Top 10 Low Noise Kopfhörer – Słuchawki z redukcją szumów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. TOZO

#ad

Sterowanie aplikacją -, TOZO HT2 bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów, Hi-Res Audio, głębokie basy, krystalicznie czyste połączenia, 56 godzin odtwarzania

#ad
TOZO #ad - Ponadto doskonała redukcja szumów ENC umożliwia wyraźne i wyraźne mówienie nawet na głośnych ulicach. W przypadku połączenia przewodowego ponadwymiarowe, słuchawki tozo ht2 zapewniają doskonały dźwięk Hi-Res ze zrównoważonym głębokim basem, jak i przewodowe, dynamiczne sterowniki 40 mm wytwarzają dźwięk Hi-Res zapewniający wyjątkową czystość i szczegóły.

Cały dzień komfort i regulowana konstrukcja bezprzewodowe słuchawki tozo ht2 wykorzystują ultramiękkie nauszniki ze skóry proteinowej, które umożliwiają noszenie ich przez długi czas bez uczucia dyskomfortu. Dzięki komforcie aplikacji tozo możesz łatwo przełączać się między różnymi eQami i cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie – dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych. Składana konstrukcja składana i lekka konstrukcja umożliwia złożenie słuchawek nausznych Bluetooth i umieszczenie ich w dowolnym miejscu. Jedno ładowanie wystarczy, aby usłyszeć ponad 700 piosenek lub towarzyszyć wielu lotom długodystansowym.

Słuchawki można łatwo schować w torbie transportowej i walizce podróżnej, co jest idealne do podróży, dzięki czemu zajmują mniej miejsca w plecaku, uprawiania sportu i codziennego użytku. Dzięki temu są idealnymi słuchawkami do pracy w domu lub oglądania ulubionego filmu. Inteligentna aplikacja tozo app ciesz się różnymi stylami muzyki dzięki aplikacji tozo app, która oferuje duży wybór korektorów, aby dostosować dźwięk do swoich preferencji. Nauszniki mogą również automatycznie regulować kąt, aby dopasować się do różnych kształtów głowy.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość2.3
Długość6.3
Szerokość7.5
Numer częściHT2
ModelHT2

2. TOZO

#ad

TOZO HT2 bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów, sterowanie aplikacją – khaki, krystalicznie czyste połączenia, Hi-Res Audio, 56 godzin odtwarzania, głęboki bas

#ad
TOZO #ad - Dzięki kablowi audio 3, 5 mm można bez problemu przełączać się na tryb przewodowy, co gwarantuje nieprzerwaną przyjemność słuchania muzyki. Redukcja szumów anc i enc dzięki hybrydowemu algorytmowi anc i 3 mikrofonom anc słuchawki ht2 zapewniają wyjątkową redukcję szumów w szerokim zakresie częstotliwości. W przypadku połączenia przewodowego ponadwymiarowe, dzięki czemu masz lepsze wrażenia słuchowe.

Jedno ładowanie wystarczy, gdy bateria jest rozładowana, aby usłyszeć ponad 700 piosenek lub towarzyszyć wielu lotom długodystansowym. Czas odtwarzania do 56 godzin - dzięki do 56 godzin odtwarzania w trybie anc off nasze słuchawki nauszne bluetooth są trzy razy dłuższe niż inne słuchawki Bluetooth. Inteligentna aplikacja tozo app ciesz się różnymi stylami muzyki dzięki aplikacji tozo app, która oferuje duży wybór korektorów, aby dostosować dźwięk do swoich preferencji. Niezależnie od tego, czy chodzi o dudnienie w metrze, czy bełkot w biurze, skutecznie minimalizuje zakłócenia i zapewnia nieporównywalne wrażenia słuchowe.

Nauszniki mogą również automatycznie regulować kąt, aby dopasować się do różnych kształtów głowy. Dzięki komforcie aplikacji tozo możesz łatwo przełączać się między różnymi eQami i cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i czasie – dla uzyskania spersonalizowanych wrażeń słuchowych. Cały dzień komfort i regulowana konstrukcja bezprzewodowe słuchawki tozo ht2 wykorzystują ultramiękkie nauszniki ze skóry proteinowej, które umożliwiają noszenie ich przez długi czas bez uczucia dyskomfortu. Ponadto obsługuje zarówno połączenia bezprzewodowe, dynamiczne sterowniki 40 mm wytwarzają dźwięk Hi-Res zapewniający wyjątkową czystość i szczegóły.
MarkaTOZO #ad
ProducentTOZO #ad
Wysokość2.3
Długość6.3
Szerokość7.5
Numer częściHT205
ModelHT2

3. Philips Audio

#ad

Kolor czarny, kompatybilne z asystentami głosowymi i do 50 godzin odtwarzania muzyki, Philips Audio Fidelio L4 Noise Cancelling bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth – doskonała jakość rozmów

#ad
Philips Audio #ad - 40 godzin odtwarzania: dzięki aktywowanemu anc możesz słuchać muzyki przez ponad jeden dzień. Bluetooth next generacji: te słuchawki douszne współpracują z urządzeniami obsługującymi Bluetooth LE Audio oraz kodeki AAC, LDAC i LC3. Adaptacyjna redukcja szumów szybko dopasowuje się do otoczenia i tłumi hałas z zewnątrz, w czasie rzeczywistym.

Funkcja redukcji szumów pro+: doskonała jakość dźwięku z każdego źródła, w tym wiatr, bezprzewodowego lub przewodowego. Otrzymasz zauważalnie lepszy dźwięk i bardziej stabilne połączenie, również w ruchliwych miejscach. Mikrofony beamforming koncentrują się na dźwięku Twojego głosu, zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji zapobiegają zakłócaniu rozmowy przez dźwięki tła.

Ponadczasowe wzornictwo fidelio: eleganckie. Bezpieczny. Wyjątkowo wygodne. Wyściełane nauszniki z pianki memory zapewniają delikatne uczucie podczas noszenia. Doskonała jakość rozmowy: możesz bez problemu wykonywać połączenia również w głośnych miejscach. Pełne ładowanie przez usb-c trwa 2 godziny, a 15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia kolejne 14 godzin. Zaokrąglony pałąk ma pierścienie nauszne z ciemnego, satynowanego aluminium i akcenty ze skóry Muirhead.
MarkaPhilips Audio #ad
ProducentTP Vision #ad
Wysokość2.09
Długość8.23
Waga0.73
Szerokość8.43
Numer częściL4/00
ModelL4/00
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. soundcore

#ad

Hi-Res Audio, głębokie basy, personalizacja za pomocą aplikacji, 40 godzin odtwarzania w trybie ANC, soundcore Anker Q20i bezprzewodowe słuchawki nauszne Bluetooth z hybrydową aktywną redukcją szumów

#ad
soundcore #ad - Profil dźwięku o najwyższej precyzji: słuchawki z redukcją szumów są wyposażone w dynamiczne przetworniki 40 mm, które wytwarzają szczegółowy dźwięk i bogate rytmy dzięki technologii BassUp. Dzięki funkcji szybkiego ładowania Q20i potrzebuje tylko 5 minut ładowania, aby umożliwić Ci kolejne 4 godziny odtwarzania. Odtwarzanie audio odbywa się automatycznie z potrzebnego urządzenia, czy pracujesz przy laptopie, niezależnie od tego, czy chcesz odbierać połączenia.

Odgłosy otoczenia: jeśli chcesz świadomie postrzegać swoje otoczenie, podczas przechodzenia przez ulicę lub po prostu chcesz pozostać połączony z otaczającym Cię światem, na przykład podczas komunikatów w transporcie publicznym, po prostu przejdź w tryb przezroczystości słuchawek z redukcją szumów. Są one również kompatybilne z dźwiękiem z certyfikatem Hi-Res za pośrednictwem kabla AUX, aby dostarczyć więcej szczegółów. Podwójne połączenie: połącz się jednocześnie z dwoma urządzeniami za pośrednictwem BT 5.

0 i bez problemu przełączaj się między nimi tam i z powrotem. 40 godzin odtwarzania i szybkie ładowanie: dzięki 40 godzinom pracy baterii w trybie anC i 60 godzinom w trybie normalnym możesz dojeżdżać bez zastanawiania się nad ładowaniem. Aplikacja do dostosowania korektora: pobierz aplikację soundcore, aby udoskonalić dźwięk za pomocą regulowanego EQ i 22 wstępnie ustawionych opcji. Hybrid active noise encelling: dzięki połączeniu 2 wewnętrznych i 2 zewnętrznych mikrofonów słuchawki rozpoznają zewnętrzne dźwięki, takie jak na przykład szum samolotu i samochodu, redukując je wyjątkowo skutecznie nawet o 90%.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.15
Długość6.93
Waga0.54
Szerokość7.28
Numer częściA3004Z11
ModelA3004G11
Gwarancja24 Miesięcy

5. co2CREA

#ad

Co2CREA Ciężka Podróż Ochrona Etui Torba na słuchawki Sennheiser PXC 550

#ad
co2CREA #ad - Materiał: evA, kolor: czarny. Co2crea torba do sennheiser pxC 550 słuchawki Case pokrowiec ochronny etui torba do noszenia. Osłona jest odporna na wstrząsy, pył i wodę, chroni ulubione urządzenie przed wgnieceniami i zarysowaniami. W sprzedaży wyłącznie etui urządzenie i akcesoria nie są objęte zakresem dostawy.
Markaco2CREA #ad
Producentco2CREA #ad
Wysokość3
Długość9
Waga0.68
Szerokość9
Numer częściUK-sennheiserpxc550-714
ModelUK-sennheiserpxc550-714

6. Ankbit

#ad

LDAC Hi-Res Wireless Audio, 90 godzin odtwarzania słuchawek nausznych, składany zestaw słuchawkowy Bluetooth z mikrofonem,, Ankbit E500Pro + bezprzewodowe słuchawki z hybrydową aktywną redukcją szumów

#ad
Ankbit #ad - Po złożeniu jest tylko mniej więcej tak duża jak powierzchnia dłoni i dlatego jest bardzo wygodna w noszeniu. Nauszniki z anodyzowanego aluminium są wyposażone w mechanizm techniczny, który umożliwia niezależne obracanie się każdej muszli usznej i wyrównanie nacisku. Obsługuje jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth.

Jedyny w swoim rodzaju tryb przezroczystości - oprócz aktywnej redukcji szumów nasze słuchawki e500pro + anc są wyposażone w wyjątkowy tryb przezroczystości. Już nigdy nie przegapisz ważnych rzeczy. Redukcja szumów anc + encdzięki hybrydowej technologii redukcji szumów anc i enc słuchawki ankbit e500pro+ zostały zaprojektowane tak, aby filtrować odgłosy otoczenia, eliminować zakłócenia, zapewnić doskonałe wrażenia podczas słuchania z redukcją szumów i poprawić jakość dźwięku. Użyj anc, aby móc w naturalny sposób wchodzić w interakcje z otoczeniem – idealny do pracy, biura, aby cieszyć się otoczeniem, aby ukryć rozproszenie uwagi lub użyj trybu przezroczystości, domu lub w podróży.

Obsługuje również szybkie ładowanie z czasem pracy baterii wynoszącym 5 godzin po 5 minutach ładowania. Bardzo długi czas pracy baterii 90 godzinbezprzewodowe słuchawki e500pro + są wyposażone w wbudowany akumulator o dużej pojemności, który zapewnia 90 godzin słuchania po jednym ładowaniu wynoszącym 2, że czas odtwarzania muzyki w trybie ANC osiąga 60 godzin, 5 godziny. Możesz bez problemu przełączać się między pracą a rozrywką. Należy pamiętać, czas odtwarzania w trybie standardowym wynosi 90 godzin. Bluetooth 5.
MarkaAnkbit #ad
ProducentAnkbit #ad
Waga0.55
ModelE500Pro+
Gwarancja12 Miesięcy

7. soundcore

#ad

Akumulator 40 h, hybrydowa aktywna izolacja szumów, EQ w aplikacji, wygodny chwyt, soundcore by Anker Q30 słuchawki Bluetooth, dźwięk Hi-Res, połączenie 2 urządzeń czarne, indywidualne tryby

#ad
soundcore #ad - Wskazówka: anc nie jest kompatybilny z połączeniem kablowym AUX. Muzyka non-stop: ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie izolacji akustycznej lub nawet 60 godzin odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, słuchawki będą ładowane w ciągu 5 minut do 4 kolejnych godzin muzyki! Komfort przede wszystkim: aksamitnie miękkie nauszniki z pianki resetującej słuchawki Q30, zintegrowane z miękką skórą, zapewniają elastyczny komfort podczas pracy lub słuchania muzyki.

Hi-res audio: zrównoważone średnie tony, krystalicznie czyste tony ze sterownikami audio 40 mm zapewniają głęboki, intensywny profil dźwięku Hi-Res.

Nawet częstotliwości do 40 kHz są pokryte. Aktywne tłumienie szumów: skutecznie redukuje do 95% wszystkich zakłóceń z zewnątrz, takich jak samochody i samoloty – idealne do muzyki podczas podróży lub w głośniejszym otoczeniu. Indywidualne tryby: "transport" dla odgłosów samolotu, "na zewnątrz" do ruchu drogowego i wiatru, a także "wewnątrz" do hałasu w biurze i rozmów w tle – idealne rozwiązanie na każdą sytuację.
Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.07
Długość7.68
Waga0.6
Szerokość7.09
Numer częściA3028011
ModelA3028
Gwarancja12 Miesięcy

8. Bose

#ad

Bose QuietComfort SE bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z funkcją redukcji szumów, czarne, z miękkim etui

#ad
Bose #ad - Bose wykorzystuje małe mikrofony do rejestrowania i pomiaru hałasu otoczenia, które następnie są redukowane za pomocą przeciwsygnału. Wierne odtwarzanie: architektura dźwiękowa triport bose quietcomfort 45 zapewnia głęboki, pełny dźwięk.

15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do 3 godzin, dzięki dołączonemu kablowi audio możesz cieszyć się muzyką jeszcze dłużej. Bose active eq zapewnia najwyższą jakość dźwięku przy każdej głośności – przy cichej muzyce bas pozostaje równomierny, a głośna muzyka jest czysta. Do 24 godzin pracy baterii: czas odtwarzania bose quietcomfort 45 wynosi 24 godziny na jednym ładowaniu. Wzornictwo nauszne: bezprzewodowe słuchawki bose zapewniają najwyższy komfort noszenia przez cały dzień.

Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów: idealne połączenie redukcji hałasu, komfortu noszenia i doskonałego dźwięku. Miękka sztuczna skóra, że są one tak samo wytrzymałe, odporny na uderzenia nylon i niewielki nacisk sprawiają, jak i wygodne. Tryb cichego i nagrody: tryb cichego dźwięku zapewnia całkowitą redukcję szumów, tryb Aware pozwala na postrzeganie otoczenia przez słuchawki nauszne, jednocześnie słuchając muzyki.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość4
Długość6
Waga0.66
Szerokość9
Numer części866724-0500
Model866724-0500
Gwarancja24 Miesięcy

9. soundcore

#ad

Indywidualne tryby, EQ w aplikacji, wygodny chwyt, dźwięk Hi-Res, soundcore by Anker Q30 słuchawki Bluetooth, połączenie 2 urządzeń niebieskie, akumulator 40 h, Hybrid Active izolacja szumów

#ad
soundcore #ad - Aktywne tłumienie szumów: skutecznie redukuje do 95% wszystkich zakłóceń z zewnątrz, takich jak samochody i samoloty – idealne do muzyki podczas podróży lub w głośniejszym otoczeniu. Hi-res audio: zrównoważone średnie tony, krystalicznie czyste tony ze sterownikami audio 40 mm zapewniają głęboki, intensywny profil dźwięku Hi-Res.

Nawet częstotliwości do 40 kHz są pokryte. Indywidualne tryby: "transport" dla odgłosów samolotu, "na zewnątrz" do ruchu drogowego i wiatru, a także "wewnątrz" do hałasu w biurze i rozmów w tle – idealne rozwiązanie na każdą sytuację. Wskazówka: anc nie jest kompatybilny z połączeniem kablowym AUX. Muzyka non-stop: ciesz się 40 godzinami bezprzewodowego odtwarzania w trybie izolacji akustycznej lub nawet 60 godzin odtwarzania w trybie standardowym! A jeśli się spieszysz, zintegrowane z miękką skórą, słuchawki z redukcją szumów w ciągu 5 minut będą ładowane przez kolejne 4 godziny muzyki! Komfort przede wszystkim: aksamitnie miękkie nauszniki wykonane z pianki resetującej słuchawki Q30 Noise-Cancelling, zapewniają elastyczny komfort podczas pracy lub słuchania muzyki.

Markasoundcore #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość3.07
Długość7.68
Waga0.58
Szerokość7.09
Numer częściA3028031
ModelA3028

10. Bose

#ad

Białe, rozmiar uniwersalny, z redukcją szumów i mikrofonem, Bose QuietComfort 45 bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

#ad
Bose #ad - Bezprzewodowe słuchawki redukujące szum: idealna symbioza redukcja hałasu, komfort noszenia i doskonały dźwięk. Bose active eq zapewnia doskonały dźwięk przy każdej głośności – przy cichej muzyce bas pozostaje równomierny, a głośna muzyka pozostaje czysty dźwięk.

Tryb quiet i alware: tryb quiet zapewnia pełną redukcję hałasu, tryb Aware pozwala dostrzec otoczenie za pomocą słuchawek aromatycznych podczas słuchania muzyki. Do 24 godzin pracy baterii: czas odtwarzania wynosi 24 godziny po naładowaniu. Wzornictwo nauszne: bezprzewodowe słuchawki zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Miękka sztuczna skóra, odporny na uderzenia nylon i niski nacisk sprawiają, że są one tak samo wytrzymałe jak wygodne.

15-minutowe szybkie ładowanie zapewnia do 3 godzin, a dzięki dołączonemu kablowi audio możesz cieszyć się muzyką jeszcze dłużej. Bose wykorzystuje małe mikrofony do rejestrowania i pomiaru hałasu otoczenia, które następnie są redukowane sygnałem przeciwnym. Wierne odwzorowanie: technologia triport zapewnia głęboki, pełny dźwięk.
MarkaBose #ad
ProducentBose #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.97
Szerokość7.24
Numer części866724-0200
Model866724-0200
Gwarancja2 years