerokości nóżki; zadrapania telefonu komórkowego podczas użytkowania zapobiegają zastosowaniu miękkiego silikonu; antypoślizgowe gumy i wysokiej jakości stal sprężynowa gwarantują długotrwałe użytkowanie klipsa wentylacyjnego.

Zawsze słuchamy głosu klientów w rozsądny sposób, a ten uchwyt na telefon komórkowy jest blisko perfekcyjny i ulepszony. Uniwersalna kompatybilność i przekonująca jakość: nadaje się do prawie wszystkich telefonów komórkowych, czy iphone lub android na rynku, niezależnie od tego, samsung s23/s23+/s22/s22/s22+/s2+/s22 ultra/s21+/s20/s10/s10e/s9 /s8 edge/note10/9/8, Huawei Mate 60 pro/50/40/P30 pro, LG, np. Iphone 15/15pro max/14/14pro max/13/12/12pro max/se/11/xr/XS/X/iPhone 8Plus/iPhone 7/iPhone 6s, XiaoMi itd. Lepsza odporność na temperaturę, że jest o wiele mocniejsza, wytrzymuje nawet 28 kg.
MarkaVANMASS #ad
ProducentVANMASS EU #ad
Wysokość5.75
Długość3.46
Szerokość2.95
Numer częściVANMASS
ModelCTVK13
Gwarancja3 lat