Top 10 Moskito Armband Mückenschutz – Odstraszacze owadów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Beurer

#ad

Beurer BR 60 środek do leczenia ukąszeń owadów, mały i poręczny, łagodzi swędzenie i opuchliznę, 1 sztuka 1 opakowanie, bez substancji chemicznych

#ad
Beurer #ad - Przyjemny przebieg leczenia dzięki wysokiej temperaturze przyspiesza się gojenie, swędzenie i obrzęk ustępują, a proces leczenia jest często odczuwany jako przyjemniejszy.

Nowoczesne wzornictwo br 60 jest wyposażony w szybko nagrzewającą się ceramiczną płytę grzejną i nowoczesne, poręczne wzornictwo. 2 programy można wybrać spośród 2 różnych programów odpowiedni dla siebie poziom, program 1 nadaje się również do stosowania u osób o wrażliwej skórze. Bez substancji chemicznych. Agodzenie objawów dzięki ukierunkowanemu działaniu ciepła na danym obszarze łagodzi swędzenie i obrzęk oraz poprawia się symptomatologia.

Stosowanie działa tylko za pomocą ciepła i bez substancji chemicznych, dzięki czemu zastosowanie środka do ukąszeń owadów jest odpowiednie również dla kobiet w ciąży. Wystarczy krótko nacisnąć przycisk aktywacji! Nie trzymać! .
MarkaBeurer #ad
ProducentBeurer #ad
Wysokość0.75
Długość3.86
Waga0.22
Szerokość1.38
Numer części60617
Model60617
Gwarancja24 Miesięcy

2. BALLISTOL

#ad

Ballistol 26800 spray przeciw ukąszeniom 100 ml

#ad
BALLISTOL #ad - Filtr uv-b chroni przed poparzeniami słonecznymi. Skutecznie chroni przed uciążliwymi i niebezpiecznymi ukąszeniami owadów do 8 godzin. Przyjemny zapach. Przebadany toksykologiczne. Chroni przed wysuszeniem skóry.
MarkaBALLISTOL #ad
ProducentBallistol #ad
Wysokość5.43
Długość1.61
Szerokość1.61
Numer części2077378
Model26800
GwarancjaBrak

3. Thermacell

#ad

Do ogrodu, Thermacell Ochrona przed komarami, na taras i kemping, kolor niebieski, urządzenie stojące w nowoczesnym wzornictwie, innowacyjna ochrona przed komarami

#ad
Thermacell #ad - Thermacell zapewnia relaksujący czas bez uciążliwych komarów w ogrodzie, na tarasie, takich jak kemping, balkonie lub podczas aktywności na świeżym powietrzu, wędkowanie i polowanie. Thermacell działa szybko i długo – urządzenie chroniące przed komarami szybko i niezawodnie wytwarza ok.

W zakres dostawy wchodzi urządzenie stojące thermacell oraz trzy płytki z substancją czynną i kartusz gazowy. Opakowania uzupełniające są dostępne w różnych rozmiarach. Nowoczesne wzornictwo przyciąga wzrok w każdym ogrodzie. Wkład gazowy podgrzewa płytkę substancji czynnej i w ciągu kilku minut powstaje strefa ochronna przed komarami.

Rodek odstraszający komary thermacell protect chroni w skuteczny i innowacyjny sposób przed uciążliwymi ukąszeniami komarów na świeżym powietrzu, dzięki czemu kremy i spraye na komary są zbędne. Thermacell działa bezwonnie i bezgłośnie. 20 m² duża strefa ochronna nie może przeniknąć do komarów.
MarkaThermacell #ad
ProducentSBM Life Science GmbH #ad
Wysokość9.25
Długość4.02
Waga0.79
Szerokość4.25
Numer części86600495
Model86600495

4. Thermacell

#ad

Do ogrodu, na taras i kemping, innowacyjna ochrona przed komarami, grafitowy, Thermacell Ochrona przed komarami, urządzenie stojące w nowoczesnym wzornictwie

#ad
Thermacell #ad - Wkład gazowy podgrzewa płytkę substancji czynnej i w ciągu kilku minut powstaje strefa ochronna przed komarami. Nowoczesne wzornictwo przyciąga wzrok w każdym ogrodzie. Rodek odstraszający komary thermacell protect chroni w skuteczny i innowacyjny sposób przed uciążliwymi ukąszeniami komarów na świeżym powietrzu, dzięki czemu kremy i spraye na komary są zbędne.

W zakres dostawy wchodzi urządzenie stojące thermacell oraz trzy płytki z substancją czynną i kartusz gazowy. Thermacell działa szybko i długo – urządzenie chroniące przed komarami szybko i niezawodnie wytwarza ok. 20 m² duża strefa ochronna nie może przeniknąć do komarów.

Opakowania uzupełniające są dostępne w różnych rozmiarach. Thermacell działa bezwonnie i bezgłośnie. Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Nr referencyjny: n-102186 ostrożnie stosować produkty biobójcze. Thermacell zapewnia relaksujący czas bez uciążliwych komarów w ogrodzie, balkonie lub podczas aktywności na świeżym powietrzu, na tarasie, takich jak kemping, wędkowanie i polowanie.
MarkaThermacell #ad
ProducentSBM Life Science GmbH #ad
Wysokość9.25
Długość4.02
Waga0.79
Szerokość4.25
Numer części86600493
Model86600493
GwarancjaBrak gwarancji

5. Autan

#ad

Muchom i kleszczom, 1 opakowanie 1 x 100 ml, Autan Multi Insect Spray przeciw owadom przeciw komarom

#ad
Autan #ad - Substancja czynna zawarta w autan wpływa na zmysł orientacji owadów i tworzy wokół skóry skuteczną warstwę ochronną. Zakres dostawy: autan multi Insect aerozol w sprayu, 100 ml substancja czynna Icaridin 20%.

Autan spray multi insect może być stosowany zgodnie z instrukcją użytkowania już u dzieci od 2 lat, nie zawiera freonów i substancji konserwujących. Odstraszacz komarów z ikarydyną działa przeciwko komarom, które mogą przenosić żółtą gorączkę lub malarię. Spray aerozolowy jest wyjątkowo łatwy w rozpylaniu i chroni do 8 godzin przed komarami, działa również przeciwko muchom, kleszczom i komarom tygrysim.
MarkaAutan #ad
ProducentAutan #ad
Numer części688909
Model688909
Gwarancja24 Miesięcy

6. Ostermayer Jagd

#ad

Ochrona przed kleszczami i komarami., środek przeciw kleszczom, bezwonny spray na kleszcze o długotrwałym działaniu przez 14 dni, Ostermayer Jagd Ochrona przed kleszczami i komarami

#ad
Ostermayer Jagd #ad - Bez rozlewania lub ciągłego rozpylania. Skuteczna ochrona przed kleszczami – nasza ochrona przed kleszczami i komarami optymalnie chroni przed kleszczami i innymi szkodliwymi owadami. Substancje czynne permetryna i tetrametryna są przy tym wysoce niezawodne.

Ochrona przez długi czas 14 dni – nasza specjalna ochrona przed kleszczami i komarami działa na odzieży do 14 dni lub do następnego prania. Po spryskaniu odzieży spray niezawodnie utrzymuje irytujące krwiopijców do 14 dni. Zalecamy impregnowanie skarpet i spodni oraz otworów na rękawach. Bezzapachowy – nasz spray nie zawiera deet, ir535, ikarydyny, a dzięki specjalnemu kapsułkowaniu substancji czynnych jest bezzapachowy.

Zrównoważony rozwój – dzięki aluminiowej butelce nadającej się do recyklingu z rozpylaczem spray można wszędzie ze sobą zabrać i stosować oszczędnie. Jakość – wyprodukowano w Szwajcarii zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi. Gdzie silny zapach przeszkadza. Idealnie nadaje się do użytku na polowaniu, podczas wędkowania, parabenów lub barwników, perfum, na łonie natury lub podczas wieczorów przy grillu itd.
MarkaOstermayer Jagd #ad
ProducentOstermayer Jagd #ad
Wysokość1.57
Długość5.51
Waga0.29
Szerokość1.57

7. Green Hero

#ad

Green Hero Spray na kleszcze niezawodnie chroni przed kleszczami, 100 ml, odpowiedni dla, ochrona przed kleszczami dzięki dobrze pachnącej substancji czynnej z olejkiem EC, komarami i komarami

#ad
Green Hero #ad - Działa do 8 godzin i nadaje się do stosowania na skórę ciała i twarzy. Dzięki substancji czynnej nasza ochrona przed komarami jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 6 miesiąc. Skuteczny: spray na komary zawiera substancję czynną olejek eukaliptusowy Citriodora, który jest pozyskiwany z liści dobrze pachnącego cytrynowego eukaliptusa.

Zalecamy stosowanie na twarz, naniesienie sprayu na dłonie, a następnie ostrożnie nałożyć. Nasze surowce pozyskujemy od wybranych producentów w regionie. Przyjemny zapach: substancja czynna pozyskiwana jest z liści eukaliptusa cytrynowego, dzięki czemu w przeciwieństwie do tradycyjnych sprayów na kleszcze pachnie bardzo przyjemnie. Atwe zastosowanie: przed każdym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką.

Następnie środek można równomiernie rozpylić na skórę i rozprowadzić dłońmi. Dzięki temu możemy zawsze kontrolować jakość i zapewnić krótkie trasy transportowe. Bezpieczna ochrona: nasz spray na kleszcze niezawodnie chroni przed kleszczami, niezależnie od tego, komarami i komarami, czy we własnym ogrodzie lub na wycieczkach na łonie natury. Wyprodukowano w niemczech: nasz spray na komary produkujemy wyłącznie w Niemczech.
MarkaGreen Hero #ad
ProducentFutura GmbH #ad

8. KDA

#ad

Kda Bransoletki chroniące przed komarami dla dzieci – bezpieczna ochrona przed komarami – budowa i wzór psa/kota – nylon pies i kot

#ad
KDA #ad - Zapewnij swojemu dziecku najlepszą ochronę przed ukąszeniami komarów. TrwaŁe i bezpieczne: wykonane z wysokiej jakości nylonu, nasze bransoletki są bezpieczne dla dzieci i utrzymują się przez długi czas, aby chronić je przed uciążliwymi ukąszeniami komarów.

Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Komfort jest dla nas ważny! idealne na przygodę: idealny na kemping, wędrówki i przygody na świeżym powietrzu. Numer rejestracyjny baua: n-79306 / ostrożnie stosować produkty biobójcze. Regulacja i wygoda: bransoletki są łatwe do założenia i dopasowują się do nadgarstka dziecka. Wzornictwo: nasze bransoletki chroniące przed komarami są nie tylko skuteczne, ale również stylowe! Dzieci uwielbiają urocze motywy placu budowy i psa/kotów.
MarkaKDA #ad
Producentkda #ad
Wysokość0.2
Długość8.27
Szerokość1.26
Numer częściMSAKBHK

9. Olleeno

#ad

Na kemping, ochrona przed owadami, wędrówki, bransoletka do aktywności na świeżym powietrzu, do uprawiania sportu, Olleeno Bransoletka chroniąca przed komarami, dla dzieci i dorosłych 14 sztuk + 60

#ad
Olleeno #ad - Wszystkie bransoletki są elastyczne i można je dopasować. Wodoszczelna – nasza bransoletka przeciw komarom jest wodoodporna i dlatego może być używana wielokrotnie. Nigdy więcej rozpylania do oczu, nosa lub ust. Naturalny i w 100% wolny od deet – pracujemy z naturalną produkcją cytronelli, ma charakterystyczny zapach cytrusów i jest wytwarzana w procesie destylacji z parą wodną.

Dzięki temu nie musisz się już martwić o znalezienie odpowiedniego rozmiaru. Pasują na każdy nadgarstek, jak i młodszych. Należy pamiętać, jak np. Nasze wysokiej jakości bransoletki odstraszają komary i inne owady niezawodnie i trwale. 100% zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia. Nasze bransoletki składają się więc z oleju, która należy do rodziny słodkich traw, że skuteczność olejku eterycznego nigdy nie może być tak silna, który nie zawiera substancji chemicznych i syntetycznych.

Są dostępne w kolorach zarówno kolorowym, grillowanie, jak i prostym, wędkowanie, prace ogrodowe, bardzo popularne również wśród mężczyzn. Spraye chemiczne, dlatego też nie jest szkodliwa dla zdrowia. Wietny pomysł na urodziny dziecka na świeżym powietrzu. Wzornictwo i długotrwała ochrona – bransoletki chronią przed komarami do 250 godzin.
MarkaOlleeno #ad
ProducentGlantu #ad
Wysokość0.79
Długość2.36
Szerokość2.36

10. Green Hero

#ad

Green Hero Spray na komary niezawodnie chroni przed komarami, 100 ml ochrona przed komarami z dobrze pachnącą substancją czynną olejek EC, odpowiedni dla dorosłych i dzieci od 6 miesiąca życia, komarami i kleszczami

#ad
Green Hero #ad - Przyjemny zapach: substancja czynna jest pozyskiwana z liści eukaliptusa, dzięki czemu w przeciwieństwie do tradycyjnych sprayów przeciw komarom pachnie. Nasze surowce pozyskujemy od wybranych producentów z regionu. Dzięki temu możemy zawsze kontrolować jakość i zapewnić krótki czas transportu.

Następnie środek można równomiernie rozpylić na skórę i rozprowadzić ręcznie. Zalecamy stosowanie sprayu na dłonie, a następnie ostrożnie nakładanie. Bezpieczna ochrona: nasz spray na komary niezawodnie chroni przed komarami, komarami i kleszczami, ciele, czy w domu lub w tropikach. Dzięki zastosowaniu substancji czynnej nasza ochrona przed komarami dla dorosłych i dzieci od 6 miesięcznie.

Atwe zastosowanie: przed każdym użyciem należy mocno wstrząsnąć butelką. Skuteczność: spray na komary zawiera substancję czynną z eukaliptusa citriodora, która jest pozyskiwana z liści dobrze pachnącego cytrynowego eukaliptusa. Made in germany: nasz spray na komary produkujemy wyłącznie w Niemczech. Działa do 8 godzin i nadaje się do stosowania na skórze, niezależnie od tego, twarzy i ubraniu.
MarkaGreen Hero #ad
ProducentFutura GmbH #ad