Top 10 Mini kamera Aussen Live übertragung Handy – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m, akumulatorowa, długi czas czuwania,, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, wykrywanie ruchu PIR

#ad
ieGeek #ad - Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, deszcz, czy nawet niemiecka zima, czy latem upał, skontaktuj się z nami. Jeśli masz jakieś potrzeby, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać.

Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo.

Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, pierwszorzędne doświadczenie i pierwszorzędną obsługę. Długi czas czuwania i bezprzewodowapo jednorazowym naładowaniu kamera monitorująca będzie ci służyć przez 3-6 miesięcy. Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. ieGeek

#ad

Kolorowa widoczność w nocy, monitoring zewnętrzny WLAN, 2-drożne audio, bateria solarna, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, wykrywanie ruchu PIR, kompatybilna z, oświetlenie punktowe, 5200 mAh

#ad
ieGeek #ad - Wskazówka: nie obsługuje wifi 5 GHz i do wykrywania zwierząt domowych i innych przedmiotów wymagana jest subskrypcja. Kamera obsługuje również udostępnianie przez wielu użytkowników. Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody. Po instalacji możesz cieszyć się zdjęciami z monitoringu o wysokiej rozdzielczości, nie musisz się martwić o jakość wideo z monitoringu.

Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery. Ponadto kamera obsługuje pamięć w chmurze 6-sekundowa pętla i pamięć kart SD i można wybrać dowolną metodę zapisywania filmów. Akumulator 5200 mah i panel słoneczny: zewnętrzna kamera monitorująca solarna jest wyposażona w akumulator 5200 mah, wyposażony w panel ładowania solarnego do niezależnego zasilania. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°. Dwukierunkowy dźwięk i udostępnianie wielu użytkowników: po zainstalowaniu mikrofonu w tej kamerze wi-fi na zewnątrz możesz rozmawiać bezpośrednio z osobą przed kamerą monitorującą na zewnątrz, czy jest to kurier, niezależnie od tego, możesz rozmawiać bezpośrednio, czy zwierzę domowe, i nie przegapisz żadnej "wizyty".

Wykrywanie ruchu pir i zdefiniowany przez użytkownika obszar wykrywania: ta kamera jest wyposażona w funkcję wykrywania ruchu PIR. Zapewnia to efekt rozpoznawania, ale także umożliwia ustawienie zdefiniowanych przez użytkownika obszarów wykrywania. Jakość 2k-hd: nadal używasz kamery monitoringowej o jakości obrazu 1080p? wyrzuć swój stary sprzęt.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

3. CZEview

#ad

Podwójna kamera Wi-Fi, kamera dla zwierząt domowych z aplikacją, dwukierunkowe audio,, kamera 360° wewnątrz, kamera dla psa, monitorowanie wewnątrz, CZEview Kamera do monitoringu 5 MP, 2,4/5 GHz

#ad
CZEview #ad - 2, 4/5 ghz dual band wlan – kamera monitorująca czeview 5 ghz wewnątrz jest uzbrojona w doskonałą wydajność zarówno na WiFi 2, kompatybilna z większą liczbą routerów. Pełny zakres i 24/7 na żądanie – kamera jest wyposażona w poziomy i pionowy zakres obrotu 355° i 100° i umożliwia szerszą perspektywę.

Twoja prywatność jest priorytetem – kamerę do monitoringu można wyłączyć jednym kliknięciem w aplikacji, a streaming na żywo i nagrywanie zostaną tymczasowo wyłączone. Możesz wybrać różne pasma wifi, 4 gHz, jak i 5 GHz, aby spełnić swoje potrzeby. Wszystkie dane są szyfrowane i chronione przez AES 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo. Doświadcz krystalicznie czystego bezpieczeństwa – kamera monitorująca 5 MP 3K wewnątrz sprawia, że każdy szczegół pozostaje żywy, w każdej chwili, nawet podczas powiększania, w dzień i w nocy.

Karta sd do 128 g, i zapewnia nagrywanie 24/7, nie wchodzi w zakres dostawy i pamięć w chmurze są dostępne do wyboru w zależności od potrzeb, nigdy nie przegapisz ani jednej chwili. Ledzi każdy ruch – otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na telefonie, gdy rozpoznasz ruch lub hałas. Kamera dla psów czeview rozpoczyna natychmiast nagrywanie wideo i dokładnie śledzi każdy ruch.
MarkaCZEview #ad
ProducentCZEview #ad
Wysokość5
Długość3
Szerokość3
ModelZY-D4

4. TOAIOHO

#ad

Wykrywanie ruchu, kamera zewnętrzna, dwukierunkowa rozmowa, widoczność w nocy, TOAIOHO 2K kamera do monitoringu zewnętrznego, IP66, udostępnianie wielu użytkowników, system, komunikat alarmowy

#ad
TOAIOHO #ad - Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wyraźniejsze zdjęcia i filmy. Zewnętrzny monitoring kamery jest kompatybilny z systemami iOS i Android. Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", gdy zostanie uruchomiony alarm.

Kamera obsługuje funkcję udostępniania wielu użytkowników. Zapewnia ochronę w zakresie 360° dla Twojego domu. Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę. Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, kamera wykona kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, silny śnieg i wysokie temperatury.

Niezależnie od tego, które dzieją się w obszarze nadzoru. Super color night vision zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa kolorowe ustawienia noktowizji. Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Można ustawić czułość alarmu. Szerokie pole widzenia 360° i śledzenie aikamera monitorująca obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera monitorująca ma szeroki kąt widzenia 130 stopni.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

5. Tenda

#ad

Tenda Kamera monitoringowa zewnętrzna WLAN, rozpoznawanie osób i wykrywanie ruchu, 1080p WLAN kamera outdoorowa z noktowizorem w kolorze, alarm dźwiękowy i świetlny, kompatybilna z, 2-drożne audio

#ad
Tenda #ad - Jednocześnie do aplikacji TDSEE zostanie wysłany komunikat alarmowy w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Złącze rj45 do połączenia przewodowego umożliwia szybkie połączenie nawet w przeciążonym środowisku sieciowym. Cele nieludzkie są odfiltrowywane, co znacznie poprawia dokładność alarmu. Możliwość podłączenia do alexa assistant – połącz urządzenie z Alexą, aby mieć wolne ręce.

Dwukierunkowe audio i indywidualne auido – funkcja komunikacji audio w czasie rzeczywistym umożliwia rozmowę z rodziną w dowolnym miejscu i czasie. Dostępne są trzy tryby widzenia w nocy: tryb inteligentny, dwie lampy IR i wiele bardzo czułych czujników obrazu, tryb pełnokolorowy i czarno-biały. Ponadto można ustawić 3 niestandardowe wiadomości audio mniej niż 10 sekund w celu powitania w sklepie lub ostrzeżenia przed kradzieżą. 30 m pełnokolorowa widoczność w nocy – kamera tenda jest wyposażona w dwa wydajne reflektory, które umożliwiają wyraźne widzenie w nocy w pełnym kolorze. Trzy opcje pamięci – trzy opcje zapisywania filmów wideo można zapisać na lokalnej karcie micro SD do 128 GB, pamięci w chmurze i pamięci NVR.

Wodoszczelność ip65 i ochrona przed kurzem – dzięki wodoodpornemu i pyłoszczelnemu wykonaniu IP66 kamera może wytrzymać deszcz, słońce, burzę, a nawet śnieg. Kąt można ustawić za pomocą aplikacji tdsee, obrót w pionie: 90° można nagrywać pole widzenia o 360 stopni, aby zobaczyć każdy kąt w czasie rzeczywistym. Bezprzewodowy obsługuje tylko wifi 2, 4 ghz/połączenia przewodowe – dwie anteny z ulepszonym sygnałem zwiększają wydajność Wi-Fi o 50%, co prowadzi do zasięgu transmisji 250 m w środowisku eksperymentalnym.
MarkaTenda #ad
ProducentTenda #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Waga0.94
Szerokość3.94
Numer częściCH3
ModelCH3-WCA

6. WUUK

#ad

Noktowizor, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, współpracuje z Alexa/Google Assistant, do użytku na zewnątrz, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, zewnętrzna 2K, IP67, bezpłatna pamięć 32 GB, Wi-Fi

#ad
WUUK #ad - Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. 2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Dla wygody użyj promiton:kup raz, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, bezprzewodowy, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji WUUK, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem.

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze. Gdy czujnik pir wykryje ruch, kamera wysyła alarm w czasie rzeczywistym do aplikacji na telefon, dzięki czemu można szybko działać. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, bezprzewodowa kamera wi-fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, inteligentna, bez obawy, deszczowo lub słońce, a także podłączyć ją wokół domu, że trzeba ją często zdejmować. Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu. Inteligentne rozpoznawanie ruchu i natychmiastowe ostrzeżeniabezprzewodowa kamera wykorzystuje zaawansowane czujniki PIR + Human i najnowocześniejsze algorytmy rozpoznawania, które pomagają bezprzewodowym aparatom odróżnić osoby od innych ruchomych obiektów.

Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

7. ieGeek

#ad

IeGeek 1080p HD kamera do monitoringu wewnętrznego, kamera WLAN IP z noktowizorem, pamięć w chmurze / SD, z akumulatorem wewnętrznym, wykrywanie ruchu PIR, WLAN 2,4 GHz, dwukierunkowe audio, IP65

#ad
ieGeek #ad - Pamięć w chmurze / sd i szyfrowanie danych: kamera monitorująca iegeek wewnątrz obsługuje pamięć kart micro SD maksymalnie 128 GB i pamięć w chmurze oraz przyjmuje komercyjne i rządowe standardy szyfrowania danych – zaawansowana technologia standardowa szyfrowania AES128 w celu ochrony prywatności i wysokiego współczynnika bezpieczeństwa.

Dwukierunkowe audio i kompatybilna z alexą - kamera wewnętrzna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik i jest kompatybilna z Alexą. Jakość obrazu jest wyraźna. Jeśli zostanie rozpoznany ruch, w czasie rzeczywistym na telefon zostanie wysłany komunikat ostrzegawczy. Kamera monitorująca wewnętrzna bateria może być używana do 90 dni z w pełni naładowaną baterią. Zdejmowany do użytku ręcznego. Kamera monitorująca iegeek jest kompaktowa w rozmiarze, bez konieczności wiercenia otworów, łatwa instalacja.

Wykrywanie ruchu pir i powiadomienie o alarmach - kamera monitorująca wewnętrzna wi-fi jest wyposażona w czujnik ruchu PIR i monitor dla zwierząt domowych. Wykrywanie i czułość humanoidów można ustawić, aby zmniejszyć fałszywe alarmy. Kompaktowa i lekka i ładowalna bateria. Kamera wifi umożliwia udostępnianie wielu urządzeń i udostępnianie zdjęć z monitoringu w czasie rzeczywistym z krewnymi i przyjaciółmi.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.46
Długość2.36
Waga120
Szerokość1.5
Numer częściZS-GX7S
ModelZS-GX7S
Gwarancja1 rok.

8. Topcony

#ad

Wodoszczelność, Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa z akumulatorem, obracana o 355°/120°, z kolorowym widokiem w nocy, 2K bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz, rozpoznawanie osób / ruchu

#ad
Topcony #ad - Obsługuje karty sd do 128 GB i pamięć w chmurze. Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym - kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz umożliwia pokrycie całego obszaru, np. 2k fhd i noktowizja kolorowata zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi jest wyposażona w rozdzielczość 2k i 2 połączone lampy, kolory pojazdów, aby zapewnić wyraźniejszą i płynniejszą jakość obrazu niż 1080p.

Dzięki kamerze Topcony jesteś bezpieczniejszy niż chcesz. Np. Nawet w przypadku stosowania w pomieszczeniach nie musisz się martwić o uciążliwe kable zasilające i sieciowe. Wszystkie dane są zapisywane w postaci zaszyfrowanej w lokalnej bazie danych. Technologia spełnia wymagania wielu scenariuszy zastosowań, pojazdy, minimalizuje fałszywe alarmy i wydłuża czas pracy kamery 4-6 miesięcy. Można go podłączyć do panelu słonecznego lub używać oddzielnie. Po włączeniu inteligentnego trybu noktowizyjnego lub nocnego można również w ciemną noc rejestrować ważne szczegóły wydarzeń takie jak kolory odzieży, przebrania, cechy podejrzane i tym samym dostarczyć policji cenne dowody.

Inteligentna kamera do monitoringu – prawie nie ma fałszywych alarmów - ta akumulatorowa kamera monitorująca bezprzewodowo dokładnie rozpoznaje osoby, zwierzęta domowe i paczki i powiadamia Cię. Jednocześnie otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na smartfon. Możesz uzyskać dostęp do naszej kamery wi-fi z dowolnego miejsca i sterować nią za pomocą aplikacji "Topcony Cam", wyświetlanie na żywo wydarzeń i dzielenie się z członkami rodziny, komunikacja z gośćmi, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga1.79
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX6S
ModelZS-GX6S

9. Tapo

#ad

Widoczność w nocy, TP-Link Tapo C200 kamera monitorująca 360° WLAN do użytku w pomieszczeniach, kompatybilna z Alexa i Google Assistant, dla, dwukierunkowe audio, wykrywanie ruchu, FHD 1080p

#ad
Tapo #ad - Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Dwukierunkowe audio komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Może być używana jako alternatywna niania elektroniczna z kamerą.

30-dniowy bezpłatny okres próbny. Funkcja pan/tilt sprawia, że dziecko może widzieć gdziekolwiek się znajduje, dwukierunkowy dźwięk pomaga rozmawiać z dzieckiem, gdy jest zajęte. Pamięć nas - kamera tapo obsługuje standardowy protokół onvif profile s oraz protokół rtSP, dzięki czemu może być używana z urządzeniami NVR lub NAS innych producentów. Tryb ochrony danych możesz aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność. Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, 4 GHz. Zaawansowana widoczność w nocykamera monitorująca Wi-Fi może również wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów.

Wykrywanie ruchu i alarmy otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo po rozpoznaniu ruchu. Fhd 1080p & pan/tilt 360° kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki wysokiej rozdzielczości 1080p. Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, szerokie pokrycie, aby uchwycić każdą chwilę. Tapocarepłatna usługa subskrypcji na 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość3.94
Długość6.69
Waga0
Szerokość5.91
Numer częściTapo C200
ModelC200 V1
Gwarancja2 lata.

10. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera do monitoringu obrót obiektywu i nachylenie, 2-drożne audio, rozdzielczość 3 MP, do 256 GB lokalnej pamięci na karcie SIM biała, widoczność w nocy do 9 m

#ad
Tapo #ad - Udoskonalony widok w nocy – nawet w nocy kamera może osiągnąć zasięg do 9 metrów. Tapo care to bezpłatna pamięć w chmurze i usługa smart home servic; możliwość bezpłatnego testowania przez 30 dni przed rozpoczęciem płatnego abonamentu; można wybrać pomiędzy 2 wariantami abonamentu: Baza: od 3, 49 € mtl i Premium: 10, 49 € miesięcznie.

Delikatne obracanie i przechylanie – obszar poziomy 360° zapewnia szczegółowy przegląd domu. Bezpieczna lokalna pamięć wideo – obsługuje karty micro SD do 256 GB i zapisuje filmy lokalnie na nośniku danych karta micro SD nie wchodzi w zakres dostawy.

Zakres dostawy - kamera bezpieczeństwa wi-fi marki apo, zasilacz sieciowy, materiał mocujący, akcesoria montażowe płyta montażowa, instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Dwukierunkowy dźwięk – komunikuj się przez wbudowany mikrofon i głośnik. Rozdzielczość 3 mp – uchwyć każdy szczegół w ultra ostrej rozdzielczości 3 MP.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer częściTapo C210
ModelTAPO C210
Gwarancja2 years.