Top 10 Marshall Bluetooth Kopfhörer In Ear – Słuchawki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FAMOO

#ad

2024, wskaźnik LED, czarne, głęboki bas, USB-C, Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, Bluetooth 5.3, wodoszczelność IP7

#ad
FAMOO #ad - Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows.

Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5. 3 w 2024 roku, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, w porównaniu z Bluetooth 5.00, 1 s z otwartą pokrywą. Ponadto słuchawki douszne są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Podczas użytkowania można dotknąć jednej z dwóch zatyczek do uszu, aby sterować telefonem komórkowym.

8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu. Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

2. Lekaby

#ad

Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 In Ear ze sterownikiem 13 mm, słuchawki, mikrofon z redukcją szumów AI i 48 godzin odtwarzania, bezprzewodowe słuchawki z głębokim basem

#ad
Lekaby #ad - Słuchawki bluetooth są wyposażone w technologię touch control, głośność +/-, takich jak odtwarzanie muzyki/pauza, która zapewnia szybki dostęp do wszystkich funkcji, obsługa Siri, połączenia i wiele innych. Wyraźne połączenia z ai: 4 wbudowane mikrofony w słuchawce s2 wykorzystują algorytmy sztucznej inteligencji, aby zapewnić wyraźne rozmowy telefoniczne, aby automatycznie rejestrować 95% dźwięków otoczenia z głębokością redukcji szumów do -40 dB i eliminować szumy w tle, połączenia wideo, streaming na żywo i wiele innych.

One step paring i uniwersalna kompatybilnoŚĆ: po pierwszym podłączeniu zestawu słuchawkowego bluetooth wystarczy wyjąć go z ładowarki i automatycznie połączyć się z poprzednim urządzeniem, smartfonami Smart, komputerami PC i Mac, dzięki czemu jest szybsze i wygodniejsze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, Dzień Matki, skontaktuj się z naszym 24-godzinnym działem obsługi klienta online. Słuchawki bezprzewodowe bluetooth 5. 3 i easy touch: bezprzewodowe słuchawki s2 są wyposażone w wiodącą w branży technologię bluetooth 5.

3, która umożliwia nawet 75% większą prędkość przesyłania danych audio i stabilne połączenie na odległość do 15 metrów. Oczywiście są to urodziny, którzy kochają muzykę, dziewczynki i wiele innych. Feel the beat: twoje słuchawki douszne s2 są wyposażone w ponadwymiarowe przetworniki 13 mm i technologię kodeków audio AAC/SBC/MSBC, imponujące tony i wyraźne środki, która zapewnia mocne basy, dzięki czemu słyszysz więcej – poczuj więcej!. Zatyczki do uszu są dostępne w trzech różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasują do kanałów słuchowych większości osób i mogą cieszyć się muzyką przez długi czas.
MarkaLekaby #ad
ProducentLekaby #ad
Wysokość1.57
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość0.79
Numer częściS2
ModelS2
Gwarancja1 rok gwarancji

3. Apple

#ad

Apple Airpods z przewodowym obciążeniem

#ad
Apple #ad - Automatyczne włączanie i łączenie. Szybkie ładowanie w etui. Atwa konfiguracja dla wszystkich urządzeń Apple. Nowy chip apple h1 umożliwia szybsze bezprzewodowe połączenia z Twoimi urządzeniami. Etui można ładować za pomocą złącza Lightning. Szybki dostęp do siri, po prostu mówiąc "Hey Siri". Bezproblemowe przełączanie między urządzeniami. Bogate, wysokiej jakości dźwięk i odtwarzanie głosu. Dotknij dwa razy, aby odtworzyć ścieżkę lub przeskoczyć do następnego.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.77
Długość0.71
Waga0.01
Szerokość0.84
Numer częściMV7N2ZM/A
ModelMV7N2ZM/A
Gwarancja1 year

4. Drsaec

#ad

Bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 mikrofony, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7, głębokie basy, 50 h

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, niezależnie od tego, stabilna odległość połączenia do 15 m, czy w domu, a prędkość transmisji danych audio zwiększa się nawet o 75%, w biurze lub podczas uprawiania sportu.2023 bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3, możesz łatwo sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi, co optymalizuje transmisję Bluetooth i błędy połączenia oraz osiąga minimalne opóźnienie Full-Link wynoszące 94 ms.

Słuchawki douszne są ultralekkie i praktyczne, posiadają funkcję wodoszczelności IP7, wodoszczelność IP7: etui do ładowania w formacie kieszonkowym nie zajmuje miejsca podczas noszenia i nie będziesz się stresować podczas noszenia słuchawek Bluetooth. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz cyfrowy led: po całkowitym naładowaniu słuchawek dousznych czas odtwarzania muzyki wynosi 6-8 godzin i może być używany łącznie przez 50 godzin. Jednostopniowe parowanie i sterowanie smart touch: bluetooth 5.

3 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do automatycznego połączenia słuchawek sportowych Bluetooth z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z ładowarką. Dzięki interfejsowi szybkiego ładowania typu C ładowanie trwa zaledwie 1 godzinę. Kompaktowe i wygodne dopasowanie, dzięki czemu nie spadają. Słuchawki douszne są wyposażone w konstrukcję z 4 mikrofonami i technologię redukcji szumów ENC, zapewniają wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych, która skutecznie tłumi 90% odgłosów z otoczenia, bas, redukują hałas otoczenia nawet o 35 dB, strumieniowania na żywo itd.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.57
Numer części59.99
Modeli52
GwarancjaObsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

5. Poounur

#ad

Słuchawki sportowe Bluetooth, HiFi stereo, kolor, wodoszczelność IP7, słuchawki douszne, bezprzewodowe, redukcja szumów, ultralekkie słuchawki douszne z pałąkiem, Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, 50 h

#ad
Poounur #ad - Dotknij słuchawki, odbierać/odłączać połączenia i aktywować asystenta głosowego. Doskonała jakość dźwięku i wyraźne połączenia: słuchawki bluetooth w uchu wbudowana dynamiczna cewka 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy.

Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, joggingu, jogi. Niezależnie od tego, możesz połączyć się z różnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe. Ultralekkie i wygodne, najlepszy wybór do biegania, fitnessu, skakania, wodoszczelność ip7: dzięki ergonomicznej konstrukcji dousznej i wadze zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych, słuchawki douszne Bluetooth zapewniają stabilne i komfortowe wrażenia podczas noszenia.

Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfp/a2dp/avrcp/hid, czy korzystasz z systemu ios lub Android, co znacznie poprawia prędkość transmisji i umożliwia szybsze i bardziej stabilne połączenie o 80% bardziej stabilne niż Bluetooth 5. 2.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.01
Szerokość1
Numer częściH9
ModelH9
GwarancjaWymiana lub zwrot z dowolnego powodu w ciągu 30 dni i obsługa klienta w ciągu 180 dni.

6. Poounur

#ad

Słuchawki sportowe Bluetooth, redukcja szumów 2023, wskaźnik LED, wodoszczelność IP7,, HiFi stereo, bezprzewodowe słuchawki douszne, ultralekkie bezprzewodowe słuchawki douszne z pałąkiem, 50 godzin

#ad
Poounur #ad - Bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z CVC8. 0 wykorzystują wysokiej jakości mikrofon, że rozmowy będą wyraźniejsze. Ultralekkie i wygodne, skakania, fitnessu, joggingu, najlepszy wybór do biegania, wodoszczelność ip7: dzięki ergonomicznej konstrukcji dousznej i wadze zaledwie 4 g lżejsze niż 99% słuchawek sportowych, słuchawki douszne Bluetooth zapewniają stabilne i komfortowe wrażenia podczas noszenia.

Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem, jogi. Bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz led w czasie rzeczywistym: słuchawki sportowe utrzymują 10 godzin czasu odtwarzania, a dodatkowo łącznie 50 godzin czasu pracy baterii w przenośnej walizce ładującej.

Bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3 i obsługują protokoły hfp/a2dp/avrcp/hid, czy korzystasz z systemu ios lub Android, co znacznie poprawia prędkość transmisji i umożliwia szybsze i bardziej stabilne połączenie o 80% bardziej stabilne niż Bluetooth 5. 2. Niezależnie od tego, możesz połączyć się z różnymi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Atwe sterowanie i automatyczne parowanie: słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w czułe elementy dotykowe.
MarkaPoounur #ad
ProducentPoounur #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.01
Szerokość0.39
Numer częściH9
ModelH9
GwarancjaNie ma powodu do wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 30 dni, a obsługa klienta w ciągu 180 dni.

7. Drsaec

#ad

Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wskaźnik LED, bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów, głębokie basy, 50 h, 4 mikrofony, wodoszczelność IP7

#ad
Drsaec #ad - Słuchawki douszne są ultralekkie i praktyczne, która chroni je przed lekkimi kroplami deszczu lub potem podczas intensywnego treningu. Funkcje z czujnikami dotykowymi, słuchawki douszne bluetooth umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, sterowanie połączeniami, przełączanie utworów, regulację głośności, wywoływanie asystenta głosowego itd.

Bezprzewodowe słuchawki są zaprojektowane tak, a mimo to mocne i lekkie, dzięki czemu nie spadają. Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, a prędkość transmisji danych audio zwiększa się nawet o 75%, stabilna odległość połączenia do 15 m, w biurze lub podczas uprawiania sportu. Jednostopniowe parowanie i sterowanie smart touch: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do automatycznego połączenia słuchawek sportowych Bluetooth z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z ładowarką. 2024 ulepszone bluetooth 5. 3: słuchawki bluetooth są wyposażone w zaawansowaną technologię bluetooth 5. 3, czy w domu, niezależnie od tego, możesz łatwo sterować muzyką i połączeniami telefonicznymi, co optymalizuje transmisję Bluetooth i błędy połączenia oraz osiąga minimalną opóźnienie pełnego łącza wynoszącą 94 ms.

Słuchawki douszne są wyposażone w konstrukcję z 4 mikrofonami i technologię redukcji szumów ENC, zapewniają wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych, rozmów wideo, strumieniowania na żywo itd. Kompaktowe i wygodne dopasowanie, posiadają funkcję wodoszczelności ip7, aby były elastyczne, wodoszczelność ip7: etui do ładowania w formacie kieszonkowym nie zajmuje miejsca podczas noszenia i nie będziesz się stresować podczas noszenia słuchawek Bluetooth.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.57
Numer częścii52
Modeli52
GwarancjaObsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

8. Sony

#ad

Sony WH-1000XM4 bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z redukcją szumów akumulator 30 h, czujnik dotykowy, funkcja szybkiego ładowania, aplikacja Headphones Connect, zoptymalizowane pod kątem Amazon

#ad
Sony #ad - Długi czas pracy baterii: do 30 godz. Adowanie przez 5 godz. Speak-to-chat zatrzymuje się automatycznie po rozmowie. Powiadomienia o aktualizacji dla WH-1000XM4 i same aktualizacje są dostarczane za pośrednictwem aplikacji Sony Headphones Connect.

Dodatkowo do dyspozycji są szerokie inteligentne funkcje audio zapewniające bogaty, czysty i wypełniający przestrzeń dźwięk. Sony zaleca zawsze zainstalowanie najnowszego dostępnego oprogramowania na Twoim urządzeniu. Bluetooth wersja 5. 0, efektywny zakres: połączenie widzenia ok. Zakres dostawy: torba, adapter wtyczki do użytku w samolocie, 2 m, kabel słuchawkowy ok.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play Store i Apple Store. Muzyka. 10 m. Czujnik zbliżeniowy wyłącza słuchawki, gdy nie są już noszone. Perfekcyjne dopasowanie w stylu around-Ear. 20 cm. Ldac przesyła około trzykrotnie większą ilość danych przy maksymalnej szybkości transmisji 990 kb/s niż tradycyjne audio bluetooth, prawie takiej samej jakości jak w przypadku połączenia kablowego.
MarkaSony #ad
ProducentSony #ad
Wysokość3.03
Długość9.96
Waga0.56
Szerokość7.28
Numer częściWH1000XM4
ModelWH1000XM4
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. Ordtop

#ad

2023, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3 In Ear z 4 mikrofonami ENC, wodoszczelność IP7, USB-C, bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z głębokim basem 40 h, Słuchawki Bluetooth

#ad
Ordtop #ad - Podwójny wyświetlacz cyfrowy led i 40 godzin odtwarzania: słuchawki douszne z mikrofonem wyposażone w podwójny wyświetlacz cyfrowy led, który dokładnie pokazuje pozostałą moc ładowarki i zestawu słuchawkowego. Nowa technologia do tłumienia szumów otoczenia ENC, umożliwiają pierwszorzędne rozpoznawanie mowy i zrozumiałą komunikację w każdym otoczeniu.

Wyjmij 2 bezprzewodowe słuchawki z ładowarki, włączą się automatycznie i połączą się z wcześniej sparowanym urządzeniem. Ułatwia to jedno dotknięcie palca, odkładanie się, pauzę lub grę, regulację głośności i budzenie asystenta głosowego. Ekscytujący dźwięk i redukcja szumów połączeń enc: słuchawki douszne bluetooth wbudowana dynamiczna cewka o wielkości 13 mm z membraną grafenową z kompozytem TPU, słuchawki Bluetooth w uchu skutecznie odgłosy zewnętrzne, która zapewnia delikatniejszy i bardziej wyraźny zakres wysokich i średnich tonów oraz generuje mocne basy. Ergonomiczne, można je trzymać w uszach nawet podczas męczących ćwiczeń.

Odporny na pot materiał zapewnia doskonałe funkcjonowanie słuchawek bluetooth, wygodne dopasowanie i wodoszczelność IP7: silikonowe zatyczki do uszu w trzech różnych rozmiarach są zaprojektowane tak, aby idealnie leżały bez ściskania kanału słuchowego, są bardzo stabilne i lekkie, nawet jeśli jesteś w pocie. Dzięki technologii szybkiego ładowania usb-c ładuje ładowarkę przez 10 minut, słuchawki douszne i13 mogą słuchać utworów przez 2 godziny. Dzięki dołączonej ładowarce zestaw słuchawkowy może pracować łącznie 40 godzin. Słuchawki bluetooth mają czas pracy baterii 8 godz.
MarkaOrdtop #ad
ProducentOrdtop #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.01
Szerokość0.39
Numer częścii13
Modeli13
Gwarancja❤ Ordtop obsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

10. Csasan

#ad

Sterowanie dotykowe, wodoszczelność IP7, z wyświetlaczem LED, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.3 Deep Bass z 4 mikrofonami ENC, słuchawki douszne, Csasan Słuchawki Bluetooth, 40 godzin odtwarzania

#ad
Csasan #ad - Następnie możesz od razu odtwarzać ulubioną muzykę. Zamknięte zatyczki do uszu w znacznym stopniu eliminują hałas otoczenia, rozmowa jest płynna, dzięki czemu można poczuć każde uderzenie. Wygodne w noszeniu i wodoszczelne ipx7: dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiej wadze tylko 4, co czyni je idealnym towarzyszem w podróży i w pracy.

Etui do ładowania z podwójnym wyświetlaczem LED umożliwia monitorowanie stanu ładowania słuchawek w czasie rzeczywistym. Relaksujący dzień na plaży, noc w namiocie lub długa wycieczka rowerowa przez góry to żaden problem dla słuchawek z mikrofonem. Jeśli mówisz o słuchawkach dousznych Bluetooth, wyraźna i nieprzerwana. Zapewnia to wrażenia słuchowe z niskim opóźnieniem. Inteligentne sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilność: czujnik dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę bez konieczności uciążliwego wyszukiwania różnych przycisków.

Bezprzewodowe słuchawki douszne są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, odrzucanie lub sterowanie odtwarzaniem muzyki są możliwe bezpośrednio na słuchawkach, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami. Bezprzewodowe słuchawki douszne są wyposażone w ochronę ipx7, deszczem i wodą, 5 g słuchawki Bluetooth są wyjątkowo wygodne w noszeniu i nie ślizgają się, aby skutecznie chronić urządzenie przed potem, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w każdą pogodę. Po włączeniu słuchawek dousznych można je łatwo połączyć z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth.
MarkaCsasan #ad
ProducentCsasan #ad
Waga0.22
Numer częściJ90
ModelJ90 Pro
GwarancjaCsasan Obsługuje 2 lata gwarancji. Kupuj bez obaw