Top 10 Roxx iPhone 15 Pro Max – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spigen

#ad

Zielone Midnight Green, Spigen Ultra hybrydowe etui kompatybilne z iPhone 11 Pro

#ad
Spigen #ad - Konstrukcja z płyty PC i silikonowej ramki. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość0
Waga0
Szerokość3
Numer częściACS00417
ModelACS00417
Gwarancja24 Miesięcy

2. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 11 Pro, silikonowe etui na telefon komórkowy, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dopasowane do wszystkich przyłączy. Spider web po wewnętrznej stronie do pochłaniania uderzeń. Krawędź ochronna dla wyświetlacza i aparatu. Wzorzysty tpu w celu uniknięcia odcisków palców.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.07
Szerokość0.4
Numer części077CS27232
Model077CS27232
Gwarancja2 year manufacturer

3. Spigen

#ad

Spigen Etui do iPhone 15 Pro Tough Armor MagFit kompatybilne z MagSafe, czarne

#ad
Spigen #ad - Wbudowany magnes do przytrzymywania bezprzewodowej ładowarki. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z TPU i poliwęglanu.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.54
Długość6.02
Waga0.11
Szerokość3.03
Numer częściACS06733
ModelACS06733

4. Anqrp

#ad

Anqrp Etui z serii Kada do iPhone 15 Pro Max, silne magnesy kompatybilne z Mag półprzezroczyste matowe etui ochronne wojskowe etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro Max 6,7", ciemnoniebieskie

#ad
Anqrp #ad - Ciesz się luksusowymi wrażeniami dotykowymi dzięki etui do iphone 15 Pro Max. Zanurz się w perfekcyjnym połączeniu estetyki i funkcjonalności i pozwól swojemu urządzeniu śmiało błyszczeć, gdziekolwiek jesteś. Zaprojektowana, zapewnia bezszwową barierę przed kurzem, kłaczkami i zadrapaniami oraz gwarantuje, aby idealnie przylegać do telefonu jak druga skóra, że Twoje urządzenie pozostaje w nieskazitelnym stanie.

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki wbudowanym, super silnym magnesom trwałym z tyłu etui iPhone 15 Pro Max. To genialne połączenie zapewnia nie tylko kompleksową ochronę przed przypadkowymi uderzeniami, ale także chroni telefon przed brzydkimi zadrapaniami wzdłuż krawędzi. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt i skutecznie zapobiega ślizganiu się. Podnieś styl i ochronę swojego iphone'a 15 pro max na nowy poziom dzięki temu wyjątkowemu etui. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, tylna strona etui do iphone 15 pro max posiada odporną na wybuchową warstwę PC, podczas gdy boki są pokryte płynnym silikonem.

Półprzezroczysta, matowa tylna strona dyskretnie odsłania kultowe logo i emanuje prostotą, dyskretną elegancją i wyrafinowaniem. Bezproblemowa kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów magnetycznych, możesz bez problemu rozszerzyć funkcjonalność telefonu. Ciesz się najwyższą kompatybilnością z eleganckim etui do iphone 15 pro Max. Dzięki precyzyjnie skonstruowanym detalom, 0 mm krawędzi wokół aparatu, 5 mm wokół wyświetlacza i podwyższonej o 2, w tym podwyższonej krawędzi o 1, każdy delikatny i cenny aspekt Twojego telefonu otrzymuje nienaganną ochronę.
MarkaAnqrp #ad
ProducentAnqrp #ad
Wysokość0.59
Długość7.48
Szerokość3.94
Numer częściB0CDLCHYF7
ModeliPhone 15 Pro Max

5. Anqrp

#ad

Mocne magnesy kompatybilne z Mag półprzezroczyste matowe etui ochronne wojskowe etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro 6,1", czarne, Anqrp Etui z serii Kada do iPhone 15 Pro

#ad
Anqrp #ad - To genialne połączenie zapewnia nie tylko kompleksową ochronę przed przypadkowymi uderzeniami, tylna strona etui do iPhone 15 Pro posiada odporną na wybuchową warstwę PC, ale także chroni telefon przed brzydkimi zadrapaniami wzdłuż krawędzi. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodny chwyt i skutecznie zapobiega ślizganiu się.

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki wbudowanym, super silnym magnesom trwałym z tyłu etui iPhone 15 Pro. Ciesz się najwyższą kompatybilnością z eleganckim etui do iphone 15 Pro. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, podczas gdy boki są pokryte płynnym silikonem. Dzięki precyzyjnie skonstruowanym detalom, 5 mm wokół wyświetlacza i podwyższonej o 2, w tym podwyższonej krawędzi o 1, 0 mm krawędzi wokół aparatu, każdy delikatny i cenny aspekt Twojego telefonu otrzymuje nienaganną ochronę.

Półprzezroczysta, matowa tylna strona dyskretnie odsłania kultowe logo i emanuje prostotą, dyskretną elegancją i wyrafinowaniem. Ciesz się luksusowymi wrażeniami dotykowymi dzięki etui na iphone 15 Pro. Zaprojektowana, kłaczkami i zadrapaniami oraz gwarantuje, aby idealnie przylegać do telefonu jak druga skóra, zapewnia bezszwową barierę przed kurzem, że Twoje urządzenie pozostaje w nieskazitelnym stanie. Bezproblemowa kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów magnetycznych, możesz bez problemu rozszerzyć funkcjonalność telefonu.
MarkaAnqrp #ad
ProducentAnqrp #ad
Wysokość0.59
Długość7.48
Szerokość3.94
Numer częściB0CKHGSHMW
ModeliPhone 15 Pro

6. TORRAS

#ad

Odporne na uderzenia, ochrona i siła magnetyczna, etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro, zarysowania, TORRAS Guardian-Mag etui do iPhone 15 Pro, eleganckie matowe czarne

#ad
TORRAS #ad - Wybierając to wiodące i najwydajniejsze etui do nowego iPhone'a! Pierścień magnetyczny torras halback jest mocniejszy, uchwytem samochodowym, stabilniejszy i szybszy. Oferujemy zorientowaną na klienta obsługę posprzedażową. Istnieją 3 główne elementy: halbach Array Tech dla magnetyzmu, struktura poduszki powietrznej dla ochrony i matowa twarda obudowa zapewniająca elegancki wygląd.

Etui ochronne do iphone 15 pro jest jak system ochrony przed uderzeniami 360°. Ten pokrowiec wziął udział w teście wydajności zapobiegającej upadkowi i pobił rekord 2, X-shock ze wzmocnionymi narożnikami i podwyższona ochrona ramy aparatu i wyświetlacza skutecznie łagodzą uderzenia, 44 m z 3, 66 metra!. Zintegrowana struktura poduszki powietrznej 360°, pęknięcia i zarysowania w codziennym życiu lub w ekstremalnych przypadkach. Możesz zdefiniować swoje etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro według własnego stylu.

Pierwszorzędny magnetyzm i ochrona są doskonale zintegrowane z etui do iPhone 15 Pro. Doskonałe punkty nacisku ułatwiają obsługę. Adowarką, które zostały ulepszone z klasy N52 do N56 i wykorzystuje tablicę Halbach, baterią lub portfelem. Naszym celem jest zapewnienie beztroskich zakupów i zapewnienie wspaniałych wrażeń z zakupów. Pochodzi z magnesów, czy na co dzień lub w podróży, zawsze możesz cieszyć się praktycznością, aby osiągnąć największą moc 18N.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Wysokość0.67
Długość6.89
Szerokość3.82
Numer częściTORRAS7

7. TORRAS

#ad

Guardian-Mag, odporne na uderzenia, matowe, TORRAS Etui do iPhone 15 Pro Max do Magsafe najwyższa ochrona wojskowa i siła magnetyczna, aksamitne etui na telefon komórkowy, czarne, bardzo trwałe

#ad
TORRAS #ad - Pochodzi z magnesów, aby osiągnąć największą moc 18N. Adowarka, stabilniejszy i szybszy Etui na telefon iPhone 15 Pro Max ma pełną siłę magnetyczną. Seria torras guardian-mag jest światowym hitem dzięki 9 milionom sprzedaży to popularne magnetyczne etui zostało teraz zaktualizowane specjalnie do wersji iPhone 15 Pro Max.

Profesjonalny zespół obsługi klienta firmy TORRAS zapewnia całodobową pomoc online i zapewnia kompleksowe wsparcie, aby zapewnić terminową naprawę lub wymianę. Istnieją 3 główne elementy: halbach Array Tech dla magnetyzmu, struktura poduszki powietrznej dla ochrony i matowa twarda obudowa zapewniająca elegancki wygląd. Niezależnie od tego, czy preferujesz modę czy praktyczność, Twoje potrzeby mogą zostać spełnione. Perfekcyjne punkty nacisku ułatwiają obsługę ulepszony przycisk wyciszenia jest połączony z najnowszą metalową konstrukcją przycisków, dzięki czemu funkcja przycisków reaguje szybciej, a przyciski materiału zachowują dobry wygląd nawet po dłuższym użytkowaniu.

Ponadto można wymienić dodatkowe przyciski. Oferujemy zorientowaną na klienta obsługę posprzedażną naszym celem jest zapewnienie bezproblemowego zakupu i zapewnienie wspaniałych wrażeń z zakupów. Zintegrowana struktura poduszki powietrznej 360°, pęknięcia i zarysowania w codziennym życiu lub w ekstremalnych przypadkach. Najwyższej klasy magnetyzm i ochrona są doskonale zintegrowane z etui do iPhone 15 Pro Max.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Modeliphone 15 pro max hülle

8. TORRAS

#ad

Z 3 zdejmowanymi, TORRAS Etui specjalnie do iPhone 14 kompatybilne z MagSafe matowe odporne na olej certyfikowana ochrona wojskowa, seria Guardian Mag, etui na telefon komórkowy iPhone 14

#ad
TORRAS #ad - Opierając się na tym, że poduszka powietrzna torras labs została opracowana na nowo i całkowicie owija się wokół obiektywu i zwiększa ochronę o 300%, zapewniając pełną ochronę przed szczegółami aparatu. Krawędź o wysokości 1, 2 mm zapewnia ochronę ekranu przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Ekskluzywna ochrona soczewek 3d soczewki iphone'a muszą być w tym roku najwyższym priorytetem.

Olśniewające piękno idealnie pasuje do iphone by nature wystarczająco dużo prostych etui? nasze etui na iphone 14 idealnie pasuje do Twojego iPhone'a. Stworzyć. Adowanie. Tekstura nappa 3d, ciesz się luksusowym dotykiem torras guardian series oferuje teksturę nappa 3d wyłącznie dla iphone 14. Ponadto zapewnia ochronę przed olejem, plamami i odciskami palców, dzięki czemu etui nie pozostawia tłustych pozostałości nawet latem. Delikatna tekstura zapewnia lepszą dotykową informację zwrotną i zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt.

Każde dotknięcie to przyjemność, jakbyś dotykał wnętrza samochodu sportowego najwyższej klasy. Atwe łączenie z akcesoriami, uchwytami samochodowymi, powerbankami i innymi – bezpieczna i niezawodna kompatybilność. Ponad 3000 upadków, 26 kątów, niezniszczalne bezpieczeństwo Seria Guardian została zaprojektowana z myślą o ochronie pierwszej klasy. Ostateczna ochrona, zintegrowane amortyzujące wstrząsy poduszki powietrzne 360° i cztery warstwy z odpornego na upadki materiału zapewniają prawdziwą ochronę na poziomie wojskowym.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
Wysokość2.4
Długość4.7
Waga0.07
Szerokość2.4
Numer częściA08
ModeliPhone 14

9. TORRAS

#ad

Przezroczyste, ochrona i siła magnetyczna, odporne na uderzenia, TORRAS Clear-Mag etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro, zarysowania, eleganckie, etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro

#ad
TORRAS #ad - Etui na iphone 15 pro ma pełną siłę magnetyczną. Istnieją 3 główne elementy: halbach array Tech dla magnetyzmu, struktura poduszki powietrznej zapewnia ochronę i krystalicznie przejrzysta twarda obudowa zapewniająca elegancki wygląd. Ulepszony przycisk wyciszenia jest połączony z najnowszą metalową konstrukcją, przyciski materiałowe zachowują dobry wygląd nawet po dłuższym użytkowaniu.

Doskonałe punkty nacisku ułatwiają obsługę. Możesz zdefiniować swoje etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro według własnego stylu. Pochodzi z magnesów, jaką przynosi etui. Można go połączyć z akcesoriami np. Etui ochronne do iphone 15 pro jest jak system ochrony przed uderzeniami 360°. Oferujemy zorientowaną na klienta obsługę posprzedażową. Jeśli podczas normalnego użytkowania coś pójdzie nie tak z etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro, skontaktuj się z nami w każdej chwili.

To poszukiwane magnetyczne etui zostało teraz zaktualizowane specjalnie do modelu iPhone 15 Pro. Adowarką, baterią lub portfelem. Naszym celem jest zapewnienie beztroskich zakupów i zapewnienie wspaniałych wrażeń z zakupów. Zintegrowana struktura poduszki powietrznej 360°, x-shock ze wzmocnionymi narożnikami i podwyższona ochrona ramy aparatu i wyświetlacza skutecznie łagodzą uderzenia, pęknięcia i zarysowania w codziennym życiu lub w ekstremalnych przypadkach.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad
ModeliPhone 15 Pro

10. TORRAS

#ad

Czarne, etui na telefon komórkowy, odporne na uderzenia, zarysowania, TORRAS Etui do iPhone 14 Pro do MagSafe certyfikowana ochrona i siła magnetyczna, eleganckie matowe

#ad
TORRAS #ad - Nie martw się. Optymalna ochrona wyświetlacza i aparatu dzięki podwyższeniu ramki i wyświetlacza i aparatu o 1, 20 mm, aby skutecznie chronić szkło w przypadku uderzenia. Kolejną ważną kwestią jest półprzezroczysta konstrukcja. Jeśli twój telefon komórkowy jest połączony z etui ochronnym, będzie on pokazywał szczególne piękno i sprawi, że Twój telefon będzie bardziej elegancki.

Nowa technologia helbeck arraydzięki technologii łączona zostaje cała siła magnetyczna n52 na pierścieniu magnetycznym, dzięki czemu etui MagSafe iPhone 14 Pro jest 6-krotnie większą magnetyczną siłą trzymania niż inne etui. Nadaje się tylko do iphone 14 promamy nadzieję, 44 m. Bez wątpienia etui to naprawdę bumper na telefon komórkowy.

Oferujemy wysokiej jakości serwis i kompleksowe wyjaśnienia. Etui ochronne iPhone 14 Pro w najwyższym stopniu ochroni. Eleganckie i kolorowe przyciskistyl etui na iphone 14 pro zależy od ciebie. Seria torras guardian jest dostarczana z czarnymi, dzięki czemu mają idealne dopasowanie i nacisk. Idealnie pasuje również do innych akcesoriów MagSage. Dzięki temu etui na telefon komórkowy umożliwia połączenie jednym dotknięciem, ładowanie jest łatwiejsze i wygodniejsze.
MarkaTORRAS #ad
ProducentTORRAS #ad