Top 7 Einfädler Für Nadeln – Nawlekacze do nici

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Clover

#ad

Clover Podwójne nawlekacz igły, 77, srebrny

#ad
Clover #ad - Zawartość 1 sztuka. Dostawa łącznie z nakładkami ochronnymi dla bezpiecznego przechowywania. Do nawlekania dużych i małych igieł.
MarkaClover #ad
ProducentClover #ad
Wysokość0.25
Długość6
Waga0.03
Szerokość1.62
Numer części462/NV
Model462/NV

2. WeddHuis

#ad

4 szczypce do nawlekania – stabilne stalowe igły do nawlekania, rzemiosła i projektów DIY, elastyczne sznurki i taśmy – praktyczne narzędzie do gwintowania do domu

#ad
WeddHuis #ad - Zawartość opakowania: zawiera dwa różne rodzaje narzędzi do gwintowania, otwarte i zamknięte. Wysokiej jakości materiały: Wykonane z wysokiej jakości stali, ekonomiczne i praktyczne, trwałe i niezawodne.

Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo to urządzenie do maskowania nici ma specjalny kształt zębów, dzięki któremu można bezpiecznie i mocno zamocować klamrę pierścieniową. Atwa obsługa: narzędzia łatwo i szybko sięgają po gumki, liny i sznurek. Jakość usług: jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Może zaspokoić różne codzienne potrzeby. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, możemy go zwrócić lub wymienić. Zrobimy wszystko, aby rozwiązać ten problem.
MarkaWeddHuis #ad
ProducentWeddHuis #ad
Numer częściWD2303Ackz1

3. Faden & Nadel

#ad

10 klasycznych nawlekaczy igieł z metalu do maszyny do szycia i szycia ręcznego – praktyczny zestaw do nawlekania w kolorze srebrnym

#ad
Faden & Nadel #ad - Dziecinnie prosta obsługa gwarantuje bezproblemowe i szybkie nawlekanie. Pomoc do nawlekania bardzo cienkiej lub grubej przędzy i do igieł z małym uchem igły. 5, 2 cm długości i 2 cm szerokości. Sprawdzony klasyk: 10 nawlekaczy igieł w kolorze srebrnym z nostalgicznym tłoczeniem. Materiał: aluminiowe płytki z elastyczną pętlą ze stali sprężynowej. Rozmiar nawlekacza: ok.
MarkaFaden & Nadel #ad
ProducentFaden & Nadel #ad
Wysokość0.24
Długość2.48
Szerokość2.48
Numer części10EINFAEDLER-30HANDNAEHNADELN-RUND
Model10EINFAEDLER

4. TecUnite

#ad

Tecunite 50 szt. dynia formowana tworzywo sztuczne nawlekarka do nici ze skrzynką z przezroczystego, różne kolory

#ad
TecUnite #ad - 6 cm/2, 12 cala grubości, wynosi drut ze stali długość około 3, 5 cm/0, 36 cala długości, 3 cm/0, 6 cala szerokość szczegółów i 0, 33 cm/1, 1, 31 cali. Zarówno dla dłoni, szczególnie łatwe do nawleczenia tych igły z małym oczko, jak również do kawy: ta nawijarka nadają się do nawleczenia na jedną igłę, dobrze igła do szycia projektów i do produkcji biżuterii.

Idź z przezroczystymi box: praktyczny do przechowywania i przechowywania nawlekarka do nici, teraz możesz szybko uzyskać, gdy tego potrzebują. Paczka zawiera: 50 sztuk wielokolorowy kuerbisfoermigen nawlekarka do nici w przezroczystym pudełku. Rozmiar: ok. Dobra jakość drut ze stali: drut ze stali jest miękki i elastyczny w obsłudze, cienki i długości, to jest łatwe dzięki większość rodzajów oczko otwory igła do marszu.
MarkaTecUnite #ad
ProducentTecUnite #ad
Wysokość0.98
Długość3.54
Waga0.09
Szerokość2.56
Numer częściTecUnite-Needle Threaders-02

5. Prym

#ad

Prym 611180 nawlekacz do igieł, 14 x 5,7 x 1,7 cm, biały, metal

#ad
Prym #ad - 2 otwarte haki o różnych rozmiarach do nawlekania. Wykonany z nierdzewnej stali szlachetnej. Pomoc do nawlekania grubej przędzy i wełny w przypadku igieł do haftowania.
MarkaPrym #ad
ProducentPrym #ad
Wysokość0.67
Długość5.51
Waga0.01
Szerokość2.24
Numer częściPRYM_611180
ModelPRYM_611180-1

6. ULTNICE

#ad

Ultnice nawlekacz do igieł / pomoc do nawlekania ręcznego, z przezroczystym pudełkiem, do projektów rękodzielniczych, tworzywo sztuczne, 20 sztuk

#ad
ULTNICE #ad - 20 x nawlekacz do nici i 1 x przezroczyste pudełko. Praktyczne przezroczyste pudełko do przechowywania nawlekaczy. Wysokiej jakości drut stalowy: nawlekacz jest bardzo elastyczny. Optymalne do szycia, projektów artystycznych itd. Te nawlekanie nadają się do igieł ręcznych i maszynowych. Praktyczne małe oczko jako dodatkowa pomoc. Pomoc do nawlekania przy szyciu. Dzięki temu nawlekacze są zawsze pod ręką. Romby są miękkie i dzięki temu można je łatwo przeciągnąć przez większość oczek igły.
MarkaULTNICE #ad
ProducentULTNICE #ad
Wysokość0.08
Długość1.77
Waga0.04
Szerokość0.59
Numer częściM16QXJ2305YP5K9LXE
ModelM16QXJ2305YP5K9LXE

7. keepsweat

#ad

Keepsweat Zestaw nawlekaczy do igieł, zestaw do nawlekania, w zestawie z rybą pomoc do nawlekania igieł / dyni nawlekacze igły/zrywacze do szwów/zszywacze / pinceta/naparstek/nożyczki, 25 sztuk

#ad
keepsweat #ad - Mały rozmiar: ten nawlekacz igły do maszyny do szycia wewnątrz przezroczystej plastikowej walizki 8, 78 cm, 45 x 0, 39 cm, 31 cala, 78 cala, wymiary nawlekacza w kształcie kciuka to 3, 5 x 6 x 0, 28 x 0, 5 cm, typ ryby Easy Threader do igieł rozmiar to 0, 35 x 0, nożyczki ręczne mają wymiary 10 x 1, igła w kształcie dyni do szycia rozmiar 1.

Szerokie zastosowanie: haft do nawlekania igły nadaje się do większości prac szycia, ściegu krzyżykowego, szycia dekoracyjnego; ten 25-częściowy zestaw nawlekaczy igieł może pomóc szwaczkom poprawić wydajność pracy. 89 x 0, szew ripper ma wymiary 8, 31 cala, mały rozmiar pozwala zaoszczędzić więcej miejsca na biurku maszyny do szycia. Atwe w użyciu: te nawlekacz igły jest bardzo łatwy w obsłudze, a następnie wyciągnąć nawlekacz igły z oka igły, wystarczy włożyć nawlekacz przez otwór igły, położyć nitkę na nawlekaczu igły, łatwe i szybkie rozwiązanie problemu z nicią.

Zakres dostawy: 25 sztuk nawlekaczy do igieł 6 sztuk nici do igieł / 6 sztuk gwintów w kształcie kciuka / 6 sztuk igieł w kształcie dyni / 2 x żeberka do szycia/2 sztuki tweezerów do szycia/2 x thimble/1 nożyk ręczny. Wysokiej jakości materiał: nawlekacz igły do ręcznego szycia jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i metalu, wytrzymały i trwały, lekki, różne kształty nawlekacza igły o różnych rozmiarach oczko igły.
Markakeepsweat #ad
Producentkeepsweat #ad
Wysokość0.71
Długość4.17
Szerokość2.83
Numer częściB010001
ModelB010001