Top 10 Aquarell Skizzenbuch A5 – Papier i bloki do akwareli

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hahnemühle

#ad

30 arkuszy, Hahnemühle Książka akwarelowa, naturalna biel, drobna ziarnistość, format portretowy DIN A5, 200 g/m²

#ad
Hahnemühle #ad - Dostępne w formacie krajobrazu i portretów w rozmiarach A6, A4, 14 x 14 cm oraz 19, 5 x 19, A5, 5 cm. Z gumową banderolą i czerwoną zakładką. Idealny towarzysz podróży do list akwareli. Drobnoziarnista struktura powierzchni z przodu i z tyłu. Odporny na starzenie, bezkwasowy i wegański.
MarkaHahnemühle #ad
ProducentHahnemühle #ad
Wysokość8.27
Długość5.83
Waga0.66
Szerokość1.18
Numer części10628814
Model10628814

2. Canson

#ad

Canson XL® blok akwarelowy, kolorowy DIN A5

#ad
Canson #ad - Blok akwarelowy w formacie DIN A5. Na krótkiej stronie spiralny blok z 20 arkuszami. Optymalny stosunek ceny do jakości dla początkujących i wielu użytkowników. Doskonała korekta na mokro. Powierzchnia drobnoziarnista.
MarkaCanson #ad
ProducentFILA #ad
Wysokość0.63
Długość8.58
Waga0.33
Szerokość5.83
Numer części400082843
ModelC400082843
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

3. int!rend

#ad

Blok akwarelowy, blok akwarelowy, 40 stron, papier do malowania z pędzlem do zbiornika na wodę i ołówkiem, papier akwarelowy do malowania, int!rend Papier akwarelowy A5 300 g/m²

#ad
int!rend #ad - Wietny pomysł na prezent dla każdego, ołówkowi i papierowi akwarelowemu 300 g/m² możesz od razu rozpocząć pracę, kto lubi wyrażać się kreatywnie. Kompletny zestaw prezentowy: dzięki pędzelkowi do zbiornika na wodę, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów.

Jest wystarczająco gruba, aby nie przebić się i zachować zdefiniowane pociągnięcia pędzla podczas malowania Twoich artystycznych kreacji. Dwustronny: twój zestaw papieru do malowania ma gładką i szorstką stronę, dzięki czemu może być również używany do rysowania, opisywania i kaligrafowania oraz akwareli. 300 g/m² bez przebicia: ten 40-stronicowy zestaw z papieru akwarelowego din A5 ma grubość 300 g/m². Papier w kolorze wodnym: design, jakość i akcesoria są połączone w pakiecie bloków akwarelowych int!rend Wysokiej jakości blok akwarelowy i akcesoria mogą być używane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych artystów.

Wszechstronny media: z blokiem papieru akwarelowego din A5 wykorzystaj najróżniejsze kolory i materiały. Możesz używać markerów, pastelowych, grafitowych, farb akwarelowych, farb akrylowych, kredek i innych akcesoriów.
Markaint!rend #ad
Producentint!rend #ad
Numer części10.IN005.0540
Model10.IN005.0540

4. Strathmore

#ad

Z wiązaniem drucianym, 22,9 x 30,5 cm ST440-1, z serii 400, Strathmore Blok farb wodnych

#ad
Strathmore #ad - Wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych. Rednio ciężki papier akwarelowy jest popularny wśród malarzy akwarelowych na wszystkich poziomach. Blok farb wodnych Strathmore z serii 400 .
MarkaStrathmore #ad
ProducentStrathmore #ad
Wysokość4
Długość13.5
Waga0.79
Szerokość9.25
Numer częściSTR440-1
Model400 Series Watercolor

5. CreaTek

#ad

Papier akwarelowy A4, akwarela,, CreaTek Papier akwarelowy A4 300 g tylko u nas z 2 godzinnym kursem wideo 30 arkuszy bloku akwarelowego A4 300 g + 2 pędzle + ołówek + 400 szablonów do malowania

#ad
CreaTek #ad - Dzięki temu blok papierowy a4 ma piękną strukturę + przekonuje jasnym i trwałym odwzorowaniem kolorów! 400 szablonów do malowania – nie jesteś pewien, co malować? dostarczamy 400 świetnych pomysłów na akwarele z łatwym do wydrukowania i przerwania! np.

Kwiaty, wielkanoc, zwierzęta, Boże Narodzenie, góry, mandale i wiele innych. Zacznij od razu po rozpakowaniu! Bardzo gruby papier – nadaje się do wszystkich efektów akwarelowych i jako papier malarski. Wysoka jakość – papier do farb akwarelowych jest tłoczony na zimno i nie zawiera kwasów. Kurs wideo! ponadto 2 wysokiej jakości pędzle, 400 szablonów akwarelowych + 4 arkusze kalki.

Papier akwarelowy a4 / papier akwarelowy 300 g jest doskonale wyposażony do projektów akwarelowych! Dwustronne zastosowanie – dzięki klejonemu na górze blokowi papieru akwarelowego A4 można łatwo odkleić arkusze. 2-godzinny kurs wideo – z akwarelowym blokiem a4 otrzymasz nasz 2 godz. Użyj szorstkiej lub gładkiej strony bloku do malowania akwarelowego, aby uzyskać wyjątkowe rezultaty.
MarkaCreaTek #ad
ProducentCreaTek #ad
Wysokość0.67
Długość12.2
Szerokość8.27
Numer częściWCP-A4-30

6. Vaessen Creative

#ad

Liternictwa pędzelkowego i innych prac ręcznych,, 300 g/m², 100 sztuk, DIN A6, ręcznego liternictwa, Vaessen Creative 2911-9001 Florence gładki papier akwarelowy, biały, do malowania akwarelowego

#ad
Vaessen Creative #ad - Akwarele – użyj papieru akwarelowego Florence do akwareli, techniki malowania, w której obraz jest malowany akwarelami na papierze. Gładka struktura – ten gładki papier akwarelowy, znany również jako papier prasowany na gorąco, jest idealny do szczegółowych technik akwarelowych i łączenia pędzla i tuszu z farbami akwarelowymi.

Wysokiej jakości papier – wysokiej jakości karton akwarelowy jest wykonany z kontrolowanego drewna i składa się w 100% z celulozy. Wymiary – gładki papier akwarelowy florence w kolorze białym. Arkusze mają grubość papieru 300 g/m² i są w rozmiarze DIN A6.

Wytrzymałość zapewnia jakość – ze względu na dużą gramaturę papieru 300 g/m² i drobną teksturowaną powierzchnię, papier nadaje się do wszystkich technik akwarelowych, zarówno na sucho, jak i na mokro. Nie zawiera kwasów i ligniny, dzięki czemu kolory błyszczą intensywnie i żywo przez długi czas.
MarkaVaessen Creative #ad
ProducentVaessen Creative #ad
Wysokość1.57
Długość4.13
Szerokość5.83
Numer części2911-9001
Model2911-9001
GwarancjaN / a.

7. Tritart

#ad

Tritart 55 x papier akwarelowy A6 300 g/m² – 55 stron papieru akwarelowego – blok akwarelowy DIN A6 – papier akwarelowy – szkicownik akwarelowy z 55 stronami – Sketchbook Watercolor

#ad
Tritart #ad - Ponieważ nasz papier akwarelowy a6 300 g został uszlachetniony w procesie produkcyjnym, blok akwarelowy A6 przekonuje najwyższą jakością. Jedyna w swoim rodzaju struktura powierzchni: efekt akwareli papierowej jest optymalny.

Blok akwarelowy 300 g może być dzięki temu używany na wiele sposobów. Uniwersalny karton akwarelowy: z jednej strony papier akwarelowy jest gładki, a z drugiej strony papier akwarelowy jest szorstki. Papier akwarelowy a6 o gramaturze 300 g jest również klejony na główce. Nasz papier akwarelowy w formacie A6 nadaje się również do pocztówek papier akwarelowy nie jest zadrukowany po obu stronach.

Optymalne odwzorowanie kolorów: blok akwarelowy a6 z doskonałym efektem akwareli papieru. Wysoka jakość: blok akwarelowy DIN A6 300 g Tritart. Odporny na starzenie się papier akwarelowy: nasz papier akwarelowy DIN A6 jest w 100% odporny na starzenie. Ten papier akwarelowy a6 należy do serii Tritart : Madagascar Watercolor Paper Pad | 55 arkuszy.
MarkaTritart #ad
ProducentTritart #ad
Wysokość0.01
Długość5.83
Szerokość4.13
Numer częściTT22 Aquarellblock A6
ModelTT22 Aquarellblock A6

8. KUNSTIFY

#ad

50 arkuszy, blok akwarelowy – 300 g/m² gruby papier akwarelowy – papier akrylowy lub papier akwarelowy do farb akwarelowych DIN A6 – 50 arkuszy, KUNSTIFY Papier akwarelowy A6

#ad
KUNSTIFY #ad - Przyjemna powierzchnia – dzięki grubemu papierowi akwarelowemu i szorstkiej powierzchni idealnie nadaje się do pracy z farbami akwarelowymi lub akrylowymi. Użyj go do ręcznego pisania, technik akwarelowych lub technik mieszanych. Papier optymalnie podkreśla efekt akwareli, dzięki czemu blok papieru akwarelowego przekonuje najlepszą jakością.

Dzięki temu kolory pozostają żywe, a Twoje dzieło sztuki nie blaknie z upływem czasu. Papier akwarelowy jest biały, a arkusze klejone od strony głowy. Zawsze znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Farba jest zasysana w taki sposób, ale z drugiej strony farby na bloku malarskim można dobrze ze sobą mieszać, aby zapobiec rozlaniu się i chronić papier przed falami, aby móc pracować z różnymi technikami akwarelowymi. 100% satysfakcji – jeśli nie jesteś zadowolony z produktu, skontaktuj się z nami. Wysoka jakość – dzięki blokowi o gramaturze 300 g/m2 jest on bardzo stabilny i mocny.

Liście bloku rysunkowego są po jednej stronie szorstkie, a z drugiej gładkie. Ten blok do szkicowania akwareli akwarelowych jest w 100% bezkwasowy, neutralny pH i odporny na światło. Trwałość i brak blaknięcia – blok akwarelowy jest dzięki uszlachetnionej strukturze powierzchni wyjątkowo odporny na starzenie. Szerokie zastosowanie – nasz czysty papier akwarelowy nadaje się idealnie do ołówków akwarelowych, pisaków pędzelkowych, farb akwarelowych, aerografu, gwaszu, akrylowych, tuszu i pisaków z możliwością malowania wodnego.
MarkaKUNSTIFY #ad
ProducentKUNSTIFY #ad
Numer częściKUN-600005

9. ETCHR

#ad

Format poziomy, akwarelowy, 1 szt., ETCHR Szkicownik do rysowania i malowania, 52 strony, przyjazny dla wegan, prasowanie na zimno, A6-100% bawełna, szkicownik multimedialny, teksturowany

#ad
ETCHR #ad - Jeśli w ciągu 2 lat twój szkicownik Etchr pęknie, skontaktuj się z nami, a chętnie wymienimy dla Ciebie. Popularny dla wszystkich artystów, od początkujących do zaawansowanych. Szkicownik etchr pasuje do każdej torby artystycznej, która może pomieścić rozmiar książki obejmuje Etchr Art & Slate Satchel.

Wykonane z myślą o mieszanych mediach – 100% bawełna jest idealna do wielu mokrych i suchych mediów akwarelowych przez farby olejne i akrylowe, gwasze, długopisy i ołówki. Ergonomiczna konstrukcja daje się rozłożyć na płasko i zapewnia maksymalną przestrzeń dla komfortu rysowania. Idealny do dużych cykli prania, drobnych detali i wielu różnych technik. Wysokiej jakości prasa na zimno – 100% bawełna papier tłoczony na zimno nadaje swojej teksturze subtelny ząb, który absorbuje więcej koloru i pozostaje żywy.

Kompatybilny z większością toreb z tworzywa sztucznego – dostępne w rozmiarach A5, A5 i A6. Zachowaj swoje dzieła sztuki dłużej! nasze wegańskie, bezkwasowe przetwarzanie papieru wprowadza do środowiska znacznie mniej szkodliwych substancji! Gwarancja satysfakcji – nasze produkty stworzyliśmy z myślą o długiej żywotności. Nie zawiera kwasów i jest przyjazny dla środowiska – papier bezkwasowy z wiekiem mniej żółknie i zapewnia niezafałszowany dźwięk.
MarkaETCHR #ad
ProducentETCHR #ad
Wysokość0.01
Długość6
Waga0.42
Szerokość5.8
Numer części1017

10. PENCILMARCH

#ad

300 g, blok do szkicowania, do akwareli i szkicowania, początkujących, blok rysunkowy, blok akwarelowy dla studentów, PENCILMARCH Papier akwarelowy A4, 30 arkuszy akwareli

#ad
PENCILMARCH #ad - Formuła bez kwasu – każdy papier akwarelowy jest produkowany w procesie bezkwasowym, który zapobiega blaknięciu koloru z upływem czasu. Dzięki temu papier akwarelowy ma piękną strukturę + przekonuje jasnym i trwałym odwzorowaniem kolorów! Naturalna biel – świecąca naturalna biel zapewnia idealne tło dla kolorów, które podkreślą Twoje artystyczne kreacje.

Płaska konstrukcja – nasz papier akwarelowy został zaprojektowany w innowacyjny sposób, aby leżeć płasko na każdej gładkiej powierzchni, w domu lub w domu możesz dowolnie tworzyć kreatywność i malować, rysować i szkicować, od stołów po sztalugi. Z tego powodu w atelierze, co lubisz. Wygodny szkicownik: blok do szkicowania akwareli jest składany na górze, dzięki czemu można łatwo całkowicie otworzyć szkicownik, wygodnie malować i wyjąć całe arkusze z szkicownika.

Papier akwarelowy jako prezent: szukasz idealnego prezentu? jeśli tak, to papier akwarelowy firmy PENCILMARCH jest dokładnie tym, czego szukasz! każdemu artyście spodoba się ten prezent, który może namalować na tym bloku akwarelowym piękne obrazy lub użyć go również jako szkicownika lub szkicownika.
MarkaPENCILMARCH #ad
ProducentPENCILMARCH #ad
Wysokość1.14
Długość9.25
Szerokość5.55
Numer częściPM19-OS-WPP-30P-Parent
ModelPM19-OS-WPP-30P-Parent