Top 10 Kabel Kopfhörer – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BESNOOW

#ad

HiFi stereo głęboki bas, wodoszczelność IP7, czas odtwarzania 40 h, 4 ENC, wskaźnik LED, Słuchawki Bluetooth, sterowanie dotykowe,, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, redukcja szumów

#ad
BESNOOW #ad - Trwała wodoszczelność: dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii nanopowłoki na poziomie IP7 słuchawki douszne Bluetooth skutecznie chronią przed potem i deszczem oraz zapewniają silną ochronę podczas aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki temu możesz zawsze i wszędzie cieszyć się wysokiej jakości połączeniami. Połączenie sygnałowe jest szybsze i bardziej stabilne, aby nawiązać natychmiastowe połączenie, po pierwszym parowaniu wystarczy wyjąć bezprzewodowe słuchawki z obudowy, zasięg rozciąga się do 15 metrów.

Zapewnia to większą swobodę i wygodę w codziennym życiu. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki są wyposażone w chip bluetooth 5. 3, prędkość transmisji danych o 30%. Te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth nadają się do uprawiania sportu, spania, pracy, spotkań i wielu innych. Pomaga to monitorować pozostałą żywotność baterii w czasie rzeczywistym, aby upewnić się, że ładujesz się na czas i unikniesz kłopotliwych przerw w dostawie prądu. Inteligentne sterowanie dotykowe: wyposażony w precyzyjne czujniki dotykowe, przełączać między utworami, można łatwo uruchomić/zatrzymać odtwarzanie, regulować głośność, odbierać i kończyć połączenia i aktywować asystenta głosowego.

Wysoka jakość dźwięku: dzięki technologii renderingu high-Definition i wyposażone w dwa dynamiczne przetworniki 14, słuchawki zapewniają stabilne basy i wyraźne tony, 2 mm, zapewniamy wciągające wrażenia muzyczne. Podwójny wyświetlacz cyfrowy led: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje poziom naładowania słuchawek Bluetooth i obudowy ładowarki. Komfort noszenia przez całą dobę: dzięki ergonomicznej konstrukcji i niewielkiej wadze tylko 3, czytania, 8 g można ją nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu.
MarkaBESNOOW #ad
ProducentBESNOOW #ad
Numer częściI53
ModelI53
Gwarancja24 Miesięcy

2. yobola

#ad

Niebieskie, yobola Słuchawki Bluetooth, słuchawki stereo

#ad
yobola #ad - 25 godzin całkowitego czasu odtwarzania. Wbudowane mikrofony zapewniają wyraźne rozmowy telefoniczne. Dźwięk stereo i głęboki bas. Wodoszczelność IPX5. Atwe sterowanie dotykowe i szybkie parowanie.
Markayobola #ad
Producentyobola #ad
Wysokość1.57
Długość0.67
Waga0.01
Szerokość0.67

3. POMUIC

#ad

Wodoszczelność IP7, do pracy, POMUIC Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, nauki, sportu, 4 ENC Noise Cancelling Mic, czas odtwarzania 40 h z diodami LED

#ad
POMUIC #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5.

3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, słuchania muzyki itd. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch.

Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Wodoszczelność ip7: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują zaawansowaną technologię nanopowłoki i są wodoszczelne zgodnie z IP7, skutecznie odporne na pot i deszcz, pozwalają cieszyć się sportami na świeżym powietrzu. Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, 4 mm, bas jest zwiększony o 60%, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Nie będziesz odczuwać dyskomfortu, nawet jeśli nosisz je przez cały dzień.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.09
Szerokość1.97
Numer częściW23-H1
ModelW23-H1
Gwarancja2

4. POMUIC

#ad

Czas odtwarzania 40 h z diodami LED, POMUIC Słuchawki Bluetooth, wodoszczelność IP7, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, 4 ENC Noise Cancelling Mic, do pracy, sportu, nauki, kolor biały

#ad
POMUIC #ad - Przyjemne w noszeniu: słuchawki bluetooth mają ergonomiczny kształt pół-douszny i ważą tylko 4 gramy. Ciesz się wysoką jakością dźwięku: słuchawki bluetooth są wyposażone w zintegrowaną cewkę dynamiczną grafenu 13, 4 mm, bas jest zwiększony o 60%, a technologia kodowania audio AAC/SBC została ulepszona. Redukcja szumów enc: słuchawki bezprzewodowe wykorzystują redukcję szumów otoczenia eNC i 4 mikrofony o wysokiej rozdzielczości, aby skutecznie wyeliminować 90% hałasu otoczenia i zmniejszyć hałas otoczenia do 40 dB, co zapewnia wyraźne wrażenia podczas rozmów telefonicznych i rozmów wideo, słuchania muzyki itd.

Długi czas odtwarzania: słuchawki douszne są wyposażone w cyfrowe wskaźniki leD, które dokładnie pokazują pozostałą moc ładowarki i słuchawek dousznych. Większość funkcji można wykonać za pomocą kilku dotknięć palcami. Szybkie i stabilne połączenie sygnałowe: słuchawki bluetooth są wyposażone w całkowicie zaktualizowany chip bluetooth 5. 3, który zwiększa prędkość transmisji danych audio nawet o 90%, optymalizuje transmisję Bluetooth i jakość połączeń oraz osiąga minimalne całkowite opóźnienie połączenia wynoszące 45 milisekund.

Bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą osiągnąć stabilne wyjście audio w odległości 15 metrów. W połączeniu z etui do ładowania te bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniają do 40 godzin odtwarzania i nieprzerwane przyklejanie muzyki. Nowo ulepszony smart touch: bezprzewodowe słuchawki bluetooth są wyposażone w nowo ulepszony czujnik Touch Control, który inteligentnie wykrywa przypadkowe dotknięcia, poprawia wrażenia użytkownika i przejmuje funkcje One Touch.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.79
Długość1.57
Szerokość1.18
Numer częściW23-White
ModelW23-White
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. POMUIC

#ad

Głębokie basy, nauki, 2023, różowe złoto, POMUIC Słuchawki Bluetooth, 40 godzin odtwarzania z wyświetlaczem LED, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, słuchawki do pracy

#ad
POMUIC #ad - Słuchawki bluetooth są wyposażone w stabilną jakość dźwięku HiFi, połączenie jest stabilne i wyraźne, gdzie jesteś. Po otwarciu etui ładującego, mniejsze opóźnienia, słuchawki bezprzewodowo połączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym Bluetooth, szybszą i bardziej stabilną transmisję sygnału, możesz cieszyć się wspaniałą muzyką po założeniu słuchawek.

Wodoszczelność ip7 i odporność na pot: słuchawki bluetooth są chronione zgodnie z IPX7 przed pryskającą wodą, w czasie wolnym, potem i deszczem i idealnie nadają się do noszenia podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu i do słuchania muzyki w pracy, w metrze lub podczas spacerów. Wyświetlacz led i 40 godzin czasu odtwarzania: cyfrowy wyświetlacz led na etui ładującym pokazuje pozostałą moc etui ładującego i słuchawek bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, a także w przypadku korzystania z szybkiego ładowania USB-C pokazuje status ładowania bezprzewodowych słuchawek, a dzięki etui do ładowania możesz korzystać ze słuchawek do 40 godzin, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień.

Słuchawki bluetooth 5. 3 z szybkim automatycznym parowaniem: słuchawki bluetooth wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię Bluetooth 5. 3, stabilny zasięg połączenia do 15 metrów. Wygodne w noszeniu i sterowanie dotykowe: ergonomicznie ukształtowane słuchawki wygodnie leżą w kanale słuchowym i nie powodują bólu nawet przy dłuższym noszeniu. Wyraźne połączenia i jakość dźwięku hifi: słuchawki bloothoth są wyposażone w najnowszą technologię, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną muzyką bez względu na to, nie zamarza i można bez problemu wykonywać połączenia w głośnym otoczeniu.
MarkaPOMUIC #ad
ProducentPOMUIC #ad
Wysokość0.98
Długość1.97
Waga0.01
Szerokość1.97
Numer częściW23
ModelW23
Gwarancja2

6. Rulefiss

#ad

48 godzin, Słuchawki sportowe, wodoszczelność IP7, z walizką ładującą 800 mAh, Hi-Fi Stereo Inear, wskaźnik LED, słuchawki douszne 14,2 mm, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD

#ad
Rulefiss #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth z wbudowanymi mikrofonami ENC mogą automatycznie rejestrować i eliminować 80% dźwięków otoczenia, 2 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC. Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego.

Powierzchnia zewnętrzna jest pokryta 100% połyskiem, aby uzyskać delikatny dotyk i wyrafinowany wygląd. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Wygodne, idealne do uprawiania sportu, joggingu, fitnessu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, stabilne zużycie i wodoszczelność ip7słuchawki douszne bluetooth w różnych rozmiarach s/m/l są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń.4

48 godzin odtwarzania i znakomita ładowarka słuchawki bluetooth zapewniają 6-8 godzin odtwarzania przy jednym ładowaniu. Smart touch może odbierać lub rozłączać, w tym z systemem iOS/Android, tabletami i laptopami. Szczegóły instrumentów muzycznych są wyraźne, dzięki czemu rozmówca może Cię wyraźnie usłyszeć. Rozszerzony bluetooth 5.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Waga0.16
Numer częściQ38-03
ModelQ38

7. Rulefiss

#ad

Słuchawki sportowe, słuchawki douszne 14,2 mm, Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, wodoszczelność IP7, 48 godzin, z walizką ładującą 800 mAh, Hi-Fi Stereo Inear, wskaźnik LED

#ad
Rulefiss #ad - Smart touch może odbierać lub rozłączać, tabletami i laptopami. Sterowanie dotykowe i szeroka kompatybilnośćbezprzewodowe słuchawki są wyposażone w czułe elementy dotykowe, wstrzymywać lub grać i obudzić asystenta głosowego. Przenośna torba ładująca o dużej pojemności 800 mAh może naładować słuchawki 5 razy i odtwarzać do 48 godzin.

Słuchawki sportowe są kompatybilne z większością odtwarzaczy muzycznych Bluetooth, w tym z systemem iOS/Android, które ułatwiają obsługę słuchawek jednym dotknięciem palca. Bezprzewodowe słuchawki sportowe wykorzystują przezroczystą technologię wyświetlania LED, która dokładnie pokazuje stan naładowania słuchawek dousznych i pozostałą moc ładowarki. Wygodne, idealne do uprawiania sportu, joggingu, które zapobiegają poceniu się i deszczowi, fitnessu, elastyczne i bezpiecznie osadzone nauszniki zapewniają wygodne dopasowanie i pozostają na miejscu nawet podczas najcięższych ćwiczeń. Rozszerzony bluetooth 5. 3 i parowanie jednoetapoweprzyjmuje najnowszą wersję bluetooth v5.

3, w porównaniu z wersją 5. 2, znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wcięcia i wycinania oraz zapewnia bardziej stabilne połączenie zasięg transmisji wynosi do 15 m. Ponadto słuchawki bluetooth są wykonane z wysokiej jakości nanomateriałów ip7, stabilne zużycie i wodoszczelność IP7Słuchawki douszne Bluetooth w różnych rozmiarach S/M/L są dostarczane z miękkimi silikonowymi zatyczkami do uszu, podróży i innych aktywności na świeżym powietrzu. Nasze bezprzewodowe słuchawki zostaną automatycznie sparowane z Twoim urządzeniem, gdy tylko po pierwszym połączeniu wyjmiesz słuchawki douszne.
MarkaRulefiss #ad
ProducentRulefiss #ad
Wysokość1.1
Długość3.62
Waga0.16
Szerokość2.44
Numer częściQ38
ModelQ38

8. Aptkdoe

#ad

75 godzin HiFi Stereo Bluetooth słuchawki douszne, Aptkdoe Słuchawki sportowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem ENC, wodoszczelne słuchawki douszne IPX7 z zaczepami na ucho do iOS Android

#ad
Aptkdoe #ad - Technologia bluetooth 5. 3 i bezproblemowe połączenie: słuchawki douszne bluetooth wykorzystują najnowszą technologię bluetooth 5. 3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 75% i zapewnia wrażenia dźwiękowe z niskim opóźnieniem. Umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, odtwarzanie/pauzę, odbieranie/odłączanie, regulację głośności i dostęp do innych funkcji za pomocą jednego przycisku.

Po otwarciu etui ładującego bezprzewodowe słuchawki Bluetooth łączą się automatycznie i szybko z ostatnio sparowanym urządzeniem, co eliminuje uciążliwe procesy i czas oczekiwania. Każda część sterownika pracuje nad wytworzeniem dźwięku, który sięga od głębokich, bogatych basów po precyzyjne średnie i czyste wysokie tony. Funkcja wodoszczelności ipx7 chroni słuchawki przed lekkimi kroplami deszczu lub potu i sprawia, że idealnie nadają się do biegania, treningu, studia fitness i w podróży. Słuchawki z redukcją szumów zapewniają do 15 godzin wysokiej jakości dźwięku przy jednym ładowaniu, a etui ładujące zapewnia dodatkowe 3 ładowanie, dzięki czemu słuchawki Bluetooth mają całkowity czas odtwarzania 75 godzin.

Można je nosić przez długi czas bez odczuwania dyskomfortu. Wysoki komfort noszenia i wodoszczelność ipx7: sportowe słuchawki bluetooth są wyposażone w trzy różne rozmiary s/m/l. Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w wysokiej jakości mikrofon ENC z redukcją szumów i bezstratną technologią renderingu HD, która skutecznie filtruje hałas z zewnątrz. Zatyczki do uszu mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem, który w pełni dopasowuje się do kształtu ucha.
MarkaAptkdoe #ad
ProducentAptkdoe #ad
Waga0.22
Numer częściHD65-001
ModelHD65
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. IKG

#ad

Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, 4 mikrofony, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wodoszczelne słuchawki douszne, czas odtwarzania 120 h, IP7, miękkie zauszniki, wyświetlacz LED USB-C

#ad
IKG #ad - Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, 5 mm i technologią kodowania audio AAC/SBC, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 db, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. Słuchawki douszne bluetooth są wyposażone w inteligentny cyfrowy wyświetlacz LED, który dokładnie pokazuje pozostałą moc w formacie cyfrowym.

Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui. Sportowe wzornictwo z zaczepem na ucho i wodoodpornością ip7: słuchawki bluetooth q25 sportowe z 3 parami s/m/l mają innowacyjną konstrukcję z miękkim pałąkiem na ucho, fitnessu, można je nosić przez długi czas bez dolegliwości i jednocześnie eliminują uciążliwe wypadanie podczas treningu. Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth przekonują w studiu fitness dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu. Oszczędność czasu oczekiwania. Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, głośności +/-, przełączania utworów, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Idealnie nadaje się do biegania, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, jazdy konnej itp. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, takich jak iOS, aktywacji Siri, Android itd.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy

10. IKG

#ad

Sportowe słuchawki douszne Bluetooth, miękkie zauszniki, IP7, 4 mikrofony, wodoszczelne słuchawki douszne, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, wyświetlacz LED USB-C, czas odtwarzania 120 h

#ad
IKG #ad - Bezprzewodowe słuchawki wykorzystują redukcję szumów otoczenia ENC i mikrofon 4 HD, hałas otoczenia jest redukowany o ponad 38 dB, dzięki czemu Twój głos jest wyraźnie słyszalny na drugim końcu. Bluetooth 5. 3 i natychmiastowe połączenie: słuchawki bezprzewodowe bluetooth są wyposażone w wiodącą w klasie technologię bluetooth 5.

3, która zwiększa prędkość przesyłania danych audio nawet o 85% i umożliwia bardziej stabilne połączenia przy mniejszym zużyciu energii zasięg transmisji wynosi do 15 m. Wciągające słuchawki z enc: q25 bluetooth słuchawki z grafenową membraną dynamiczną 14, 5 mm i technologią kodowania audio aac/sbc, uchwycą każdy szczegół muzyki i transmitują bogate dźwięki z ostrymi wysokimi tonami i czystym basem. 120 godzin pracy baterii i etui do ładowania led: po naładowaniu typu c możesz słuchać muzyki przez 10 godzin, a etui ładujące wydłuża się do 120 godzin. Słuchawki douszne są kompatybilne z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, Android itd.

Umożliwia dostęp do odtwarzania/pauzy muzyki, takich jak iOS, głośności +/-, aktywacji Siri, przełączania utworów, odbierania/wyłączania połączeń i wielu innych. Idealnie nadaje się do biegania, w pełni dopasowują się do kształtu ucha, jazdy konnej itp. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo przycisków i szeroka kompatybilność: słuchawki douszne bluetooth z nowym designem przycisków. Wodoszczelna technologia IP7 skutecznie chroni słuchawki Bluetooth przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i deszczem. Słuchawki douszne bluetooth łączą się automatycznie z telefonem 1S po otwarciu etui.
MarkaIKG #ad
ProducentIKG #ad
Wysokość0.91
Długość0.93
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer częściQ25
ModelQ25
Gwarancja24 Miesięcy