Top 10 Motorradhelm Broken Head – Sport & Freizeit: Produkte mit Umwelt-Label

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ILM

#ad

M, męski, motocross, uliczny rower, ILM Kask motocyklowy integralny, Armor Red, przezroczysty i stonowany, Casco DOT&ECE Z501, kompatybilny z Pinlock, kask motocyklowy z 2 wizjerami, damski

#ad
ILM #ad - Blokada wizjera utrzymuje zewnętrzny wizjer podczas jazdy z dużą prędkością mocno na kasku i zapewnia bezpieczeństwo. Na kasku motocyklowym znajduje się kilka otworów wentylacyjnych dla optymalnej wentylacji, szybkie zapięcie i metalowa klamra zapewniają solidną ochronę.

Kask integralny jest dostarczany z 2 wizjerami przejrzystymi i lustrzanymi wizjerami i 2 płetwami przyciemniane czarne i lustrzane płetwy. Ilm kask motocyklowy spełnia lub przewyższa standardy bezpieczeństwa ECE i FMVSS-218, DOT. Wyjmowana, miękka, wymienna i nadająca się do prania wyściółka wewnętrzna z technologią Comtex, wygodniejsza i lepsze dopasowanie.
MarkaILM #ad
ProducentILM #ad
Wysokość10
Długość14
Szerokość10
Numer części‎ILM-Z501
Model‎ILM-Z501
GwarancjaTrzy lata gwarancji

2. Broken Head

#ad

M 57-58 cm, czarny, Kask motocyklowy BeProud od Broken Head | z czarnym wizjerem – kolor czarny matowy, zielony

#ad
Broken Head #ad - Kask posiada bardzo małą skorupę. Dodaje to jeszcze lepszego i bardziej sportowego wyglądu. Odpowiada aktualnemu standardowi kasku motocyklowego ECE 22 – 05 Niemcy i UE.

Otwory wentylacyjne w obszarze podbródka i górnej części głowy możesz regulować w zależności od pogody. W ten sposób zachowasz zimną krew nawet w gorące dni. Wewnętrzną wyściółkę można wyjmować i prać. Dzięki temu twój kask będzie zawsze świeży i możesz z niego korzystać dłużej. Twój kask jest dostarczany z dodatkowym czarnym wizjerem. Dzięki niemu będziesz wyglądać jeszcze bardziej bojowo.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga2.97
Numer części4050853759354
Model4050853759354

3. Broken Head

#ad

M 57-58 cm, Kask motocyklowy BeProud od Broken Head | z czarnym wizjerem – kolor czarny matowy

#ad
Broken Head #ad - Kask posiada bardzo małą skorupę. Odpowiada aktualnemu standardowi kasku motocyklowego ECE 22-05 Niemcy i UE. W ten sposób zachowasz zimną krew nawet w gorące dni.

Dodaje to jeszcze lepszego i bardziej sportowego wyglądu. Otwory wentylacyjne w obszarze podbródka i górnej części głowy możesz regulować w zależności od pogody. Twój kask jest dostarczany z dodatkowym, czarnym wizjerem. Dzięki niemu będziesz wyglądać jeszcze bardziej bojowo. Dzięki temu twój kask będzie zawsze świeży a Ty możesz z niego korzystać dłużej. Wewnętrzną wyściółkę można wyjmować i prać.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga2.98
Numer części4050853763689
Model4050853763689

4. Broken Head

#ad

Rozmiar L 59-60 cm, Broken Head BeProud Neon Yellow Ltd. – kask motocyklowy z 2 wizjerami czarny wizjer + przezroczysty wizjer, kask integralny, matowy czarno-żółty

#ad
Broken Head #ad - Prezent: ekstrawagancki kask integralny oprócz przezroczystego wizjera jest wyposażony w dodatkowy, który sprawia, czarny wizjer, że kask jest w pełni agresywny. Otwory wentylacyjne w podbródku i górnej części głowy są regulowane i zapewniają dobry klimat w każdej chwili.

Edycja limitowana: masz dość nudnych, która sprawia, nieopowiadających się kasków motocyklowych i szukasz kasku, który ci odpowiada? W takim razie BeProud w kolorze matowo-czarnym z rzucającym się w oczy jasnożółtym napisem Broken Head podejmiesz właściwą decyzję! Smukły: w przeciwieństwie do zwykłych kasków motocyklowych beproud posiada bardzo małą skorupę kasku, że głowa jest smukła i sprawia, że kask wygląda mniej duży.

L odpowiada rozmiarowi 59-60 cm. Kątowa konstrukcja nadaje mu agresywny wygląd i umożliwia zamocowanie kamery w kasku. Certyfikat ece: nasz kask motocyklowy jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 dla Niemiec i Europy. Nadaje się do prania: wyściółka wewnętrzna kasku szybko schnie. Można ją wyjąć i wyprać.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga2.98
Numer częściBeProud neon gelb Ltd.
ModelBeProud neon gelb Ltd.

5. Broken Head

#ad

Sportowy kask motocyklowy z designem Bayernu, niebieski/czarny S 55-56 cm, Broken Head Bavarian Patriot kask integralny

#ad
Broken Head #ad - Sauba ołowiu: wyściółka wewnętrzna jest wyjmowana i nadaje się do prania. Jest legalny: kask integralny jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 i tym samym jest dopuszczony do użytku na wszystkich drogach w Niemczech i Europie.

Jeśli kupisz kask wyścigowy Bavarian Patriot, każdy wie, że żyjesz w bawarskim stylu życia. Napięcia karku należą już do przeszłości. Yj życiem życia: pokaż swoje pochodzenie i jaki styl życia żyjesz. Więcej zabawy da fraid: dzięki niewielkiej wadze ok. Dzięki temu zawsze będziesz mieć świeży zapach w swoim kasku motocyklowym i dłużej pozostaje jak nowy.

Zużyte powietrze jest odprowadzane przez otwory wentylacyjne z tyłu głowy. Aby zapewnić sobie chłód głowy podczas jazdy motocyklem, twój nowy kask jest wyposażony w duże otwory wentylacyjne na czole i górnej części głowy. 1390 g nie poczujesz kasku podczas jazdy.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga3.06
Numer częściBavarian_Patriot
ModelBavarian_Patriot

6. Broken Head

#ad

Czarno-zielony matowy, rozmiar XXL 63-64 cm, Broken Head Adrenalin Therapy X4 – sportowy kask motocyklowy

#ad
Broken Head #ad - Ponadto przezroczysty wizjer można w każdej chwili wymienić jednym kliknięciem, całkowicie bez użycia narzędzi. Zapewnia to długotrwałą radość z Twojego nowego kasku i zawsze będziesz jeździć z przyjemnym uczuciem podczas noszenia.

Sportowy kształt zapewnia idealne uczucie wyścigu. W zależności od warunków pogodowych można je regulować, dzięki czemu zawsze masz idealną temperaturę w kasku. Wentylacja: kask integralny jest wyposażony w różne otwory wentylacyjne i odpowietrzające. Certyfikat ece: nasz kask motocyklowy jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 i dlatego jest dopuszczony do użytku w Niemczech i Europie. Fajne, sportowe wzornictwo: kask ma buntowniczy design w kolorze matowej czerni z trupią czaszką z tyłu.

Doposażenie samotonującej szyby zapobiegającej parowaniu: masz nerwy na nerwy? Mimo to nie chcesz być oślepiony w słońcu i zachować widoczność w nocy? Kup samonastawną szybę zapobiegającą zaparowaniu Uwaga: nie wchodzi w zakres dostawy. Nadaje się do prania: wyściółka wewnętrzna kasku jest wyjmowana i nadaje się do prania.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Numer częściAdrenalin-Therapy-X4
ModelAdrenalin-Therapy-X4

7. Broken Head

#ad

Rozmiar M 57-58 cm, czerwony matowy, Broken Head Adrenalin Therapy 4X sportowy kask motocyklowy

#ad
Broken Head #ad - Zapewnia to długotrwałą radość z Twojego nowego kasku i zawsze będziesz jeździć z przyjemnym uczuciem podczas noszenia. Wentylacja: kask integralny jest wyposażony w różne otwory wentylacyjne i odpowietrzające. Ponadto przezroczysty wizjer można w każdej chwili wymienić jednym kliknięciem, całkowicie bez użycia narzędzi.

Certyfikat ece: nasz kask motocyklowy jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 i dlatego jest dopuszczony do użytku w Niemczech i Europie. Sportowy kształt zapewnia idealne uczucie wyścigu. Fajne, sportowe wzornictwo: kask ma buntowniczy design w kolorze matowej czerni z trupią czaszką z tyłu. W zależności od warunków pogodowych można je regulować, dzięki czemu zawsze masz idealną temperaturę w kasku.

Doposażenie samotonującej szyby zapobiegającej parowaniu: masz nerwy na nerwy? Mimo to nie chcesz być oślepiony w słońcu i zachować widoczność w nocy? Kup samonastawną szybę zapobiegającą zaparowaniu Uwaga: nie wchodzi w zakres dostawy. Nadaje się do prania: wyściółka wewnętrzna kasku jest wyjmowana i nadaje się do prania.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Numer częściAdrenalin-Therapy-X4
ModelAdrenalin-Therapy-X4

8. Broken Head

#ad

Broken Head Broken Skull Green Grinder kask motocyklowy integralny, czarno-zielony XL 61-62 cm

#ad
Broken Head #ad - Kask sportowy ma jedno i drugie. Lekki: tylko ok. Wielokrotne napowietrzanie i odpowietrzanie: różne otwory wentylacyjne zapewniają idealny klimat w kasku, przy każdej pogodzie. 1400 g kask jest bardzo lekki. Sportowa aerosynamika ze spoilerem: spojler nie tylko dobrze wygląda, że przy większych prędkościach masz mniej zawirowań powietrza, ale także sprawia, a kask dobrze leży na wietrze.

Absolutnie brutalny wygląd: za każdym razem będziesz cieszyć się chwilą, gdy stoisz na światłach i trzymasz samochód obok siebie. Dzięki temu twój kask pozostanie świeży jak pierwszego dnia. Zawsze świeże: wyściółkę wewnętrzną kasku fullface można łatwo wyjąć i wyprać. Jazda motocyklem sprawia jeszcze więcej radości. Chroni to kark przede wszystkim podczas dłuższych wycieczek.

Certyfikat ece: kask integralny jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 i tym samym jest dopuszczony do użytku na wszystkich drogach w Niemczech i Europie. Otwory wentylacyjne można indywidualnie regulować, tak jak najbardziej Ci odpowiada. Kask można zamknąć za pomocą bezpiecznego podwójnego zamknięcia D lub wygodnego zapięcia zapadkowego. Dwa zapięcia: twój nowy kask motocyklowy jest wyposażony w dwa zapięcia. Widoki kierowców są bezcenne.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad

9. Broken Head

#ad

Broken Head Jack S. V2 Pro integralny kask zielony, sportowy kask motocyklowy z 2 wizjerami przezroczysty + zielony lustrzany wizjer gratis, rozmiar S 55-56 cm

#ad
Broken Head #ad - Uwaga: oba elementy nie wchodzą w zakres dostawy! Bardzo dobre wyposażenie: kask jest wyposażony w kanał okularowy. 1390 g z twoim nowym kaskiem integralnym Jack S. W zestawie z 2 wizjerami: oprócz przezroczystego wizjera, otrzymasz zielony lustrzany wizjer.

Dzięki temu kask motocyklowy jest bardzo cichy. Więcej przyjemności z jazdy: dzięki aerodynamicznemu kształtowi i niewielkiej wadze wynoszącej zaledwie ok. W razie wątpliwości należy zamówić o jeden rozmiar większy. Wizjer chroni cię przed oślepieniem i wygląda bardzo dobrze. Wizjer można np. Wyściółka wewnętrzna jest wyjmowana i nadaje się do prania. Podczas jazdy autostradą. Np. Dzięki temu masz zawsze doskonały widok. W ten sposób jako osoba nosząca okulary dostaniesz okulary w kasku.

Dopuszczony do użytku w niemczech i europie: Twój nowy kask jest zgodny z ECE 22-05 i jest dopuszczony do użytku w Niemczech i Europie. Przygotowany do pinlock i samonastawnych szyb zapobiegających zaparowaniu: możesz w każdej chwili doposażyć swój kask pełnotwarzowy w Pinlock lub fotochromową szybę zapobiegającą parowaniu. Wskazówka: kask jest ciasno skrojony przy wejściu. Zapewni ci jeszcze więcej radości podczas jazdy na motocyklu.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga2.98
Numer części4062032000393
ModelJack S. Integral Set grün

10. Broken Head

#ad

Kask motocyklowy ze zdejmowaną częścią podbródka, kask trialny M 57-58 cm, Broken Head Street Warrior zielony kamuflaż

#ad
Broken Head #ad - Certyfikat ece: nasz kask motocyklowy jest zgodny z aktualną normą ECE 22-05 dla Niemiec i Europy. Dzięki temu jesteś elastyczny i możesz nosić kask np. Wietny wygląd: twój nowy kask jest wyposażony w zielony wizjer przeciwsłoneczny.

Wyściółka wewnętrzna jest wyjmowana i nadaje się do prania. 1300 g jest naprawdę lekki. Dobra wentylacja: dzięki wielu regulowanym otworom wentylacyjnym zawsze masz chłodną głowę. Zwiększa to koncentrację i sprawia, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza. Twoja szyja będzie Ci wdzięczna podczas długich wycieczek. Prawie go nie poczujesz podczas jazdy na motocyklu. Chroni to oczy przed oślepieniem i dobrze wygląda. Zdejmowana część podbródka i osłona kasku: część podbródka można zdjąć jednym ruchem ręki. Lekki: kask ma zaledwie ok. Również do jazdy próbnej. Parasol kasku jest również zdejmowany.
MarkaBroken Head #ad
ProducentBroken Head #ad
Waga2.87
Numer częściStreet_Warrior_gruen_M
ModelStreet-Warrior-Gruen