Top 10 überwachungskamera 2er Set – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Wykrywanie ruchu PIR, akumulatorowa, ieGeek Kamera monitoringowa 2K zewnętrzna, długi czas czuwania,, bezprzewodowa kamera do monitoringu zewnętrznego/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym 10 m

#ad
ieGeek #ad - Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie. Długi czas czuwania i bezprzewodowapo jednorazowym naładowaniu kamera monitorująca będzie ci służyć przez 3-6 miesięcy. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy.

Jeśli masz jakieś potrzeby, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, czy nawet niemiecka zima, skontaktuj się z nami.2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo. Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców.

Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, czy latem upał, deszcz, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.54
Długość1.85
Waga205
Szerokość2.13
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S
Gwarancja1 rok gwarancji.

2. ieGeek

#ad

Wykrywanie ruchu, ieGeek PTZ kamera do monitoringu zewnętrznego, dwukierunkowy dźwięk, wi-fi, 2 K, z kolorowym widokiem, kamera domowa, czujnik ruchu

#ad
ieGeek #ad - 2k 3mp fhd piksele i kolorowa widoczność w nocy ta zewnętrzna kamera do monitoringu jest wyposażona w rozdzielczość wideo hd, aby zapewnić wyraźne zdjęcia i filmy wideo w dzień i w nocy. Wskazówka: ta kamera zewnętrzna Wi-Fi obsługuje tylko sieć Wi-Fi 2, 4 GHz. Pamięć w chmurze/sd i nagrywanie 24/7kamera zewnętrzna obsługuje nagrywanie 24/7.

Wykrywanie osób, może zmniejszyć 95% fałszywych alarmów spowodowanych owadami i deszczem. Wykrywanie ruchu, uruchomi się alarm i otrzymasz powiadomienia w czasie rzeczywistym, dźwięk i alarm świetlnyTa kamera Wi-Fi jest wyposażona w funkcję rozpoznawania ruchu. Zamiast dostarczać dowody po kradzieży chcemy wykorzystać nasze nowo zoptymalizowane kamery do zapobiegania kradzieży. Gdy tylko kamera wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych sytuacji awaryjnych. 5 ghz nie jest obsługiwane. A dzięki wbudowanym białym lampom i diodom na podczerwień kamera zewnętrzna zapewnia widoczność w nocy nawet do 30 metrów.

Kamera monitorująca obsługuje rozpoznawanie hałasu, wysyła. Dzięki wspaniałej funkcji obracania/pochylenia 355° w poziomie i 120° w pionie ta kamera ip może zapewnić większy kąt widzenia i pokryć więcej obszarów, wyposażona w funkcję rozpoznawania ludzi, obrót o 355°/pochylenie 120°Kamera monitorująca ieGeek 360° do użytku na zewnątrz, bez martwych kątów.2-drożny dźwięk i rozpoznawanie dźwiękuz wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, a gdy wykryje hałas wokół kamery WiFi na zewnątrz, ale również rozmawiać z dziećmi, można nie tylko słuchać dźwięku przez kamerę, dostawcami lub innymi obcymi.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.33
Długość8.27
Waga1.23
Szerokość3.54
Numer częściZS-GQ2
ModelZS-GQ2

3. Menborn

#ad

Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, dwudrożne audio, syrena,, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, rejestrowanie ruchu

#ad
Menborn #ad - Gdy kamera wi-fi wykryje ruch, co dzieje się wokół kamery i komunikować się nie tylko z gośćmi, natychmiast wysyła powiadomienie na Twój telefon i chroni Twoją rodzinę przez całą dobę. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz usłyszeć, ale również z rodziną w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu.

Ta kamera i aplikacja są łatwe w konfiguracji i obsługują tylko WiFi 2, 4 GHz. Możesz sterować kamerą monitorującą, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę. Kamera obsługuje noktowizor starlight, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia nocne. Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce. Obrót o 355°, aby monitorować ją dookoła bez martwych kątów. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo.

Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF. Filmy i konta są szyfrowane przy użyciu unikalnej technologii szyfrowania, aby zapisywać filmy na karcie TF nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze, a pliki wideo na karcie TF są dostępne tylko na Twoim koncie. Niezależnie od tego, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

4. TOAIOHO

#ad

Dwukierunkowa rozmowa, udostępnianie wielu użytkowników, 2 K, wykrywanie ruchu, system Android/iOS, czarna, widoczność w nocy, TOAIOHO 2 sztuki kamer do monitoringu zewnętrznego, wodoszczelność IP66

#ad
TOAIOHO #ad - Zapewnia ochronę w zakresie 360° dla Twojego domu. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, deszcz, takie jak silny deszcz, silny śnieg i wysokie temperatury. Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, kamera wykona kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy.

Kamera monitorująca wysyła komunikat ostrzegawczy na Twój telefon. Automatycznie podąża za poruszającą się osobą lub obiektem, dopóki kamera nie będzie mogła się obracać lub obiekt zniknie z pola widzenia kamery. Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", gdy zostanie uruchomiony alarm. Szerokie pole widzenia 360° i śledzenie aizestaw kamery monitoringowej obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera do monitoringu ma szeroki kąt widzenia 130 stopni.

Zewnętrzny monitoring kamery jest kompatybilny z systemami iOS i Android. Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę. Kamera obsługuje funkcję udostępniania wielu użytkowników. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

5. WUUK

#ad

Współpracuje z Alexa/Google Assistant, zewnętrzna 2K, noktowizor, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, do użytku na zewnątrz, bezpłatna pamięć 32 GB, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, IP67, Wi-Fi

#ad
WUUK #ad - Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji wuuk, bezprzewodowy, również w nocy z noktowizorem.

Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, inteligentna, deszczowo lub słońce, bezprzewodowa kamera Wi-Fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, a także podłączyć ją wokół domu, bez obawy, że trzeba ją często zdejmować. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Dla wygody użyj promiton:kup raz, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem.

Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze. 2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. Gdy czujnik pir wykryje ruch, dzięki czemu można szybko działać.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

6. eufy Security

#ad

Noktowizor, lokalne, akumulator 180 dni, IP67, HD 1080p, zewnętrzna kamera monitorująca, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym, odporna na warunki atmosferyczne, eufy Security eufyCam 2C

#ad
eufy Security #ad - 180 dni czasu pracy akumulatora: kamera monitorująca na zewnątrz służy Ci przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy.

Rozpoznawanie osób: eufycam 2c wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 1 o 95%, dzięki czemu możesz być alarmowany tylko w odpowiednim momencie. Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie. Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste. Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, deszcz, upały, a nawet niemiecką zimę.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga1.97
Szerokość1.89
Numer częściT88323D2
ModelT88323D2
Gwarancja12 miesięcy.

7. Tapo

#ad

Dla niemowląt/zwierząt, noktowizor, TP-Link Tapo C200P2 kamera monitorująca 360° do użytku w pomieszczeniach, wykrywanie ruchu, 1080p, dwukierunkowe audio, kompatybilna z Alexa&Google Assistant

#ad
Tapo #ad - Ruch poziomy do 360° i ruch pionowy do 114°, aby uchwycić każdą chwilę. Wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Opakowanie zawiera 2 sztuki kamery monitoringowej Tapo C200 Tryb ochrony danych - można aktywować tryb ochrony danych, który fizycznie zamyka obiektyw aparatu, aby poprawić prywatność.

Wykrywanie ruchu i alarmy - otrzymuj natychmiastowe powiadomienia z aplikacji Tapo, gdy zostanie rozpoznany ruch. Zaawansowana widoczność w nocy - również w nocy kamera monitorująca Wi-Fi może wyświetlać zasięg widzenia do 10 metrów. 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Bezpieczna i elastyczna pamięć – zapisuje do 128 gb lokalnie na karcie microsd nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze bezpłatna 30-dniowa wersja próbna z 30-dniową historią klipów, dzięki czemu możesz w każdej chwili uzyskać dostęp do stanu kamery.

Fhd 1080p & pan/tilt 360° - kamera monitorująca wi-fi rejestruje każdy szczegół dzięki rozdzielczości 1080p high Definition. Opłata za subskrypcję tapocare, 30-dniowe nagrywanie wideo w chmurze, powiadomienia z robieniem zdjęć i śledzenie ruchu. Kamera wi-fi obsługuje tylko Wi-Fi 2, szerokie pokrycie, 4 GHz. Dwukierunkowe audio - komunikuj się z daleka i prowadź płynną i wyraźną rozmowę z dzieckiem lub zwierzęciem domowym dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość4.63
Długość3.36
Szerokość3.42
Numer częściTapo C200P2
ModelTapo C200P2

8. Topcony

#ad

Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa z akumulatorem, wodoszczelność, obracana o 355°/120°, 2K bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz, rozpoznawanie osób / ruchu, z kolorowym widokiem w nocy

#ad
Topcony #ad - Syrena i alarm świetlny – doskonała ochrona w nocy - wyposażona w funkcję alarmu dźwiękowego i świetlnego, która automatycznie uruchamia białe światło i syrenę w przypadku wykrycia podejrzanej osoby, aby skutecznie odstraszyć intruzów. Dzięki kamerze Topcony jesteś bezpieczniejszy niż chcesz. Nawet w przypadku stosowania w pomieszczeniach nie musisz się martwić o uciążliwe kable zasilające i sieciowe.

Technologia spełnia wymagania wielu scenariuszy zastosowań, pojazdy, zwierzęta domowe i paczki i powiadamia Cię. Obsługuje karty sd do 128 GB i pamięć w chmurze. Wszystkie dane są zapisywane w postaci zaszyfrowanej w lokalnej bazie danych. 2k fhd i noktowizja kolorowata zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi jest wyposażona w rozdzielczość 2k i 2 połączone lampy, aby zapewnić wyraźniejszą i płynniejszą jakość obrazu niż 1080p. Jednocześnie otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na smartfon. Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym - kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz umożliwia pokrycie całego obszaru, dzięki czemu podejrzane zachowanie nie ma miejsca do ukrycia.

Zmiana kąta widzenia, komunikacja z gośćmi, wyświetlanie na żywo wydarzeń i dzielenie się z członkami rodziny, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego domu. Można ustawić żądany czas alarmu, minimalizuje fałszywe alarmy i wydłuża czas pracy kamery 4-6 miesięcy. Po włączeniu inteligentnego trybu noktowizyjnego lub nocnego można również w ciemną noc rejestrować ważne szczegóły wydarzeń takie jak kolory odzieży, przebrania, kolory pojazdów, cechy podejrzane i tym samym dostarczyć policji cenne dowody.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga1.79
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX6S
ModelZS-GX6S

9. Tapo

#ad

Tapo TP-Link C310P2 zewnętrzna kamera monitorująca, wysoka rozdzielczość 3 MP, WLAN IP, dwudrożny dźwięk, obsługuje Alexa i Google, wykrywanie ruchu, komunikat alarmowy, widoczność w nocy 30 m, IP66

#ad
Tapo #ad - Sterowanie głosem – teraz wolne ręce: współpracuje z Google Assistant i Amazon Alexa. Bezpieczne przechowywanie lokalne – do 128 GB wideo 3 MP na karcie microSD i zapewnia wygodny dostęp do nagrań wideo.

Dwudrożny dźwięk – umożliwia komunikację za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika. Zaawansowana widoczność w nocy – zapewnia widoczność nawet w całkowitej ciemności do 30 m. Wykrywanie ruchu i powiadomienia – powiadamia Cię, gdy kamera wykryje ruch. Alarm dźwiękowy i świetlny – wyzwalaj efekty świetlne i dźwiękowe, aby odstraszyć niechcianych gości. Ten produkt zawiera 2 sztuki Tapo C310 Google assistant i amazon Alexa nie są dostępne we wszystkich językach i krajach. Wideo o wysokiej rozdzielczości – rejestruje każdy obraz w krystalicznie czystej rozdzielczości 3 MP.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość2.52
Długość5.59
Szerokość4.06
Numer częściTapo C310P2
ModelTapo C310P2

10. Tapo

#ad

TP-Link Tapo C210 Wi-Fi IP kamera do monitoringu obrót obiektywu i nachylenie, do 256 GB lokalnej pamięci na karcie SIM biała, widoczność w nocy do 9 m, rozdzielczość 3 MP, 2-drożne audio

#ad
Tapo #ad - Bezpieczna lokalna pamięć wideo – obsługuje karty micro SD do 256 GB i zapisuje filmy lokalnie na nośniku danych karta micro SD nie wchodzi w zakres dostawy. Dwukierunkowy dźwięk – komunikuj się przez wbudowany mikrofon i głośnik.

Tapo care to bezpłatna pamięć w chmurze i usługa smart home servic; możliwość bezpłatnego testowania przez 30 dni przed rozpoczęciem płatnego abonamentu; można wybrać pomiędzy 2 wariantami abonamentu: Baza: od 3, 49 € mtl i Premium: 10, 49 € miesięcznie. Zakres dostawy - kamera bezpieczeństwa wi-fi marki apo, akcesoria montażowe płyta montażowa, materiał mocujący, zasilacz sieciowy, instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim.

Udoskonalony widok w nocy – nawet w nocy kamera może osiągnąć zasięg do 9 metrów. Rozdzielczość 3 mp – uchwyć każdy szczegół w ultra ostrej rozdzielczości 3 MP. Delikatne obracanie i przechylanie – obszar poziomy 360° zapewnia szczegółowy przegląd domu.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer częściTapo C210
ModelTAPO C210
Gwarancja2 years.