Top 9 Dritte Hand Mit Lupe – Chwytaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VARUN

#ad

House of Goods, z 2-krotną lupą powiększającą, Trzecia ręka z zaciskiem i lupą, pomoc spawalnicza

#ad
VARUN #ad - Poszczególne przeguby są przy tym zawsze mocowane za pomocą śrub nastawczych. Wolne ręce: brak użycia rąk? potrzeba trzeciej osoby! Pomagająca dłoń z lupą i dwoma ruchomymi szczypcami do regulacji w każdym kierunku.

Następnie lupa porusza się w pozycji widocznej. Ciężki stojak z 2 ruchomymi zaciskami zapewnia dobrą przyczepność i stabilność. Zastosowanie: ma dzięki temu jedną rękę do bezpiecznej pracy z lutownią. Precyzja: najczęściej małe części elektroniczne muszą być bezpiecznie ustawione podczas lutowania, aby umożliwić szybki i precyzyjny proces topienia cyny lutowniczej i kolejki drukowanej.

Stabilny i wytrzymały: przyrząd do lutowania "trzecia ręka z lupą" jest wykonany ze stabilnego, ciężkiego żeliwnego stojaka, który stoi bezpiecznie na każdej gładkiej powierzchni. Rednica lupy: lupa z soczewką szklaną ma średnicę 6, 2 cm. Obrabiany przedmiot jest mocowany za pomocą zacisków zaciskowych w taki sposób, aby powierzchnia lutownicy była swobodnie dostępna.
MarkaVARUN #ad
ProducentHouse of Goods #ad
Numer częściVARUN
ModelVARUN

2. goobay

#ad

Trzecia ręka z lupą i uchwytem na kolbę lutującą, Fixpoint 51226 przyrząd do lutowania, do precyzyjnych prac lutowniczych

#ad
goobay #ad - Dwie diody led zasilane przez 3 x baterie AAA baterie nie wchodzą w zakres dostawy. Kolor: czarny. Z 2-krotnym powiększeniem.
Markagoobay #ad
ProducentWentronic #ad
Wysokość7.48
Długość8.66
Waga1.98
Szerokość7.48
Numer części51226
Model51226

3. YABOYUGO

#ad

Stacja lutownicza pomocne ręce do, trzecia ręka lutowanie ze stojakiem na lutownicę i wytrzymałą metalową podstawą, Potrójna lupa z pomocą lutowniczą i 4 regulowanymi metalowymi ramionami

#ad
YABOYUGO #ad - Ta lupa oferuje 3-krotne szkło optyczne, rzemiosła artystycznego i hobby. Każdy klips jest dostarczany ze zdejmowaną gumową tulejką, że można uniknąć zarysowań na polerowanej powierzchni biżuterii lub uniknąć zwarć elektrycznych. Bardzo dobrze nadaje się do inspekcji konserwacji, poprawia precyzję pracy i wydajność oraz chroni oko przed przeciążeniem.

Szeroko stosowane narzędzie do pomocy dłoni niezbędne narzędzie, które nie tylko ułatwia życie, stylizacji, montażu, stacji lutowniczej i każdym pomieszczeniu do majsterkowania. Cztery regulowane ramiona typu łabędzia szyja 6, co oznacza, 7" z metalu z precyzyjnymi zaciskami krokodylkowymi ze stali nierdzewnej wspierają ramiona i dbają o to. Idealnie nadaje się do lutowania, trzymania płytek drukowanych, naprawy, ale również umożliwia wielokrotne użycie uchwytu lutowniczego.

Może to pomóc w powiększeniu małych komponentów elektronicznych. Aby zapobiec utracie części, na środku cokołu znajduje się półka. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie do pracy z małymi częściami. W otworach pięciokąta zamocowano pięć regulowanych metalowych ramion typu łabędzia szyja. Gumowe nóżki zapewniają stabilność i chronią blat roboczy przed zarysowaniami i zadrapaniami, dzięki czemu stacja robocza nie przewraca się i nie przesuwa się. Nasze soldering nadaje się do różnych hobby.
MarkaYABOYUGO #ad
ProducentYABOYUGO #ad
Numer częścihanjt2
Modelhanjt2

4. tonhui

#ad

Biżuteria, stacja pomocy, Lutowanie trzeciej ręki, lupa 3 x 80 cm, warsztat hobbystyczny, akcesoria modelarskie, narzędzie do mocowania płytek drukowanych, rękodzieło, 2 ramiona

#ad
tonhui #ad - Na spodzie znajdują się 3 antypoślizgowe podkładki gumowe, dzięki czemu pomocnik spawalniczy nie ślizga się na stole warsztatowym. Stabilna łabędzia szyja i izolowane zaciski krokodylkowe: 2 regulowane 18 cm i 30 cm łabędzia szyja z 3 lupą są mocno przykręcone do podstawy. Trzecia ręczna lutowanie: idealnie nadaje się do lutowania, montażu, hobby, naprawy, modelarstwa, biżuterii i majsterkowania.

Prezent: jeśli twój mężczyzna ma duże hobby spawalnicze lub pracuje w przemyśle spawalniczym, myślę, że jest to świetna opcja na prezent. Rednica lupy wynosi 80 cm, a następnie ustawić i zablokować. 100% doświadczenia posprzedażowego, skontaktuj się z nami, zapewnimy Ci wysokiej jakości obsługę posprzedażową. Zaciski krokodylkowe można obracać o 360 stopni, dzięki czemu nie porysujesz polerowanej powierzchni biżuterii ani nie można było jej zwarć. Zestaw zawiera: 1 lupę, 1 solidną metalową podstawę, 1 30 cm i 2 łabędzia szyja 18 cm, 3 zaciski krokodylkowe, jeśli masz jakiekolwiek pytania, 3 antypoślizgowe gumowe nóżki, 3 śruby krzyżakowe, 1 śrubokręt krzyżakowy i ściereczkę do czyszczenia.

Wytrzymała podstawa: równoboczna trójkątna podstawa o długości 18 cm z lakierowanej stali sprawia, że stacja lutownicza się nie przewróci. Dzięki wytrzymałym i elastycznym metalowym wężom płytkę drukowaną można utrzymać w żądanej pozycji. Klips jest dostarczany z gumowym mankietem, które są mocno przymocowane do podstawy za pomocą śrub.
Markatonhui #ad
Producenttonhui #ad
Numer części3-helping hands
Model3-helping hands

5. WIWJ

#ad

Warsztat, czterema ramionami, płyta podstawowa z metalu, pomocnik, biżuteria, WIWJ Lutowanie trzeciej ręki, akcesoria modelarskie, uchwyt na płytkę drukowaną z 3 lupą, magnetyczna pomocna ręka

#ad
WIWJ #ad - Stół roboczy ma osłonę z tworzywa sztucznego i półkę, która jest bardzo praktyczna do pracy z małymi częściami. Podstawa stacji lutowniczej jest wyposażona w antypoślizgowe gumowe podkładki, dzięki czemu stojak nie ślizga się podczas lutowania. Lutowanie trzeciej ręki - pomoc lutownicza z lupą, montażu i modelowania.

Dzięki elastycznym i trwałym wężykom metalowym z zaciskiem lutowniczym i lupą lutowniczą można łatwo zamocować płytkę obwodu drukowanego w żądanej pozycji. Najlepszy asystentmagnetyczna pomoc w dłoni obracana o 360 stopni, elastyczne i regulowane ramiona wykonane z wysokiej jakości stali. Szerokie zastosowanienasza lutownica do trzeciej ręki staje się nieodzownym narzędziem, rzemiosła, które nie tylko ułatwi Ci życie, ale także uchwyt do lutownicy jest wielokrotnie używany. Dzięki elastyczności ramion można przymocować trzecią rękę pod dowolnym kątem. Obrotowe zaciski krokodylkowe są wykonane z wysokiej jakości stali, dzięki czemu trzymają się bardzo długo i utrzymują swoją pozycję przez długi czas.

Narzędzie solder helping hands jest idealne do hobby, zaciski krokodylkowe są przeznaczone do spawania, narzędzie do lutowania, produkcji biżuterii i rzemiosła. Co otrzymaszstacja zawiera 1 stabilną podstawę z osłoną z tworzywa sztucznego, 1 x śrubokręt, 1 lupę z uniwersalną sprężyną, 4 elastyczne ramiona z uchwytem pomocniczym krokodyla, miseczka do sortowania ze stali nierdzewnej i silikonową podkładkę. Wytrzymała podstawastojak na uchwyt na płytkę drukowaną ma solidną podstawę, która nie przewraca się podczas pracy.
MarkaWIWJ #ad
ProducentWIWJ #ad
Numer częściHelping hand
Modelhelping hand001

6. QWORK

#ad

Biżuterii, rzemiosła artystycznego i wielu innych, pomoc lutownicza do elektroniki, QWORK® Stacja lutownicza trzecia ręka z 3 lupą i 4 elastycznymi ramionami

#ad
QWORK #ad - Wszechstronna pomoc do lutowania z potrójną lupą. 4 elastyczne metalowe ramiona długość 30 cm umożliwiają idealne pozycjonowanie materiałów. Obciążona podstawa z antypoślizgowymi gumowymi nóżkami zapewnia stabilność Twoich projektów. Obracane o 360 stopni zaciski krokodylkowe mogą bezpiecznie chwycić materiały i są łatwe w manewrowaniu. Idealnie nadaje się do lutowania, trzymania płytek drukowanych, napraw, montażu, modelowania, produkcji biżuterii i wielu innych.
MarkaQWORK #ad
ProducentQWORK #ad
Numer częściWD40477
ModelWD40477

7. goobay

#ad

Pomoc przy lutowaniu, Fixpoint trzecia ręka z lupą, 1 x Pomocna dłoń

#ad
goobay #ad - Przymocuj obrabiany przedmiot do zacisków i przekręć ramiona lutownicze w pozycji, dzięki czemu powierzchnia lutownicy jest dostępna dla lutownicy. 8 elastycznych przegubów kulowych ustawia obrabiany przedmiot w optymalnej pozycji, a 2 zaciski krokodylkowe ułatwiają trzymanie np.

Uchwyt do lutowania z ciężkim stojakiem żeliwnym jest zabezpieczony przed przewróceniem się i zapewnia stabilną pozycję; zapobiega ślizganiu się z uchwytu obrabianego przedmiotu podczas lutowania; pomoc w lutowaniu / cynowaniu / klejeniu. Np. W modelarstwie / mechanice precyzyjnej / produkcji biżuterii / naprawach elektroniki. Płyty drukowane; zapewnia wolne ręce podczas wykonywania drobnych szczegółów.

Ustawić lupę w pozycji i zamocować przeguby za pomocą śrub nastawczych. Stojak do lutowania trzeciej ręki z zaciskami krokodyla i lupą to idealne uzupełnienie lutowania i majsterkowania, np. Lupa lutownicza ze szklaną soczewką Ø 59, 7 mm i 2, 5-krotnym powiększeniem zapewnia optymalną pracę również na małych obiektach; pomoc lutownicza jest idealna do rozpoznawania bardzo małych filigranowych elementów.
Markagoobay #ad
ProducentWentronic #ad
Wysokość2.4
Długość4.8
Waga0.84
Szerokość2.99
Numer części4040849511998
Model51199
Gwarancja2 lata.

8. SOARFLY

#ad

Uchwyt na płytkę drukowaną, doskonałe wsparcie do precyzyjnej pracy i modelarstwa, Lutowanie trzeciej ręki, 4 ramiona, pomoc w lutowaniu trzeciej ręce, uchwyt na płytkę drukowaną z 3 lupą

#ad
SOARFLY #ad - Elastyczne, stabilne i precyzyjnenasze trzecie ręczne lutowanie charakteryzuje się elastycznymi i trwałymi metalowymi ramionami, które można obracać o 360 stopni. Dzięki stabilnej podstawie i antypoślizgowym gumowym nóżkom Twoje miejsce pracy zawsze pozostaje stabilne i bezpieczne. Jesteśmy gotowi pomóc we wszystkich Twoich projektach DIY.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym rzemieślnikiem czy zapalonym hobbystą, ta innowacyjna trzecia ręka pomoże Ci w precyzyjnym i wydajnym wykonaniu pracy. Lutowanie trzeciej rękiodkryj nasze wysokiej jakości lutowanie trzeciej ręki, która przeniesie Twoje projekty DIY na wyższy poziom. Dzięki temu można wykonywać najdelikatniejsze prace lutownicze, montaż lub modelowanie z najwyższą precyzją. To wszechstronne wsparcie jest niezbędne dla wszystkich, sztuki, którzy wykonują precyzyjną pracę w dziedzinie elektroniki, rzemiosła i wielu innych. Zestaw zawieranasz zestaw zawiera stabilną podstawę, wysokiej jakości lupę z uniwersalną sprężyną, cztery elastyczne ramiona z zaciskami krokodylkowymi, śrubokręt oraz miskę do sortowania ze stali nierdzewnej i silikonową podkładkę.

Uniwersalne zastosowanie - nasza pomoc do lutowania trzecia ręka nadaje się nie tylko do lutowania, ale również do montażu, modelarstwa i wielu różnych projektów rzemieślniczych. Optyczne powiększenie szczegółówzintegrowana wysokiej jakości lupa z 3-krotnym powiększeniem pomaga rozpoznać nawet najmniejsze szczegóły Twoich projektów. Te wysokiej jakości ramiona umożliwiają bezpieczne zamocowanie przedmiotów roboczych w dowolnej pozycji.
MarkaSOARFLY #ad
ProducentSOARFLY #ad

9. Kemot

#ad

Szary/srebrny/czarny, 4,5 V, uchwytem do lutownicy i lupą LED, 0,4 W, KEMOT NAR0150 stojak do lutowania, trzecia ręka z dwoma zaciskami

#ad
Kemot #ad - Wymiary: wysokość: 193 mm, podstawa: 112 x 73 mm, waga: 900 g, lupa: Ø 90 mm. Stojak do lutowania "Dritte Hand" do lutowania i majsterkowania. Stojak do lutowania obejmuje: dwa zaciski krokodylkowe zapewniające bezpieczne trzymanie, uchwyt do lutownicy, lupę z 2-krotnym powiększeniem, masywną żeliwną podstawę i gąbkę.
MarkaKemot #ad
ProducentKEMOT #ad
Wysokość5.12
Długość9.45
Waga1.98
Szerokość7.09
Numer częściNAR0150
ModelNAR0150
GwarancjaDwuletnia gwarancja.